Ledri Vula

Ledri Vula Ledri Vula

 • 19
 • 264 605 708
Kanali i vetëm zyrtar i Ledri Vula (Nesër L.L.C.) i cili menaxhohet nga kompania AVD Digital (avddigital.com).
Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë kompanisë "Nesër L.L.C.", të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi.
Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni tek adresat e mëposhtme:
AVD Digital: info@avddigital.com
Ledri Vula: info@ledrivula.info
© 2017 Nesër L.L.C.. All Rights Reserved.

Βίντεο

LEDRI VULA - MEM
LEDRI VULA - MEMΠριν 2 μήνες
Ledri Vula - Rio
Ledri Vula - RioΠριν 3 μήνες
Ledri x Buta - Merri Merri
Ledri x Buta - Merri MerriΠριν χρόνο
Ledri Vula - I vogel
Ledri Vula - I vogelΠριν χρόνο
Ledri Vula - 1 Janari
Ledri Vula - 1 JanariΠριν χρόνο
Ledri Vula - TTZ
Ledri Vula - TTZΠριν χρόνο
Ledri Vula ft. Young Zerka - Nona
Ledri Vula ft. Young Zerka - NonaΠριν 2 χρόνια
Ledri Vula - U harrum
Ledri Vula - U harrumΠριν 2 χρόνια
Ledri Vula - A jena mire
Ledri Vula - A jena mireΠριν 2 χρόνια
Ledri Vula - Kings
Ledri Vula - KingsΠριν 3 χρόνια
Ledri Vula - SRMN
Ledri Vula - SRMNΠριν 3 χρόνια
Ledri Vula - Ni gote per ty
Ledri Vula - Ni gote per tyΠριν 4 χρόνια
Ledri Vula - HALLAKAMA
Ledri Vula - HALLAKAMAΠριν 5 χρόνια
Ledri Vula - 100 Probleme
Ledri Vula - 100 ProblemeΠριν 5 χρόνια

Σχόλια

 • Je Me i Bukur Ledri 😍

 • Wowww i just realised that the first 15 sec is jesse pinkman from breaking bad talking. I was rewatching the show and then i heard him say it and i remembered it from somewhere. After 10min of searching i finally found the song!! I love it

 • PIDHI

 • LIKE Fero COMENT ledri

 • <3 🌄 💝 <3

 • guhuhu

 • Une mendoj se kjo kenge me qmend

 • Pse kjo kang osht ve 2 minuta???

 • damn🔥💯💯💯indian here??

 • Ledrin thirre mbreti i muzikes

 • Victoria

 • 😊

 • Breaking Bad Luva Pinkman 🤣🔥

 • Aww

 • Je me i miri zmr keshtu vazhdo❤❤❤❤❤

 • 😍😍😍😍😍 bin deutsche

 • Kush e degjon kete kenge perle ne 2019? RROFTE DARDANIA TOKA E SHENJTE ARBERORE SHQIPERIA E BASHKUAR PERJETE

 • Ju dua shummmm ❤❤❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 and I love this song❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Ledri👑

 • Kush kendon me bukur Like ledri vula Comment fero

 • Ti je ma imir 😂😂😉

 • Mos kte kengen per ate sarcken

 • From Russia 🇷🇺 with love 💙

 • Love From Pakistan

 • Makassy

 • N. TDR2WW2🥰

 • Rriitesh me ngjarje jo me diteelindje smso pprej shkoolle ppo pi gabimev

 • Po

 • o ledri vula e o m kalle

 • Srbin sam aliii pesma jee.. 😁

 • 🙂

 • o ledri vula e

 • A osht kush ktu 2019?

 • Like ledri Coment noizy

 • Kosovo music rocks

 • The only rap song in a different language i listen to😂.

 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • 👍👍👍👍

 • Like kush e digion akoma në vitin 2019

 • Po N'dryshe Aktort E IStar

 • King

 • Video effects next level 💯👌

 • Kush kendon me buker Like:Tayna Koment: ledri

 • 06.09..2019🤪

 • Is this Albanian language? Together we are strong. Balkan Power. <3

 • GREEEECEEEE

 • o ta qifsha fmijaqin e nanes 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

 • Qeni ij em eka emrin rio

 • Ledri , shum reper i mir je ! I ki tana t‘mirat e talentit per me bo rep . Shum respekte per kete sen ! Veq mbi 8 milion views , kurre nuk mundesh me i pas ! Ndoshta i ki ne Indi apo ne Kine apo Afrike , po kurre jo ne Shqiptarij e neper Evrope 🤙🏻

 • Viti 1964 hala ngohet 👏👏❤

 • F....k noizy VULA is the best ✊

 • 0:54 House of CB dress I see you 👀 👀 👀

 • Kungj per Babastars kryesisht per Getin ( Ty don klika jote mu em don krejt veni )

 • 06 09 2019 🇦🇱

 • cojeni shpejtesin 1.75 dhe ngjan si tallava

 • Une

 • Eshte kenge shume e bukur

 • 🇹🇷🇹🇷

 • KOSOVA SHQIPERIA JANE VELLEVER PER JET

 • 🔥

 • 2019 i still have love for shokt e mii <3333333

 • ♾🌍💚

 • Germany Wolfsburg ``allestrabe19`` per krejt shokt e mi 👑👑👑👑

 • Fuck what serbians did to us made us feel that pain but we stronger and better now fuck serbia Albanianz all the way 🇽🇰🇦🇱🙌🙌🔥🔥💪💪

 • Kete pith ropshen modelen e shkerdhen Dan bilzeriani rio rio aaaaaa rio rio eeeeee

 • August 2019 anyone? I love you ALBANIA

 • ca flet o trap. memm,,,mmmm, o analfabet shqpfoles, ju e keni mesuar shqipen vetem duke lexuar perkthimin e kuranit. rrace me evgjit-dashes se kosovaret nuk egzistin ne bote. erdhet dhe na mbytet dhe muziken e shqiperise me keto plera... PTUU

 • HIK SHKO PJERDHU, KUSH NDERGJO KESHTU MUTI

 • QFAR MUTI ESHT KJO MORE, VETEM NE KOSOVE MAGJYPISHT,SHKINISH,TURQISHT,GORANISH,POTURISHT AHAHAHA JENA BER TE QAJEMI NGA 1000 MAGJYPET. KJO ESHT NJI TURP.

 • 2 0 1 9

 • Jom vulaJ .... shout of from AZ

 • kings 👑🔥

 • Kong legjendare🔥🔥

 • Ledri per ty krejt boten e nali

 • Ledri jam fansja jote me e zjarrt e gjith garderoba ime esht me portretin tend dua te te takoj njeher

 • Ledri kendon ma mir edhe noizy po Ledri mbi te gjith ai qe pelqen Ledrin te boj like

 • 😍😍😍

 • Tduuuuuuu💘💋❤

 • Bravo Ledri super keng 😍😍😍😘😘😘😘😘

 • shum bukur

 • Ledri bravo bro je ma i miri

 • The reason why this song is so successful is from Era's voice

 • Like per ledrin👍❤❤❤❤

 • love from Türkiye <3

 • 😜👅🎵🎵🎵🎵💜😊😅

 • Soum eboukour konge bravo 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖😘😍😍❤❤🤗🤗🤗🤗🤗👧👧👦👦✌✌✌✌

 • Palidhje interesant lepri vula king dhefsh

 • Any one from Albania could tell me how is the journey of freedom from ottoman empire . What is the present situation of this country

 • Albania is only my choice for marrying

 • Love from India

 • Teksti Shkollat jon kon mshel kena msu nshpia me emocionoi shum!Kjo osht por ata qes msojn,se ledri perpara ka dasht me msu e si kan lon shkijet.Por qata duhet mi ja dit vleren msimit!

 • A ka hala qi e ngojn kit kang 2019

 • Ishalla e kena perjet Kosoven te lire dhe sovrane🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • .j

 • Like Kush e plq ledri Vula 👍👍😁

 • I don't have no idea what they are saying BUT this souds amazing... Lots of love from finland!! 🇫🇮🇫🇮💙

 • The bass is insane and ❤

 • De ledri dietiker am sie 303 min bhd ah

 • Ai/ajo qe e degjon ende kete kenge ne 2019 Like