ArkivaShqip

ArkivaShqip ArkivaShqip

 • 7 609
 • 4 929 845 073

Βίντεο

Eris - Baby (Official Video 4K)
Eris - Baby (Official Video 4K)Πριν 2 ημέρες
Niko - Rra rra (Official Video 4K)
Niko - Rra rra (Official Video 4K)Πριν 4 ημέρες
Merita - E di (Official Video 4K)
Merita - E di (Official Video 4K)Πριν 6 ημέρες
G man - Papi (Official Video HD)
G man - Papi (Official Video HD)Πριν 6 ημέρες
Gen - Po du (Official Video HD)
Gen - Po du (Official Video HD)Πριν 9 ημέρες
Rovi - Pa mua (Official Video HD)
Rovi - Pa mua (Official Video HD)Πριν 11 ημέρες
Glejvis - 13 (Kenga Magjike 2019)
Glejvis - 13 (Kenga Magjike 2019)Πριν 14 ημέρες
Mucky - Maria (Official Video 4K)
Mucky - Maria (Official Video 4K)Πριν 16 ημέρες
KMC - Si vllazen (Official Video 4K)
KMC - Si vllazen (Official Video 4K)Πριν 19 ημέρες
NG - Shqiptar (Official Video HD)
NG - Shqiptar (Official Video HD)Πριν 19 ημέρες
Samira - Do it (Official Video 4K)
Samira - Do it (Official Video 4K)Πριν 19 ημέρες
Mento - Edhe sa (Official Video 4K)
Mento - Edhe sa (Official Video 4K)Πριν 22 ημέρες
Lori - Thuja nanës (Acromax Rewind)
Lori - Thuja nanës (Acromax Rewind)Πριν 23 ημέρες
Sabiani - Show Biz (Acromax Rewind)
Sabiani - Show Biz (Acromax Rewind)Πριν 24 ημέρες
Soni - Me te jeton (Acromax Rewind)
Soni - Me te jeton (Acromax Rewind)Πριν 24 ημέρες
ELVIS - Qellimi (Official Video HD)
ELVIS - Qellimi (Official Video HD)Πριν 24 ημέρες
Sabiani - Hit Hit (Acromax Rewind)
Sabiani - Hit Hit (Acromax Rewind)Πριν 24 ημέρες
Sergio - Without U (Acromax Rewind)
Sergio - Without U (Acromax Rewind)Πριν 24 ημέρες
Rati - Badihava (Acromax Rewind)
Rati - Badihava (Acromax Rewind)Πριν 24 ημέρες
Sinan Hoxha - Bomba (Acromax Rewind)
Sinan Hoxha - Bomba (Acromax Rewind)Πριν 25 ημέρες
Meda - Happy (Acromax Rewind)
Meda - Happy (Acromax Rewind)Πριν 25 ημέρες

Σχόλια

 • *♡Super♡*

 • Hallall eugena 👍💋

 • 😍😍😍😍😍😍

 • Teksii superrr dhe zerii gjithashtu keshtu vazhdo bravoo😍😍👏👏👏

 • Bravo sukses qqeka je kege shume me kuptime bravo si medoni do jete me sukseshme kjo kege nese dogjoni beni like 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🤗🤗🤗🤗🤗👏👏👏👏👏

 • Sukseseeee ... teksti zeri performanca e shkelqyer 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

 • Suksese bravo❤❤❤😍😍

 • Suksese 🔥🔥

 • Me pelqen jashtemase! Bravooo 💣💣🙏

 • ❤❤ suksese ❤❤

 • Suksese,me tej ❤ime,

 • Like per mbretin e rrepit

 • 🤗

 • Shum mir suksese ❤️

 • Bravo 👏👌♥️♥️

 • Bravo 😍😍👏👏

 • 😍😍😍😍💝💖💗💓💞💕

 • Ise poli kaloooo poli omorfi tragudhi ❤❤❤❤❤❤

 • Ky po qe e ka zeri e ca pastaj qe o grek mua me pelqejne kenget greke bravo jepi andreas

 • E meriton fitoren. Nje kenge kaq e bukur dhe kuptimplote. Bravo Andreas 😊

 • 10.09.2009

 • Mfalni po as nuk asht e remzies konga as e kerkujna. Po asht e faik rames .... Po pe knojn ton pa dvet hiq nuk asht mir so...

 • Super fitore😔😔😔❤❤❤👏👏👏

 • Rising start !

 • finem = stresi 😎😎😎😎😀😀😃😉 noizy 😂😂😂😟😟😕😫😖😰😤😓👹😈👎

 • Kjo kenge lejohet te degjohet vetem per shqipetaret e vertet jo per tradhetare. Jane disa qe paskan be dislike ka per ti vra gjaku i shqipetareve sepse keta burra dhane kontributin e tyre per shqiptari. Aq me pak se un nuk jam mirditor por mirdita ishte nje nga krahinat e shqiperise qe fuqite e huaja nuk arriten ta pushtojn. Rrespekte mirditore

 • Ke nje zeeee fantastik!

 • Urime je shum i mir

 • T qift kina ropt

 • Suksese Eugena Aliu ⭐️⭐️🙏🙏👏👏bravo

 • Lajk ako gleda neko 2019.

 • A po don me shku DUBAI Veq na dy HAWAI Splifa tu shku HIGH Shoqeve BYE BYE 😍😍😍😍

 • Love u 😍😍😍🇦🇱🇦🇱

 • Beautiful song! Love albanian music, greetings from Norway. ❤❤

 • Bejbi jo nuk po muj me prit … Just amazing song!!! 💕

 • Krejt qikav qe i pelqen Erisi! 👇 Bone like🙏

 • Shum bukur te lumte goja e ke qar

 • Nostalgjii🤗🤗 suksese artist likeeeeeee👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 • Besoj qe edhe ma shum Ka talent bukuroshja 🙏🙏🙏

 • Kenge fantastike. Pershendetje nga Los Algeles

 • C'est Magnifique Vidéo Clip 👏👏👏👏👏👏👏👍 est Magnifique Cette Un artiste Magnifique 💎

 • Super Hit 👌👌👌👌👌

 • Shum bukur kenga Je shum e mire Eugena Urime

 • Me vjen shum keq kjo kang asht kenduar nga e madhja. Remzije Osmani me Falni Po ashtu asht qdo njeri mundet me shpreh mendim e vet Se paku un medoj kështu Ju pershendes nga 🇩🇪🇽🇰🇦🇱

 • Qifsha Hungarezt, si kafsh na trajtojshin, prej ders na gjujshin buken si meja gju qenit, 200 veta me nje dhom 4 me 4, n'beton tu flejt.

 • Qenka si eli fara nga veriu

 • Suksrse brao

 • WOOW nji mrekulli e vertet EUGENA , bravissimaaaaaa

 • Me rrenqeth mishin kur e degjoj!!

 • Wowwwwww

 • Ska gje me te shtrenjt se babi dhe nena😭😭♥️♥️

 • Super keng kjo bravo Eugena

 • Respekt ♥️

 • Eugena Aliu esht numer nje dhe nuk ngjason me as nje!!!!!

 • SUKSESE TE ME TE ME TEJSHME JU UROJ MBARESI ZJARR JENI ME TE MIRET BRAVO CUNA KESHU VAZHDONI SUKSESE.

 • 👌👍👍👍

 • Ke nje ze te kristalte moj vajze ❤️

 • Forca Glevis ma i miri

 • Like hala pa e ngu.

 • Eugena Aliu & Mimoza Shkodra ish kall youtube krejt

 • te lumte goja artan korra sherbet dhe ju lumshin duart cunave

 • 19.10.2019 E.A zëri nr1

 • Thjesht me e mira 🥰😍😘

 • meriton kjo perkrahje jo si do do qe lidhje skan me muzik veq botht mi qit jasht 😘

 • 😘😘😘💟💟💝💝💝👏👏💞💞

 • Likee hala pa e ngu ❤️🔥🔥

  • Spo kuptoi si funksionon kjo ,ende pa e ndegjuar like.

 • Sa bylbylat jan ba tash spe di cilen me ngu gjith se cili mut ma mut teksi bylbylat muzia sorr gauta tekstin pllumat etjer eh dul muzika bylbylat

 • Güzel

 • ze shum fantastik e mrekullushme ❤️

 • Ti paske lind per muzik . Bravo te qoft . Zeri super . Suksese per mëtej

 • Sa ze te embel 🍬

 • Shume e talentuar eshte kjo bukuroshe kendon siq i ka hije nje femre shqiptare me karakter dhe moral t fort ja si duhet te marrin shembull nga kjo hallall te qoft kjo eshte kengtare e jo ato qe dalin nudo pa pik turpi Ja vlen me e ndegju ket loqk Eugena je e papar zemer suksese ♥

 • Hajde ni bashkpunim me mimoza shkodren bre se dyt 1 za e keni t njejt❤❤

 • Na se dim foren E ti spo dike me knu 😅

 • Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag

 • Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag Muzdag

 • Shum bukur te lumt Mimoza

 • Woww ERIS Super vokal ..outfit..lyrics..music...Super look😍😍❤❤❤

 • Bukur shum

 • O yll i muzikes shqiptare . Te lumte goja ! ☝️✌

 • Oh zot drita e syv esht per mua te kendoft zemra dritan

 • Superr keng

 • Tall karin ti o keng esht kjo !? 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

  • Snop Dog Sy msy provo me ja thon 🖕😂

 • bravo ze fantastik

 • 😍😍😍..bravo .👏👏👏

 • was für ein müll?

 • Sa bukur vallja po luhet Me fjal nuk mund te thuhet ❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱 Suksese bilbili Malesis 🇦🇱

 • Bad Trap found here.

 • texťi i fort

 • Shume kenge e bukur

 • 🔥🔥🔥🔥Tepelenaaa te kendoft zemra !

 • <3

 • bravo redola kenga shum e bukur po shkelqen je e mrekullueshme ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

 • be keng 2019 se skemi ca dgjojm

 • Bravo Dritan,po Tepelena artista ka nxjerrë gjithmon.Nuk ka si të ndodhë ndryshe.Suksese gjithmon kusho

 • UROCZO SIE SŁUCHA

 • Ku Po palidhje

 • ♥️💞💕♥️💞

 • ❤❤❤❤

 • Super 👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥suksese vlla lart e me lart ishalla🙏🏼✊