Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri Dafina Zeqiri

 • 17
 • 69 418 014

Βίντεο

Dafina Zeqiri ft Varrosi - RING RING
Dafina Zeqiri ft Varrosi - RING RINGΠριν 11 ημέρες
Dafina Zeqiri - La Reina
Dafina Zeqiri - La ReinaΠριν 5 μήνες
Dafina Zeqiri - ROFE
Dafina Zeqiri - ROFEΠριν 7 μήνες
Dafina Zeqiri - A e man n'men
Dafina Zeqiri - A e man n'menΠριν 8 μήνες
Dafina Zeqiri X Dj Geek - ALO
Dafina Zeqiri X Dj Geek - ALOΠριν 10 μήνες
Dafina Zeqiri - FUEGO
Dafina Zeqiri - FUEGOΠριν χρόνο
Dafina Zeqiri - Ti e din
Dafina Zeqiri - Ti e dinΠριν χρόνο
Dafina Zeqiri - Shume qef
Dafina Zeqiri - Shume qefΠριν χρόνο
Dafina Zeqiri ft. KAOS - Na
Dafina Zeqiri ft. KAOS - NaΠριν χρόνο
Dafina Zeqiri - Bloodah
Dafina Zeqiri - BloodahΠριν χρόνο
Dafina Zeqiri - Tonight
Dafina Zeqiri - TonightΠριν χρόνο

Σχόλια

 • Swedish -albanian language love it.....

 • I'm the only Algerian here 😅

 • ti je div fare bravoooooooooooo

 • OMG DAFINA I LOVE YOU

 • ke qen super je prish me ato floket qe preve

 • Tlunt dafina ❤💫

 • Super hit brow Big Varrosi

 • Shum e mir je dafina shum te dua shum e mir kenga viq lumi e prishi me qat kallash ndor😍😍😍🙄🙄🙄

 • 1

 • Ore nuk jam dyshi qe shkruan jam1

 • Du borde göra flera låtar på svenska❤️❤️🇸🇪

 • Sa do qe rritmi, melodia puthiten, Lule lule esht keng trishtimi krijuar nga mergimi dhe largimi nga pushtuesit Turq dhe ky version e ka bastarduar komplet dinjitetin e kenges... po hajde, se sjam dhe un expert ktu

 • Dis like

 • so good, so amazing music and voice love you!!!

 • Superrrrr✌✌✌❤

 • I dont understand but , jo be po lui qoke se shum e fort

  • Dafina💣💥💣💥❤❤

 • Hitttt🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Viti 2019 full hite of Dafina 🔥🔥🔥

  • ” shu mannen läget va händer ” visa dina händer ” hahahha din fjolla

 • 💕💕💕💕💕💕💕💕💕

 • Varrosi on Fire

 • Dafi i love you 🤯

 • a beautiful voice 💗

 • Like kush asht fansja e Dafinës😍✌🏻

  • Me pelqen se eshte kenge ritmike 😍💃 por me thene te drejten mezi prisja ti degjoja keta te dy se mendoja do benin ndonje kenge te fuqishme dhe plot kuptim , gjithsesi e bu

 • Perfect Albania

 • Sa e bukur je ti dafina❤❤❤❤

 • ring ring

  • dekt man le ca bojn kot Man i bada den bad ju tjert leni pordht [Bridge: Varrosi] Jo nuk e dun, nuk e dun kta Me neve nuk e dun, nuk e dun kta The king is right here per kto qup

 • ring ring

 • ring rin

 • Kur ju rriten flokt dafines.

 • 😎😎

 • Eine ikone ( an icone ) T‘ shirt steht dir gut..! 👌🏻

 • super songs

 • ” shu mannen läget va händer ” visa dina händer ” hahahha din fjolla

  • stå framför världens och visa om du kan bättre, hon känner iaf pengar på detta så slå 1 miljon visningar 😒

 • Dafina💣💥💣💥❤❤

 • Amazing song ! Hello Albania From Turkey 🤗

 • Ring ring men får inget svar 😍😍

 • Like kush asht fansja e Dafinës😍✌🏻

 • Bravo Dafina je me e mira

 • Extravagante

 • rring rring

  • Ta ha zemren dafina dhe u e kam e dh un e kam emrin dafina

 • Me pelqen se eshte kenge ritmike 😍💃 por me thene te drejten mezi prisja ti degjoja keta te dy se mendoja do benin ndonje kenge te fuqishme dhe plot kuptim , gjithsesi e bukur mbetet 😕❤

 • Lit

 • Teksti Ring, ring Men får inget svar Ring, ring Men får inget svar Du vet, dom ringer mig varjedag Upptagen varjedag Ring, ring Men får inget svar Ring, ring Men får inget svar Du vet, dom ringer mig varjedag Upptagen varjedag [Verse 1: Dafina Zeqiri] Shoo mannen, läget vad händer Visa dina händer Ja det e jag sonny Ja, jag är tillbax sonny Millionär innan tjugi sonny Fråga dina hommies om mig Edhe në Prishtinë sonny Turn up New York sonny, yah Bad gyal, top shotta Represent krejt ata qe really really matter Yeah I represent Möllan Still represent Möllan Prishtinë dhe në Tiranë Cdo ditë jem lit na, pa u nal, ah-ha Delar inte min bröd med vem-som-helst Family over everything [Bridge: Varrosi] Jo nuk e dun, nuk e dun kta Me neve nuk e dun, nuk e dun kta The king is right here per kto qupa Jo nuk e dun, nuk e dun kta, na na [Hook: Dafina Zeqiri] Ring, ring Men får inget svar Ring, ring Men får inget svar Du vet, dom ringer mig varjedag Upptagen varjedag Ring, ring Men får inget svar Ring, ring Men får inget svar Du vet, dom ringer mig varjedag Upptagen varjedag [Verse 2: Varrosi] Hah, telefoni dinga ling tho (dinga ling dinga ling tho) Ke nigju se kena kilo (Rrr) Am the one sikur Neo (Neo) Big man over here so Bumbaclart, why them a ring my phone Let them ring se s'me bohet von Man i just jam to the bloody ring tone Nuk fol dot me mu man a big padron Dun know e boj for my team Kallo spliffi si limozine Ndalo ku shkon o viktime Palo punanyn, o trim Se kurre se kane menu se man i do dance hall Like a bad man smoke a kile pa u lodh Ate rrepera dekt man le ca bojn kot Man i bada den bad ju tjert leni pordht [Bridge: Varrosi] Jo nuk e dun, nuk e dun kta Me neve nuk e dun, nuk e dun kta The king is right here per kto qupa Jo nuk e dun, nuk e dun kta, na na [Hook: Dafina Zeqiri] Ring, ring Men får inget svar Ring, ring Men får inget svar Du vet, dom ringer mig varjedag Upptagen varjedag Ring, ring Men får inget svar Ring, ring Men får inget svar Du vet, dom ringer mig varjedag Upptagen varjedag Ring, ring Men får inget svar Ring, ring

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪🤜🤛👑👑👑👑👑👑👑👑🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Ta haj shpirtit sweetyy girl ❤🌶

 • Ti je dashuria e tezes,je djali me i mire ne bote qe cdo nene dhe mama do donte ta kishte,bravo me kengen bashke me Dafinen.Tezja e degjon kengen tende cdo dite ne zyre.

  • Ca esht ky gung kari ky varrokari

 • A je ba per ndonje plumb tjeter o varros se ty te ka varros Zoti per se gjalli, se kjo ma eshte si auto zhelet e keqija qe e perdorin te gjithe kengetaret

 • Låter kasst på svenska, håll dig till albanskan

 • I've been to Kaaterskill falls KUDOS to y'all if you guys hiked that with equipment haha

 • This is Daffy baby 😎🤩

 • Yll

 • 😂🤣😂🤣

 • Ta qiu çeni jeten oj ti

 • Dafina zeqiri &varrosi ring ring Tayna ring ring

 • 😍😍

  • ska lidhje gjuha,qdo gje tingellon mir kur kendon DAFY 😍👌

 • Dafiii💣💛💛💛💛

  • Pasha ropt ja ka nis me m'pelqu suedishtja 😂😂

 • Big Varrosi reperat i fundosi 💪

 • I lov u

 • Ta ha zemren dafina dhe u e kam e dh un e kam emrin dafina

 • shume bukur

 • Hajde like kkrejt kush esht tu e ngu dhe tu i kqyr komentet🤣👍

 • Je kaq DIVA dhe kaq e madhe per ketu . Ke nje stil magjik per te qene vetem ne shqiptari ❤

 • WTF is this ? 👎🏿

 • woowww

 • 😍😍

 • Ca esht ky gung kari ky varrokari

 • LOVE YOU DAFINAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAÀAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 • Like

 • ❤ ❤ #❤ #❤ #❤ #❤ #❤ #❤ #❤ #❤ ❤ ❤ Perëndia e tregoi dashurinë e Tij për ne duke dërguar Birin e Tij, Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ngrit prej së vdekuri, për të na e jep jetën e përjetshme. Ai premtoi gjithashtu për të shëruar trupin tuaj. (Vetëm pyetni Atij)

 • A bon me dit qka fitoni ju qe shkruni: Like komentin, se u ba mall me hij dikun me lexu komente🤬🤬🤬

 • Pasha ropt ja ka nis me m'pelqy suedishtja 😂😂

 • ska lidhje gjuha,qdo gje tingellon mir kur kendon DAFY 😍👌

  • This is fuckin gay music and gay video Hajde ma ha karin

 • Hahahahah si ka mundesi varrosi Kangoo

 • Hala nuk e kuptova nfillim😂

 • First time and I love specially defina

 • This grateful dope

 • Älskar dig

 • Listen speed 1.25 🔥

 • ❤️

 • varrosi e ka djeg🔥 sthem tnjejten per dafinen 😕

 • Katastrof e keqe kenga... Qfar Musike asht kjo😕

 • Nuk t kam inat Po sje per muzik "varros" nuk dhez si me autotune si pa autotune 😂

 • Omg I love it AF♥️🔥

 • ring ring mig varje dag baby 😍🔥🤤💯👌

 • Du var väntad tjejen ,en låt på Zvenska😉. 👍👏. Mbretresh.

 • Snälla mos thuj shoooo mannen,, Se e bane direkt Mut!! Por shqip shqip,,, Edhe ne tregun e suedis don me hin tash!! E paske harru suedishten,,, Ma mire e ke me ngu shqip edhe anglisht!!

 • This is fuckin gay music and gay video Hajde ma ha karin

  • Ky varrosi vetem shqiptar nuk munde te jete pos ndonje siriani apo lindjes mesme

 • svenska oxå bravo duffy e ke bo pasul me lakna e dardha🤘🏼🤘🏼🤘🏼

  • Bravo bravo dafina toujours au top bravo bravo

 • 2019?

 • Super 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

 • Magnifique

 • MAGNIFIQUE CHANCEUX

 • Love this song 2019

 • Qenka akoma gjall Varrosi 😅😅😂

 • Qyky varrosi shume vorr a sedi pse munohet ma mire le te shet ndonje gram

 • Big Varrosi reperat i fundosi 💪

 • Wow

 • Deshtimmmmm

  • Varrosi - Likee🔥🔥 Matolale - Comentt🎧

 • me ne fund nje kenge ne suedisht per medinen dhe jonilden

 • Qfar anglishte osht bre??