AVD Digital

AVD Digital AVD Digital

 • 37
 • 468 015 415
AVD Digital is a new digital content distribution & publishing company that offers to the partners the solution for everything they need to sell, manage and monetise their content online.

Βίντεο

M0NDI - R.R
M0NDI - R.RΠριν 7 ημέρες
DON XHONI - AJO DON
DON XHONI - AJO DONΠριν 2 μήνες
Butrint Imeri - Hajt Hajt
Butrint Imeri - Hajt HajtΠριν 3 μήνες
Snovv - Chill
Snovv - ChillΠριν 3 μήνες
R-JAN - MILANO
R-JAN - MILANOΠριν 6 μήνες
Adrijana - Pasha Robt
Adrijana - Pasha RobtΠριν 7 μήνες
Big Papi - Gringo
Big Papi - GringoΠριν 7 μήνες
Enis Bytyqi - Marak
Enis Bytyqi - MarakΠριν 10 μήνες
Butrint Imeri - Kush?
Butrint Imeri - Kush?Πριν 11 μήνες
Butrint Imeri - Alea
Butrint Imeri - AleaΠριν χρόνο
Butrint Imeri - Ma Chérie
Butrint Imeri - Ma ChérieΠριν χρόνο
Baby G - Mos u nal
Baby G - Mos u nalΠριν χρόνο
Butrint Imeri - Xhanem
Butrint Imeri - XhanemΠριν χρόνο
Lindon Berisha - Merri krejt
Lindon Berisha - Merri krejtΠριν χρόνο
Butrint Imeri - Bella
Butrint Imeri - BellaΠριν 2 χρόνια
Butrint Imeri - Mona Lisa
Butrint Imeri - Mona LisaΠριν 2 χρόνια
Butrint Imeri - Veç për mu
Butrint Imeri - Veç për muΠριν 2 χρόνια
Butrint Imeri ft. Elinel - Papa
Butrint Imeri ft. Elinel - PapaΠριν 2 χρόνια
Shkenda Dubova - Ti me mu
Shkenda Dubova - Ti me muΠριν 3 χρόνια
Nora Istrefi - Majëm
Nora Istrefi - MajëmΠριν 3 χρόνια
Lumi B - Aha aha
Lumi B - Aha ahaΠριν 3 χρόνια
GJIKO - HAJT HAJT
GJIKO - HAJT HAJTΠριν 3 χρόνια
Butrint Imeri - Kanga jote
Butrint Imeri - Kanga joteΠριν 3 χρόνια
Nora Istrefi - Sa t'kom dasht
Nora Istrefi - Sa t'kom dashtΠριν 3 χρόνια
GJIKO ft. MC Kresha - Edhe tri
GJIKO ft. MC Kresha - Edhe triΠριν 3 χρόνια
Butrint Imeri - Eja Eja
Butrint Imeri - Eja EjaΠριν 3 χρόνια
Lumi B - Hi Lumi
Lumi B - Hi LumiΠριν 4 χρόνια
Butrint Imeri - Merre zemren tem
Butrint Imeri - Merre zemren temΠριν 4 χρόνια
Gjiko - Si me def
Gjiko - Si me defΠριν 4 χρόνια
Era Istrefi - Njo si ti
Era Istrefi - Njo si tiΠριν 4 χρόνια

Σχόλια

 • 😍😍😚💋💋❤ Eglanëtina 😙

 • 💋💋💋❤❤

 • love Albanian music, greetings from Bulgaria ❤️🇦🇱🇧🇬

 • flija dhe pite ma i miri sa ushqimet tjera

 • Pissss 🙈🙈🙈🙈🙈🙈

 • edhe ni bashkpunim ju lutem 👍

 • Shum Shum bukur i ka musiket bravoooo nish

 • Hi Lumi

 • bum

 • sa qynah per majkun

 • Nuk e kisha dëgjuar kurrë, po tani i dëgjoi gjithmon këngët e butrintit, e do thoisha vidio klipet më të bukura nga të gjithë

 • Kjo kenge pershtatet ne cdo kohe dhe sa vite do kalojn munder dhe shekuj do kendohet jam e cmendur paskeyyre kengve qe kendon butrint i kercej me burrin tim keto kenge gjithmon je namber one bravoooooo eva

 • O butrint desha me t'thon dicka pse e ke ndryshu stilin e flokeve 😅

 • Digje 🙌🏼🔥🇦🇱

 • Motra ime quhet alea shum u gzu kur ka THAN aLea

 • 💑💑💑💑💑💑💑💑💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

 • Я бы ее трахнул!!! 🍑

 • Degjohet akoma nga shqipet dhe ne 2019 ky hiit

 • 2019 najkush? na mungon old gjikoo

 • kush e dëgjon 2019like

 • E Fantasy

 • Si kenga e justin

 • Coeas ure szcnvhdkl ui mluer 071349378

 • Šta ako nisi osetio sam kako si šta radiš jesi dobar predobre slike specijalnih ako je Babush ja ka nxon numrin

 • Super hit🤗

 • Mire butrint imeri xhanem❤

 • Te uroj shum fat😘

 • Shum bukur😘🤩😍

 • 😇😇😘😘😍😍

 • Vertrau mir Dass du noch nie eine Frau wie sie Gesehen hast Ey Mama, ey Mama (prrra) Ich dachte immer, dass es Frauen wie (Traum) Sie nur in meinem Traum gibt (im Traum) Kann nicht glauben, wie du aussiehst Alle Augen auf sie Meine Augen auf sie Kauf' ihr Gucci und ich Kom menu që je veç ondërr E tash t'kom afër Jena qut deri në katër Veç a ki dashuri Ça po don Porsche, Bentley, Maybach Zemër, ça, ça, ça (oh, ça, ça, ça) Dance with me all night long Zemër, ça, ça, ça (oh, ça, ça, ça, ey) Se ma chérie ti je (prrra) Frymën po ma vjedh S'muj pa ty un, du bist mein Schatz (Schatz) Shkojna diku larg e bojna bam, bam Kur po t'shoh unë ty u bona Van Damme (ey) Menen veç te ti unë e kom (e kom) Se ma chérie ti je (uh-oh) Ma e nxehtë se kjo verë (ja, ja) Kejt na mush ti jetë Ti po m'thirr, ti po m'thirr (ja, ja) Ich frag' sie nach ihrem Namen Sie sagt: „Dashuri“ (eywa) „Verbringst du mit mir die Nacht?“ Und sie sagt „Ja“ zu mir Ich dachte immer, dass es Frauen wie Sie nur in meinem Traum gibt Kann nicht glauben, wie du aussiehst Alle Augen auf sie Meine Augen auf sie (prrr) Ça po don Porsche, Bentley, Maybach Zemër, ça, ça, ça (ooh, ça, ça, ça) Dance with me all night long Zemër, ça, ça, ça (prr, ah) Sie will 'ne Roli haben Will Designer tragen aus Italia Ja, sie hat so viel verlangt (ey) Doch ist mir scheißegal, ist mir scheißegal Mann, ich geb' es aus, denn du bist mein Diamant All I need in my life is sex Baby please be my girlfriend Kafa Karussell, Session im Hotel 'Til six in the morning Rri me mu, rri me mu, baby Zeige dir die Sterne heute im Phantom Rri me mu, rri me mu, baby Ich werde dich vernaschen, so wie Eurocrem (prr) Kom menu që je veç ondërr E tash t'kom afër Jena qut deri në katër Veç a ki dashuri Rri me mu, rri me mu, baby Rri me mu, rri me mu, baby

 • Erst Mero, Fer, Sero el kecko jetzt iMeri ?? :D

 • Butrint😍🤤🤤🤤🤤

 • nimo mein zemer tedua

 • Kujt i pelqen butrinti like

 • Listening to her old songs and realising that this girl is losing her originality 😕 She needs better management or else she'll go downhill.

 • Bravo zemer je super si yllllllliiiii kenge shum e bukur

 • je yll o trint i love iu

 • Greetings from Germany 👍👌

 • butrint je ma miri nven 👑👑👑👑

 • Like nese ju pelqen butrinti klikoni linkun. gr-tv.com/tv/%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-8e7vPFJCd3U.html

 • Wenn du die song libst klick die link. gr-tv.com/tv/%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-6rnLXJoh6Uk.html

 • Like nese ju pelqen butrinti klikoni linkun. gr-tv.com/tv/%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-6rnLXJoh6Uk.html

 • Super super

 • bravo trinti

 • Bashkpunimi me i forte i vitit 😍😍🤩🤩♥️♥️♥️

 • I from Thailand🇹🇭🥰 I love Albania song🇦🇱❤

 • te dua shum buntrint

 • tu uroj sukse fat lumtri te gjitha tmirat ne jet

 • ❤❤😍😍

 • Je i madh Butrint✌👏👋

 • Great song From Somalia.

  • @Nes Makaveli yea

  • Bakaal Abdi 🇸🇴 🇽🇰

 • Kush ma ban subscribe zoti i shperbleft me qka doni ju faleminderit per mirkuptim

 • ❤❤❤❤❤❤

 • Krenar gjithmon me ty butrint imeri❤❤❤😍😘💋

 • BRAVO SHUM KENGE E BUKUR 💜❤👍👌

 • hale degjohet ky hit

 • When nimo said „ ich werde dich vernaschen so wie eurocream“ i feel it .. 😋

 • Die meisten liken das video eh nur wegen nimo 🤔

 • vav hale degjohet kjo kang oj nora mae bukra estraded

 • 😘😘

 • LIKE KUSH E PELQEN SI KENGETAR BUTRINTIN 😍😍😘😘❤❤👑👑👑👑

 • Guzel bir sarki😍😚😘😙👍❤

 • 2019💥💥💥💥💥

 • Bravo🍀💚🍀👍 Respect

 • Vllavi Feros 🤮

 • Kyt kang e ka ba ne shkoder dhe une jam shkodrane I love you ❤❤❤

 • Je super kengtar👍👍👍👍

 • cfare po thote xhanem

 • Jam fansja jote ❤❤❤❤

 • Shume ze I bukur 👏

 • Super keng suksese te metejshme

 • 2019

 • 8 milly😍😍

 • Majki trinti hallall na knaqt

 • je ma i miri butrint

 • If Kim k and Jlo had a sister. I love u Nora from South America ❤❤👋

 • Ich wäre gerne auch in nimos träumen

 • ❤❤❤❤❤🔥🔥🔥🔥🔥

 • 💓💓

 • Heftig jungs bis nexte Woche 😘

 • DREAM GIRL❤️❤️❤️

 • Still a hit .Like kush e degjon dhe sot.👍🌟

 • 🇮🇹❤🇽🇰❤🇦🇱

 • 😍😘😘

 • Love somlai🇸🇴

 • 🔥🔥

 • ❤✌

 • Ty tka dal era...sa e ki listen e burrave( dashnorve) qe je shku Tash kan dal kengtare ma tmira ❤❤❤❤❤tayna❤❤❤❤❤❤ 100 mij hise ma e mir se ti

 • 👍👍👍👏👏👏👏⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️super shum e mir Rrespekt

 • A o naj kush 2019 🤣🤣

 • 💓💓💓💓💓💓😍😍😍😍😍

 • Prsh jam vajza e zonjes qe ka faqen...Jam 12 vjeç dhe me pelqen shuuume Butrint Imeri 😊 😊

 • Bm

 • 😍

 • hahhahahahahahhahaha si kur ju dy ska ❤❤❤💘💘💘❤❤❤❤💘💘💘❤❤❤❤❤💘💘💘❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘 o ermale ty te kam zemer edhe ty ledri vula

 • Butrint ❤❤❤

 • Super keni dal

 • A pe sheh nimo tu bo aex edhe real 😂

 • Pse ju mendoni qe trinti sdo tja kaloj te tjerve