Vizion Plus TV

Vizion Plus TV Vizion Plus TV

 • 67 031
 • 453 358 410
VIZION PLUS ka filluar transmetimet e para në vitin 1999. Objekti i televizionit është ushtrimi i veprimtarisë Radio - Televizive, i cili konsiston në krijimin e një rrjeti me një shtrirje në të gjithë vendin si nëpërmjet mbulimit direkt të territorit të Republikës së Shqipërisë përmes frekuencave digjitale ashtu edhe nëpërmjet mbështetjes me median rajonale me shpërndarje, nëpërmjet valëve si dhe kabllore. Vizion Plus ka ushtruar aktivitetin e tij i liçensuar si Televizionit Satelitor Kombëtar, ku më pas në kuadrin e digjitalizimit, me vendim të AMA-s, datë 26 Dhjetor 2016, Vizion Plus merr liçensën si Televizion Kombëtar Privat Digjital Tokësor.

Βίντεο

Σχόλια

 • AHAHAHAHHA

 • Adela edhe e bukur edhe e talentuar ,i imiton kosovaret shkelqyshem .

 • Ore na çat vezët me kosovën shikoni të rregulloni shtëpin tuaj jo të komshijes se lat nam nuk ju vjen zor nuk u vjen ata taalin menderen me ju edhe përfitojn nga emri jon edhe e përdhjesin edhe se duan fare as shqipërin edhe as shqiptarët përveçse për interes se më shum të ndihmon i huaji se sa ks ndaj boll me kto paçavuret edhe shikoni të Rregulloni Shqipërin

 • Tju rojn e me kesmet

 • Show me

 • Tu rrojn

 • Me loooooottt te pa pare 🌟🌟🌟🌟🌟

 • Kosovarrt e pa shkolluar dhe fshatar flasin kshu. Kush eshte i edukuar di te flasi mir shqip. Kam takuar Kosovar te lindur ne zvicer dhe sflasin kshu sikir jan gomar. Kosovaret kopyohen me leht se maloket

 • Me jet te gjate ❤❤❤

 • I paci me jet e shendet ter jeten 3 engjejt 🙏🏻

 • hahahahahah vdiqja se qeshurit

  • @lention tzengo me vjen shume keq nuk flasim dot 👍🏻

  • Letoniz pershdetje nga pg

  • @marsida metaj jo. dergom ftes ne facebook ne emerin si qe ka ketu dhe me kete foto qe te flasim!!

  • @lention tzengo me bej nje lajk🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  • @lention tzengo nga kosova je

 • Ne 100 fjale 200 jane fjale banale,turp...

 • Jeni ok. Goni mos u demoralizo nga ato leshot binjak nga vlora. Se kan te gjat.

 • Kure doblidhen ne 2020 do jete fantastike

 • O sa e forte 😂😂😂😂😂😂😂 jeni ⭐⭐⭐⭐⭐⭐❤️🇦🇱🖐️

 • ❤❤💙

 • Femijet jan dhurata me cmuar qe i malli zot na jep prandaj besim tek ai ato familje qe ala nuk jan ba prinder urime per keta💙❤❤

 • U sa bukur ty rroje ju bekoje Zotin tjy roje me behet qejfi per jy

 • 😂😂😂😂😂😂Europe

 • Ky djali te beje noj pune tjeter me mire...ska lidhje me kengen.

 • Mos u bani marak o shqipet e mija, shqiperia se ka serbijen nkufi (dmth se ska lidhje shengini me serbin), e ka vetem MK ne kufi. Edi Rama ke aj qe ja boni bajat Vucicit midis pallati srbija ne beograd duke then se Kosova eshte e pavarur. Mos hupni shpres! Bohet mir! Pershendetje nga Amsterdami dhe ishalla sa ma shpejt aneksimi kufitare Kosove-Shqiperi.

 • Pamflet October 2019

 • Mashallah allahu ben mrekulli me jete te gjate te rriten me prinder zoti ju bekoft ♥️♥️♥️♥️🌹🌹🌹🌹

 • wwwwaawwww vetem yll jood

 • SA mir ta ka bo! Albin kari

 • T’ju rrojnë e u rritshin me shëndet 3 ëngjëjt! 🥰🥰🥰

 • ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻👆🏻👆🏻👆🏻🤴👸👸

 • Respekt komandantat e uçk es te dukagjinit 🔴⚫⚫👌👐💪

 • Ishalla rriten edhe une. mas 15 vite jombe nènè me 2 binjak

 • Zoti esht i madh mbi te ska njeri ! Engjejt e vegjel jane nje dore nga begatia e te madhit Zot😚

 • Me jet te gjat zoti jau rrit cfar mrekullije❤❤❤ ..

 • Me jet te rriten me nene e me babe ❤❤❤ e vogla

 • Zoti te udhezofsh Allahu kto qe thote ky eshte teoria e satan qe ta bej veten zot te thote qe lufton e mira me keqen ta barazoj veten me zotin pastaj mbaron robi sy ky

 • Ahahahahah ueueueue premton uj ne 2020 hajde afrik

 • Rovena pa dyshim ne kohen e sotme je (special girl) ! Respekt dhe konsiderate nga nje artist!

 • O zot sa emocione.... i dhent zoti jetegjatesi dhe shendet engjeve te vegjel. Marshallah😍😍😍

 • Zoti ju bekofte si familje

 • Zoti ja u beft mbare qe ndihmoni familjet ne nevoj,,vazhdoni sa me shume raste 🙏🙏

 • Me jete te gjate dhe pacin fat.

 • O 💖 ❤️❤️😂 😍 😘 😘 😘 😘 😘 🤗💞🤗🌹💘🤗💋💕❤️💞💗💞💋💕❤️😍🤗💋💕❤️🤗💋💕❤️Me jete te gjate tu rroin😍

 • 🙏

  • Zoti ju bekoft qofsh i të lumtur me të 3 engjëjt e zotit 😘😘😘❤❤❤

 • hahahahaha me lot 2019

 • marshallah me jete I paci

 • Me jete dhe me shendet dy princeshat dhe princi. Te rroni dhe te ju gezojne.

 • Bravisi

 • Zoti eshte i madh Mrekulli o zot tju rrojn 💯vjec

 • Behar mera i papar

 • Psikologja me e mir esht arbiola halimi respekte

 • Mashallah zoti jua falt jete te gjate paçin

 • Uuuaaaa ca mbrekullie MBAs 15 vitesh trenjak zoti ti rrisi te lumtur me Nene e me Babe kam vellain Tim ka 26 vjet qe pret nje femij dhe nuk I esht realizuar kjo deshir shpresat I kemi te zoti na gezove me keta femij yje shendet dhe jet pacit si familje urime

 • Ua sa pordh e madhe se kisha degjuar kaq te madhe

 • Eshte nje gezim qe te rrenqethet trupi kur i merr femjet ne krahe dhe te duket e pabesueshme qe jan tuajet e kam provuat vet se kam lindur femij mas 5 vitesh martese kur ai lindi me dridheshin duart kur ma sollen ne krahe ti jepja gji nuk e kapa vet ma solli infermierja e spitalit ne itali

 • ilir meta don ta kap sistemin e drejtsis I themi jo plehres Pasi eshte koha e llogari dhenjes

 • Me jet te gjat. O zot rriti me shnet. Kto engjèll tè vegjèl

 • Sa shaka e bukur

 • Bravo

 • Shendeti i mire dhe imuniteti ndaj semundjeve te ndryshme vjen nga nje menyre e shendetshme jetese, e "JO" nga maja e gjilperes!! Vaksinat vetem shkaktojne deme ne shendetin e njeriut. Kjo si pasoj e lendeve toksike qe vaksinat permbajne. As nje here, KURREN E KURRES mos u vaksinoni !! Sidomos mos vaksinoni bebe te sapo lindura dhe femij te vegjel, pasi trupi i tyre i vogel vihet ne rrezik te jashtzakonshem nga lendet toksike qe vaksinat permbajne. Vaksinat shkaktojne autizmin ne bebe te sapolindura, alergji te ndryshme e shume semundje te tjera. Gjilpera vitamina "K" qe u ofrohet foshnjeve te sapolindura eshte po aq e demshme sa vaksinat. Mos lejoni asnje gjilper per foshnje te sapolindura!! Vaksinat jane vetem nje mashtrim kolosal i perhapur nga kompanite private qe i prodhojne vaksinat per: "PERFITIM FINANCIAR" te tyre !!!

 • Na ha karin

 • krietari i kçk është edvin krimineli .

 • Shaka pa Krip Cop Cop

 • Ku e kane marre kete policin si idiot

 • 👏👏👏👏 nga e para!

 • Shendeti i mire dhe imuniteti ndaj semundjeve te ndryshme vjen nga nje menyre e shendetshme jetese, e "JO" nga maja e gjilperes!! Vaksinat vetem shkaktojne deme ne shendetin e njeriut. Kjo si pasoj e lendeve toksike qe vaksinat permbajne. As nje here, KURREN E KURRES mos u vaksinoni !! Sidomos mos vaksinoni bebe te sapo lindura dhe femij te vegjel, pasi trupi i tyre i vogel vihet ne rrezik te jashtzakonshem nga lendet toksike qe vaksinat permbajne. Vaksinat shkaktojne autizmin ne bebe te sapolindura, alergji te ndryshme e shume semundje te tjera. Gjilpera vitamina "K" qe u ofrohet foshnjeve te sapolindura eshte po aq e demshme sa vaksinat. Mos lejoni asnje gjilper per foshnje te sapolindura!! Vaksinat jane vetem nje mashtrim kolosal i perhapur nga kompanite private qe i prodhojne vaksinat per: "PERFITIM FINANCIAR" te tyre !!!

 • Zoti ti lasht o allah zoti dhe allahu a shum i madh zemrat e vogla ❤️❤️❤️

 • Agron je artist I pa zevendesushem je I perkryer. Ju duam shume 💖💋💕😜

 • Te dy artista

 • O shum shum talenta na knaqte

 • T’ju rrojne dhe me jete te gjate! Vetem ata qe nuk kane femije e kuptojne dhimbjen dhe dashurine e ketyre prinderve.

  • Shumë urime për fëmijë u ritshine me Prindërit u bafshë 💯 vitë të lumtura 💎💎💎

 • Urime.. ❤️❤️❤️❤️.. Ishalla fat edhe mbarësi të Tre Ëgjëllve të Zotit ...

 • Suksese Z.Vorkshit ,Qofte i bekuar beti prane teje .Sukse ne detyre perfaqsues ne Gj kushtetuese.

 • BYTH MOJ NE BYTH

 • Zoti ti fali ❤️❤️❤️

 • Ky Agroni e qan këtë rolin dhe rolin e Anese

 • Sa bukure e luanë rolin e anes

 • Emisjon i bukure të lumtë agron

 • Ta kuptosh president i shitur se firma jote del me e vogel se firma e noterit .Ande grisu tutje prit fundin dhe zhduku nga piaca boll vendose dinamit ne jetet tona i diskretituar .

 • Ooo lulqim ti me saleshin moniken dhe ilirin nuk e doni drejtesin ,sepse ua hoqen,te gjithe gjygjtaret dhe prokuroret tuaj,te cilet benin,ćdo gje qe donit ju duke mbuluar gjithe poshtersinat,me keta njerez te korruptuar.

 • Elhamdulilah po shyqyr

 • Bravo Kancelarja Zonja e Hekurt Merkel per mbeshtetjen e Shqiperise ne BE!👏👏👏👏👏👏

 • Si e ka emrin kjo aktorja??

 • O Marshalla me jet te gjat trinjaket😍😍😍 shyqyr si beshtova shnosh mami 😍😍😍👏👏👏👏

 • Madafaka.. Edi me Serbin i ferkon duart thuaj qe se din se qa kan bër me Shqiptaret. Ky esht T‘merr

 • Hahaha me lot pz

 • Tju rrojne e i paci me jete e shendet 😘

 • Hahahahah 😂😂

 • Fatkeqesi per popudhin Shqiptar kush qeveris nje kriminel .sbijn dakort per emrim tè gjykatesit tè l'art .loja e tennisti vazhdon

 • Turp te koft but plak te meresh program palidhje

 • IshAlla eshte afat gjate ,se me shume 3 dite nuk zgjatin keto linja.

 • Rujeni Albinin o vllezer se kta jan nenqima cfar nuk bejn per pushtet

 • Te mrekullushem

 • A ka kontroll per vaksinat që shiten se çmimet janë 1.700 leke dhe xhepat e popullit të thjeshte nuk e perballojne dot????? Farmacite i shesin sipas qejfit keto vaksina 😢

  • Eshte e vertet 👍flm per keto keshilla 👋

  • Shendeti i mire dhe imuniteti ndaj semundjeve te ndryshme vjen nga nje menyre e shendetshme jetese, e "JO" nga maja e gjilperes!! Vaksinat vetem shkaktojne deme ne shendetin e njeriut. Kjo si pasoj e lendeve toksike qe vaksinat permbajne. As nje here, KURREN E KURRES mos u vaksinoni !! Sidomos mos vaksinoni bebe te sapo lindura dhe femij te vegjel, pasi trupi i tyre i vogel vihet ne rrezik te jashtzakonshem nga lendet toksike qe vaksinat permbajne. Vaksinat shkaktojne autizmin ne bebe te sapolindura, alergji te ndryshme e shume semundje te tjera. Gjilpera vitamina "K" qe u ofrohet foshnjeve te sapolindura eshte po aq e demshme sa vaksinat. Mos lejoni asnje gjilper per foshnje te sapolindura!! Vaksinat jane vetem nje mashtrim kolosal i perhapur nga kompanite private qe i prodhojne vaksinat per: "PERFITIM FINANCIAR" te tyre !!!

 • ZOTI ESHTE I MADH me jete te gjate te 3 engjellit e juaj

 • Si i ka luejt goni dya njeheresh edhe liren edhe berishen?!

 • E nderuara zonja lavira, haaaaaaaaaaaa. Cmendet Eni cobani. Se shume shikues e keqkuptojne per te.😂😂😂😂

 • Rama pallosh kosovar. A skishit noj aktor tjeter per ramen

 • KOSOVO ESHTE SERBE 1389

 • Zana nje vjehrre e zgjuar ke c te degjosh shume e mire nusja tamam Americane flet kur duhet

 • Cka e ka emrin ne te vertete kjo qe luan Jozefinen dhe ket aje perleshin? Ska femer ma te marre as ma te nyte. Habitem qe e lejoni te jete pjese e al pazar-it. Kjo t' a flliq emisionin. Edhe neper studio e ftuar shume femer e marre dhe e piste

 • Zoti ju bekofte🙏🙏🙏💖

 • keti tirka ja kisha qi nanen plumb ne ball qysh me ja mar shokut gruan plumbin ne ball ja kisha dhan keti idiinti