STVPLAY

STVPLAY STVPLAY

 • 485
 • 213 050 501
Kanali zyrtar i televizionit Supersonic dhe i shtepis diskografike Supersonic ne GR-tv
Official GR-tv Channel of Supersonic TV & Supersonic Records

Βίντεο

ROD - ENGJELL #KengaMagjike2018
ROD - ENGJELL #KengaMagjike2018Πριν 11 μήνες
J GASHI - HOLA #KengaMagjike2018
J GASHI - HOLA #KengaMagjike2018Πριν 11 μήνες
COMING SOON ALTIN SHIRA
COMING SOON ALTIN SHIRAΠριν 2 χρόνια

Σχόλια

 • Sa e bukur kenga

 • Artioa ska Tirona dheShqipnia........

 • Me ka mar malli shum zemra ime. 😢💔💔💔💔

 • Aty RENTO DJALI

 • Flokt e tuja kaqurrela, ne dashni rash sa ti prekaaaaaaaaa aj jaj jaj FANTASIKEEEEEEEEEEEE

 • sa kujtime femijeria ime

 • 😭😭😭😭u prehsh né paqe flori ❤️

 • Shooting Star edhe My Lady, do dëgjohen për shum dekada ne vijim

 • ❤💚💜

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • 🐨👍

 • Sei unico amico mio..

 • Shum p9

 • Bravo🤔🤔

 • Zemren ty une ta kam dhon ❤

 • Shtator 2019 super grup respekte.!

 • Shmë e mrekullueshme♥️♥️♥️♥️♥️💋💋💋

 • Kenket e tua jan te papara urim

 • Super keng

 • Visitoni chanelin tone e nese ju plq beni subscribe

 • 2019

 • Pas cdo stuhie ,dielli perseri do shkelqej ......👏👏

 • Eh mama vajte pran vellait menjeher.😢😢😢 sa do desha te vija pak koken tek preheri yt. Te me ferkoje pak floket. O zemer pse splas😢😢😢😢😢😢💔💔💔💔💔💔💔💖💖💖💖💖💖💖

 • Le te ndizet qielli

 • Beautiful song love from Clerwater Fl. 🇦🇱🇺🇸

 • sa e bukur

 • Lule lule lule

 • Je baba ne kte skene 🙏

 • Tradhtia nuk falet kurr Nuk eshte nevojshme falja sepse kur te tradhton e ben me vetdije ai /ajo qe te do nuk te tradhton kurr

 • Te rrenqeth mishin kjo keng

 • Kenga me ebukur bravo ne 2019 edegjoj dhe sot kete keng ipaharruar kujtimi jot Flori👏👏👏

 • I pa harueshem

 • Zemer all ❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍❤️❤️❤️😍

 • Gjithmon jeni me te miret 👋👋kenga supeeeeeeer 💋💋

 • Dr flori ...I paharruar

 • 11-09-2019

 • Berti e kendon me bukur

 • Kush do e degjoje edhe ne 2030?!?!

 • himn kjo

 • Ariola toska je mathe

 • ,

 • 🌸🌹🌼

 • E pspare si ze.Urime,suksese ne jete.VRAVO👍👍👍👍👍👍👍💖

 • Nuk ka fjale ma e mira

 • (Shtator 2019) akoma degjohet kjo super kenge😊😊

 • Mos e le kurr tironen aaa sa kong e bukur nuk ka lezet kurbeti o artiol ska si tirona nji kong me plot kuptim kush ka lon tironen esht pendu per jet

 • Superr 💖💖💖

 • 👍

 • 2019

 • Gjithmon duhet me na dit vlerat nenes nuk ka rendesi mosha😚

 • Suksese cuna menidhi 👌🙋

 • Cifti simpatik stine dhe roza sa keq qe s jeni bashk do shkonitt shu.m....

 • Cmendinas version is better than this

 • Super Laura 😘🤗🤗🤗🤗🤗😘😘😘😘😘😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗🤗

 • Sa e bukur kjo keng qaj kur e degjoj ska si nena lum si nena qe te ka je i mrekullushem e ke qar kengen

 • 2019🔥🔥🔥

 • Wau shum bukur 😘😘😘♥️♥️♥️👏👏😘😘

 • Te degjeoj me Mijra her. Ke nje te te bukur Zoti te dehnt shendet. 🌞⭐️

 • I paharruar qoft kujtimi i DR FLORIT 😞 kenga eshte e bukur😥

 • SUPER 👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Nene 😭😭😭😭 sa merak kam vene 😥😥😥😥

 • 2019🙁🙁🙁🙁🙁😭😭😭

 • ❤❤

 • Sa e veshtir eshte kur se ke me Nenen kushe e ka provuar si une qe nuk e ka vetem zemra 😢😢 Suksese Ervis e bravo Zoti te ruajt .

 • Na i shkule zemren nga vendi me kete keng. Kam 10 vjet qe e kam humbur Nenen Po jo vetem nene gjith boten kam humbur. Te kendofte zemra shoku

 • PERLA E MUZIKES SHQIPETARE

 • Kush ahst tu e ngju ne 2019 like😍❤

 • Ea Q

 • Dr Flori je legjenda e muzikes Shqiptare me i miri mbi kto trroje je namber 1

 • Te.lumte.goja

 • Mu than syt mu thaneeeee 😭😭😭😭😭😭😭

 • te lumte goja

 • Super kenge e kengetar I paarritshem

 • Sikur te kisha un 1000 jet do doja pran teje shpirtin ta kem

 • Bravo shum bukur

 • I kam bere replay cdo kenge tende ergi. Ti nuk jeton me dhe kan kaluar gati 4 vite tashme por ja qe je akoma ne zemren time. Zeri yt, fryma qe ti jepje per muziken me bejn te ndihem e gjalle, mi japin qetesi shpirtit por nuk me mbarojn lotet. Nuk ishe gjaku im por ne momentin e pare qe te kam pare ne x factor, zemra ime lidhi zinxhir me zerin dhe energjine tende. Ispirimi i vetem deri ne vdekje. Ti ke lindur si nje mjeshter i muzikes dhe i tille do mbetesh sepse zeri yt esht i pashtershem. Ti jeton akoma, jeton ne zemrat tona.

 • Ah mor Redon,sa shume te kam degjuar ne te shkuaren dhe ne te tashmen! Vazhdoj tet degjoj dhe tani... shtator 2019

 • Je i pazevendesueshem

 • Cdo mashkull e ka nji lule ne shpirt vetem dheu do ta tres 🤔 e ke qa ket Kong pz

 • Shtator 2019 ..baba i skenes

 • Shtator 2019

 • Kenge e nivelit shumm te lart

 • Humbesh ne mendime kur e degjon ket keng kaq te bukur !?!?

 • Super muzik

 • ❤️❤️❤️❤️

 • Te lumt goja Elvis, sa her e degjoj kete keng me vjen per te war, me ka ikur nena sh e re

 • Români mei!!!

 • Super melodia BRAVISSIMO

 • Je fantastike ariola tska

 • 2019

 • 2019 like it

 • superrrr

 • Kur i kam pas 2vjet me tregojn prindit qe kam vallzuar shum me kit Keng ❤️

 • 🇦🇱🇽🇰🇽🇰💐💐💐💐💐

 • Bravo

 • A ka na nji qe e degjon ne 2024 😂

 • Je kengetari me i mir ne shqiperi je ylllllĺlll i shqiperia ylli i kenges🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎼🎼🎼🎼🎵🎵🎵🎻🎻🎵🎵🎻🎻🎵🎻

 • 2019

 • Te lumte goja e te kendofte zemra gjithmon Ervis se na i mbushe zemrat per ne mergimtaret malli edhe brengat jane pa fund por kur humb edhe nenen njeriun me te dashur ate qe te dha jete e te edukoi dhimbja eshte akoma me è madhe prandaj te them te lumte goja e te faleminderit per keto vargje plot dhimbje e kuptimplote suksese te metejshme.

 • Chi italiano