RTV KLAN

RTV KLAN RTV KLAN

 • 53 350
 • 905 225 688
KANALI ZYRTAR I TVKLAN (TELEVIZIONI KOMBETAR KLAN)
Official channel of TVKLAN Sh.a
Televizioni Kombetar Klan
Televizioni privat me i madh ne Shqiperi
Aleksander Moisiu Str. no.97
Tirana 1007, Albania
+35542347805/6/7
+35542347808

Βίντεο

Pa fitues zgjedhjet ne Izrael
Pa fitues zgjedhjet ne IzraelΠριν 15 ώρες
Tusk: BE te cele negociatat
Tusk: BE te cele negociatatΠριν ημέρα
Zbulohet nje komete e re
Zbulohet nje komete e reΠριν ημέρα
Padi kunder Sonila Qatos
Padi kunder Sonila QatosΠριν ημέρα
“Na mashtroi Salianji”
“Na mashtroi Salianji”Πριν ημέρα
Mbipesha sjell obezitet
Mbipesha sjell obezitetΠριν ημέρα
Negociatat me kushte
Negociatat me kushteΠριν 2 ημέρες
Zvogelohet “vrima e ozonit”
Zvogelohet “vrima e ozonit”Πριν 2 ημέρες
Efekti i gjuheve te huaja
Efekti i gjuheve te huajaΠριν 2 ημέρες
PD: Babani, hajdut makinash
PD: Babani, hajdut makinashΠριν 2 ημέρες
Nis viti i ri shkollor
Nis viti i ri shkollorΠριν 2 ημέρες

Σχόλια

 • Nje studente e zonja Nje studente e zgjuar Nje studente e sigurt Nuk do ti bente kurr keto gjera Turp per studentet dhe per profesoret E ARDHMJA SHQIPERIS ,BLEJN MEND ME PARA .

 • O peze anti Shqiptar

 • Po cne Sirianin mer, pak cuna te paster ka Shqiperia?

 • ky rast hajde u zbulua po qe 20 vite me mijra raste kan vazhdu neper hotele, si kjo zonjusha edhe nuk din sen njeri

 • Si ka mundesi nje femer i futet vete ne makine edhe arriti te krijoje kaq konfidenca saqe i ka dhene kaq komoditet profesorit , sec ka pak ere prishje mhb ketu edhe pak hakmarrje se sido qe te jete po si dhe terren tjetrit nk te vjen me zor nga pas! Jam e shokuar nga te dyja palet qe bejne gjeste kaq te uleta

 • Kuku mkallet me komente vallahi.qitne doren zemer mos me pa fmin 3 vjec 1 muaj e gjysme.E leni ose e tek sirian.e ka dasht e ma marr ka gabu edh cka.inshallah e gjen fmin qikjo ka rendsi😭

 • gjynaf profesori e hongri nga mostra femer

 • Ju doni Mihalin se ai ju fut nskem juve😂😂😂😂

 • Turp I madhe per profesorin burre i martuar dhe njeri me shkolle te kti liveli kaq te ulet medet shoqeria jone qe ka kto individ, por nuk le pa faj dhe kto vajza kaq mendje lehta ne ved te studjojn por shesin veten si dicka pa vlere 😠😠

 • Race e poshter.

 • Ca faji ka profesori kjo qenka idiote duan e shkolle ,te kapet kjo per provokim profesorit

 • Një vajzë e pa ditur qe dha një kontribut te madh per arsimin! 😕

 • Te dy njesoj...idjot profesori shushke kjo tjetra. Duket dhe kjo menyren si flet e sillet. Dhe ky mashkull eshte gjen shesh e ben pershesh.

 • po ky i shkreti edhe rracen e ka vetem per at pun, shikoj mbiemrin Himci , him me ci

 • Lapaj inteligjent dhe konciz ky duhet thirrur apo afruar ne studio ......

 • Po per ato baxhellat qe u dridhen vet profesorave a do ket ndonje rritje rroge per ta 😂😂

 • Po kjo gjo ka qen dit m stop i dashur po shiko se kjo osht pak se ke dhe me keq kalo nje her nga istituti e shikoje haahahah

 • Si perfundim i mori provimet apo jo ??

 • Ai kokrra ropqirit dhe kjo me keq se si kokrra kurves

 • Kurva dhe profesora manjak kudo ja qr

 • Ju doni qire rrobet që të dy është mbush shqipëria me kurva dhe pederas. Ja pra kush i meson feminet tan.....

 • E kujt I plasi me per ate

 • Shum te mir te dy mashalla zoti ju bekoft 🙏 edhe lumturi dhe dashuri paci gjith jeten ❤️❤️te trashigoheni jet te lumtur!!!!!!

 • Femer tipike kur Pranon me shku me te ne Vetur dhe me Lujt kete Loj pse e bene Publike.... heren e Par e Puthe pse Shkove prap me te ne Vetur heren tjeter dhe pastaj e puthe.... ketë se kuptoi e paske bere për ta shkatrruat Profesorin.... turpi i turpit

 • Ok te kuptoj 🤛

 • Ky ishte i martum edhe me fmi ! Edhe sikur ti ishte vardis vajza ne ky cop mishi me dy sy duhet ti kishte tregu vendin boll per rrespekt te familjes vet po e lam etiken e profesionit mjer familja e tij

 • profesori ska faj se kjo i eshte ofruar vete per te kaluar...se duket kur i thote qe te pakten duku ndonje ore mesimi...po kjo kurva ngeli duke bredhur edhe tani do te marri provimet me bythe...vetem sepse ajo e dinte qe kishte kamer me vete edhe bente si e ndershme se mos te ishte kamera jo puthje qe sbente naze po ja kishte marre ne goje profesorit kjo...

 • Ndèrsa eshtè i ati le ta marrè se femijen e tij e ka e ta dèrgojè nè Siri kèrshtu qè dhe tek ne do jenè dy sirianè mè pak.🤣

 • Mire qe ky nuk eshte profesor por dhe kjo nuk eshte studente perderisa nuk ka shku naj her ne msim dhe tani do shkollen nese ka qen per shkoll te shkonte me msim se i merrte provimet dhe nuk ishte nevoja te hynte kaq shume ne mhb me profesorin

 • Me shum llate sesa pun🤔😖

 • A ju qr o kurva se vete e provokoni dhe ai ska faj nga nje ane se seshte pa ndjenja. Ven ne shkolle kto me streçe dhe tanga, bejne dhe provokime dhe si perfundim i bejne video profesorit. Ju qr se te ishit vajza te ndershme ju ulnit koken dhe e merrnit me zotesi provimin. Kto duhen qethuar tullace dhe tu a djegesh vrimen me tel te nxeht qe tu vi mendja

 • normal ce te dy jeni milonjer por ka ndryshym te madh se peza i ka vjedh nga taksat e popullit kurse zotrija ika bar me djers e me pun kurse ky peza nje gazetar 300 milekesh ne doli milonjer vl

 • O shok kjo ja paska pas qefi kurvs

 • Nuk e kuptoj!- Perse , harxhon kohen kot duke i'u lutur kesaj femre?! 1- Harxhime me takime. 2- Nafta e makines. 3- Minuta't e harxhuara me kolegë/et e tjere per te kaluar kete vajzen. 4- parfumi qe do i blije asaj pedagoges. 5- "kafe" qe do jepje per te kaluar kjo lendet e tjera ngelese. 6- Imagjino sa stres ke kaluar duke u perpjekur per te kaluar kete ne cdo provim. 7- Humbe punen 8- T'u prish reputacioni 9- E shikon qe nuk do, njhere , dy her... Ka te tjera plot. Femra't jan si autobusi nese humbet autobusin e par eshte tjetri cdo 15 min. (Flas per beqarët ne kete rast). Pertej ironis, sinqerisht me kaq hsume shpenzime do kishe marr nje femer qe punon me lek per nje nate ose 2, 3, a ku ta di une... do ishe kenaqur, me pak shpenzime do kishe, dhe si perfundim kjo do te dorzohej vet. 🤒

 • Cfar ka dashur te thoje autori me kte video??😂😂😂😂😂😂hapni syte ooooo cupa kur veni ne shkolle e jo tjera gjera

 • NGA KETA PROFESOR I THONSHIN DHE NGA KETA STUDENT CAR TE PRESESH. DOKTOR AVUKAT MESUS E TE TJERE SI MUND TE ECI SHQIPRIACMECKETO NJEREZ KORUPT EDI ISHALLA DO JU VIH AKUT JUVE.OHHH PLER PUTH CAR DEL PARA DHE BYTHEN E LOPES

 • Ahaaa vec ai qe ka filmuar ka ngel pa puthje....a keta nuk jan mire fare.boooh

 • Ore Sajmiro dhe Genti? Po cfaj ka profesori kur ksaj vet i eshte krruajtur mor? Pse ju po tju vij peshku ne grep a sdo e terhiqnit kallamin? Dhe e dyta provimet sdo ja bejn profesoret ktyre lloj femrave kur nuk i perkushtohen shkolles gjith sezonit, kto qe bejn te tilla denoncime jan Kurva me K te madhe sepse te gjithe meshkujt ngacmojne dihet boterisht, te gjith kemi motra kusherira e po se tundi bishtin femra po shkoj ne shkoll per mesim se gjen e keqja prandaj gjykoni drejt.

 • Eee mir mir brravo drejtoris arsimore

 • BOH BOH CAR IDJOT MECTE GJITHE DASHKA ME U SHTRI KY PLER PO TI QEJE PER BORDELL JO PER PROFESOR OH GOMAR . EC E PRIT NGA KETA PROFESOR DHE NG AKETA STUDENT

 • Po nese është si thon keta te Ftuarit, qe ka ngatrruar Himnet ‼️, por perse pastaj ai tipi i kerkon Falje Armenve ?????? Kjo Duket sikur ai Tipi ka Pir Alkool , apo Drog krejt dhe nuk kishte Kontroll. Ne vehte

 • Vaj lule dielli eshte gjysma e te keqes se ka edhe vaj transformatorash ose vaj motorrash , bravo Stopi .

 • Ska faj profesori po kjo kurva injotante

 • Cohu enver na varri

 • Jeni me te miret bravooo, ju persh...nga London

 • e hongri profesori 🤣🤣

 • Nje fije feelingggg 🤓

 • qe te rrime drejt e te flasim drejt,,,vajza(preja) nuk duhet paragjikuar per menyren si vishet ku e pine kafen ca niveli intelekti ka apo dhe se cfare ajo zgjedh te konsumoje sepse te ben injorant,,,ne ketet rast kemi te bejme me shfrytezim njerezish ku profesori(gjahtari)i ka kerkuar asaj favore seksuale ne kembim te notes dhe ajo ka ndermare kete nisem qe nuk eshte e lehte per nje femer ne shqiperi sepse mund ta kalonte pa e bere publike,,,profesor doktori(gjahtari) duket gjate gjithe kohes qe nuk eshte ajo cka titulli i jep por perkundrazi eshte nje funderine(psikopate) qe shfrytezon njohurite e tij dhe postin po ta veme re ka dhe sh presion psikologjike kundrejt nje studenteje(e cila nuk e njeh mire jeten sepse shkolla nuk te meson qe ka kshu lloj nerezish si profesori ne kete rast) ku mund te ishte cdokush,,,,fakti qe sutudentja eshte ngelese,mentaliteti shqipetare,egoja e nje mashkulli te djegur dhe funderim pa parime njerezore jane nderthurur dhe po shohim nje akt te paster shfrytezimi njerezor per kenaqesi seksuale ne 2019 ku mund te gjesh ku do kenaqesi sekuale pa shfrytezuar njeri,,,si ka mundesi qe ai person profesori kalon nga 1000student cdo vit te jete kaq i qete kundrejt ketij shfrytezimi,,,sa raste kane kaluar kshu qe nuk kane pasur guximi si puna e kesaj,,,problemi me i madh i kesaj shoqerie eshte se njerzit po te shohesh komentet paragjykojne gocen dhe harrojne qe mund te ishte vajza e ndonjerit prej tyre ketu,,,ajo goca bravo i qofte qe e demaskoi nje ordiner dhe eshte nje ordiner me pak ne shkallet e arsimit,,,sepse ky person pa u demaskuar paraqitej si ajka e shoqerise kishte privilegje respekte pedagog arsimi,,,po me e rend eshte se shumica e njerezve ne shqiperi jane injorante dhe kane sh smire dhe me sa shof un pjesa me e madhe e ketyre injorateve qenkan femra,,,turp tju vij atyre femrave qe shajne kete gocen

 • Shtet leshi ai mir eka ber eka token evet

 • Te qisha rropt ket kok kari edhe ati se te ka fut ne pun nuk ka dretsi ne shqiperi what the fuck

 • qe te rrime drejt e te flasim drejt,,,vajza(preja) nuk duhet paragjikuar per menyren si vishet ku e pine kafen ca niveli intelekti ka apo dhe se cfare ajo zgjedh te konsumoje sepse te ben injorant,,,ne ketet rast kemi te bejme me shfrytezim njerezish ku profesori(gjahtari)i ka kerkuar asaj favore seksuale ne kembim te notes dhe ajo ka ndermare kete nisem qe nuk eshte e lehte per nje femer ne shqiperi sepse mund ta kalonte pa e bere publike,,,profesor doktori(gjahtari) duket gjate gjithe kohes qe nuk eshte ajo cka titulli i jep por perkundrazi eshte nje funderine(psikopate) qe shfrytezon njohurite e tij dhe postin po ta veme re ka dhe sh presion psikologjike kundrejt nje studenteje(e cila nuk e njeh mire jeten sepse shkolla nuk te meson qe ka kshu lloj nerezish si profesori ne kete rast) ku mund te ishte cdokush,,,,fakti qe sutudentja eshte ngelese,mentaliteti shqipetare,egoja e nje mashkulli te djegur dhe funderim pa parime njerezore jane nderthurur dhe po shohim nje akt te paster shfrytezimi njerezor per kenaqesi seksuale ne 2019 ku mund te gjesh ku do kenaqesi sekuale pa shfrytezuar njeri,,,si ka mundesi qe ai person profesori kalon nga 1000student cdo vit te jete kaq i qete kundrejt ketij shfrytezimi,,,sa raste kane kaluar kshu qe nuk kane pasur guximi si puna e kesaj,,,problemi me i madh i kesaj shoqerie eshte se njerzit po te shohesh komentet paragjykojne gocen dhe harrojne qe mund te ishte vajza e ndonjerit prej tyre ketu,,,ajo goca bravo i qofte qe e demaskoi nje ordiner dhe eshte nje ordiner me pak ne shkallet e arsimit,,,sepse ky person pa u demaskuar paraqitej si ajka e shoqerise kishte privilegje respekte pedagog arsimi,,,po me e rend eshte se shumica e njerezve ne shqiperi jane injorante dhe kane sh smire dhe me sa shof un pjesa me e madhe e ketyre injorateve qenkan femra,,,turp tju vij atyre femrave qe shajne kete gocen

 • 🤦🤦🤦🤦

 • Kjo studentja duhet te kuptoje qe ne shkolle shkohet per te mesu, jo per te josh profesoret e duke i hyp neper makina. Mire ky paska qene nga ata qe kerkon favore, po ajo kish ngel ne 10 provime te tjera. A thu edhe te tjeret prandaj e kane ngel?! Ta kerkoje te vetja, e ne vend te xhirove me makine, te shtoje oren e studimit

 • Po ju te Stopit per cfare i keni kto dy vajzat me rroba banjo ? Mbama nene kopilin ti thom asaj e perdale .Persa i perket profesorit ,nuk di ca te them .

 • i ishte ngritur keq profesorit nuk llogariste me vetem tia vuste njeher asaj po edhe ne burg vinte

 • Epo mu per ket duhet te ken kujdes profat e shum te tjer se ja femra se ka fut shejtanin ne shishe ja pra si puna e ksaj goces ketu se ishte mu si profesori e pa ngopur

 • Po ska faj shum ai po hajt se kruhen vet keto baxhellat dhe pastaj fiktimizohen

 • Dikur na thonin hapni librat thartoni trute ,sot thon hapni komet mos thartoni trut .

 • Kti profesori duhet me hekit te nxet me ja shenu gjitha notat e alfabetit ne trup ne prezenxen e popullit qen i flliqur

 • Per letra anglie dhe interest shqiptaret Jane gati te mbarohen dhe pallohen edhe me lop e dele. Kjo eshte lidh me te vetem per letra anglie dhe disa persona komentoj "dashuria nuk njef fe apo rrac" hahaha. Ka mendu katunarja e shqiperis se po ja hjedh sirianit.

 • Zoti te ndihmoft

 • Ahe moj cty desh merje me serjan i ke hap pun vetes familjes po edhe femis se si dihet se si do ta edukoi sot ske bes te ajo qe ke vesh jomo te te huajit

 • Po kto baxhellat e shume ka si puna ksaj qe nuk shkojne ne Shkolle fare rrine rrugave diskove,mjere familjet qe u kan kto boboob turp degradim:)

 • Po shko mor shok ...na bani miq edhe ate rrace...shqiperine e prishin shqiptaret..turp

 • E ben rama me ministret e bejn dhe profesoret kjo ndodh ne shkolla kjo ndodhe ne shendetsi ushrri ne administrat kush ka nje vartes e praktikon

 • Po nuk eka fai profesori po keto vajzat sot jan kurva mbi kurva bobo

 • O profesor na rrufsh karin tani si cjapi te kasapi shkove

 • Ska faj prof,,,ne fund te fundit te gjithe meshkujt keshtu do vepronin ,,,Po' kjo zonjushja pse ka arritur deri ketu ,,duke bere keto sjellje jo te hijshme .Sdi cte them ....

 • 🤮🤮🤮🤮i shpifur, edhe turp per keta qe i perfshijne ne tv keta lloj.

 • Profesor shembullor....

 • Boooo

 • 😤😤😤🤧🤧Jazek ju qoft Ptu race e felliqur ..Do ti kisha hedhur trut në ere moster dhe do I thoja burgut hapu pastaj 😤😤😤😤😤🤦🤦🤦🤦🤦🤦Hajde vajzë te keqen e mendjes per te vjelll me vjen 🤧🤧🤧

 • Te trashegoheni me nje jete te bukur e te lumtur Maria.

 • Kurvat i keni ne studio

 • hajt te rroje partia!

 • ky fatos gjata eshte dhe profesor ne universitetin e sporteve. shume profesor negativ ,sdo cuditesha sikur ti dilnin dhe atij gjera te tilla. Ne shkoll ngel nxenesit vetem per faktin qe nuk i blejn librat. eshte nje plak matuf kokrra plehres. Mire do ishte te merreshin masa dhe per ate!

 • I pershendes te gjitha ato femra qe e kritikojen ate vajze,per mendimin tim te dy jane fajtor.Mendoj qe shteti me mire te hap Bordello dhe ato qe duan para pa mesuar dhe te shkojen atje,se keshtu rrjepin familjen gjasme jemi ne shkolle dhe perfundojen kafeneve dhe klubeve per keto pislleqe,atija nuk i lejohen keto veprime,por dhe ajo duhet te ballafaqohet me shoqet e klases se saje dhe te dale e sakte,se te tilla femra marren ne qafe veten,por dhe te tjeret,kjo eshte celsi i gjithe kesaj tronditje te madhe,po te mesonte nuk kishte pse merresh me pergjime edhe e do edhe e spiunlliqe,kjo ka ber dy faje dhe per ate mendoj nje gjobe te madhe ti poguaj ato qe ka marre dhe ta zhdukin nga arsimi,por dhe kjo te shikohet mire puna dhe sjellja esaj

 • Ky plehra duhet te kalbet ne burg por dhe kjo vajza .........asnje provim nuk e kishte marre nga viti shkollor dhe sa kuptohet nga vidio nuk shkonte fare ....ne shkolle .

 • po videoja per ke esht ber ? per te kap profesorin apo studenten !!?? se ktu qenkan kape njerin perplase per tjetrin 😊😊

  • Videon e ka ba studentja per ta par se qfar profesorash ka neper universitete...kjo nbashkpunim me stopin e tv.klanit e ka ba incizimin...studentja vetem shtiret ashtu vetem per ta nxjer ket ftyr pislliku nshesh....mbram esht kan te stopi i klanit ky rast....

 • Oi të vjen për të vjell 🤮🤮🤮🤮🤮

 • Në p... Të motrës vafsh k..e femër

 • Me probleme psikologjike ....cojeni te spitali numer 5 ka probleme me personalitetin

 • Keto mir qe i publikojne i prishin nga familjet e i heqin nga puna se jane kurva vete .... I bejne shkollen me leke e bredhje ...

 • Kush i sjell me ne pushtet keta kurvat medi e pjaneci

 • Kjo qenka nje cope injorante o shkone vete mashkullit !!!! Sa turp cjane keto vidjo qe bejne ska faje petagogu ketu ajo i lutet vete qe kaloje me te tjera gjera turpi ...

 • Kan 30 vjet qe e grin kte popull politikan,bankier,bisnesmen,gazetar,media,te gjith bashk na tregojn ato qe duan e mbajn anen qe duan normalisht kundrejt pagesave.jan te gjith bashk kunder popullit.dhe ne vazhdojm akoma meremi i degjojm e shpresojm .te kta palaco e vetmja rrug esh te fikim tv e te dalim ne protesta te ikin e gjith klasa e korruptuar gjykates .e cdo p.moter tjeter.revolucion i popullit jo per te nderruar karrige

 • Ate vjen TURP ti thua vjen ni sirian e te bej lamsh shtetin po ai nuk erdhi e solle ti o bagjell

 • bravo Shehaj

 • Tu duhesh djegur me gjith Burri edhe me te djeg me gjith djalin sepse to ike more kopil e terrorist ne Siri.

 • Ka faj shteti qe nuk te te fit be burg dhe Ty qe ke lidhe me terrorista

 • 🤮🤮🤮🤮

 • A nuk keshte djem be shqiperi o kokrra e super kurves

 • Dukesh ,,nga e folura ,,qe sje femer e rregullt ,,e ste ka pelqy shamia ,,prandaj ke ik..ta ka boo mir ..rruspie femer

 • Hik se ju qr ju te dyve dhe ato qe jan si ju

 • Po ti je dhe nga elbasani bythqir

 • Spaske harru me i bo thonjt

 • Turp turp nga të dyja palët ama fajtore studentja se duan me siguruar çdo gjë o me kurvëri ose me lek dhe zduan ta marrin me zotsi dhe na nxjerrin kto vidiopërgjimet e na hiqen si viktima të "ndershme".

 • Ky ta shpif!! Po mfalni pak .. po kjo zonja ci ka kto puthje franceze? .. futja mi ngrusht aty ke vendi edhe e di si te shef profesori pastaj !

 • Un e njoh personalisht dhe nuk me esht dukur asnjeher person i till, kushedi ca provokimi i ka ber femra ne fjal ju nuk e keni iden sa femra i vardisen petagogeve vet per provimet apo ato si nxirni ska gje

 • Ca jane keto pyetje kari ka ble kostum ne itali ka shit makin atje ka ble breket ne shtet tjeter. Gazetare leshi bashk me prezantuesin