Elvana Gjata

Elvana Gjata Elvana Gjata

 • 23
 • 225 608 869
Official Channel of Elvana Gjata.
Subscribe to connect and get notified.
Be the first to know!

Βίντεο

Σχόλια

 • elvana nga omezhi je ti?????

 • Elvanagjata yll je💥💥 ketare e perferume

 • Bravo Elvana Gjata Super Keng

 • Forvever our queen🔥

 • Very nice from Germany ❤👍

 • Класс песня

 • love elvana per dajm

 • bain jaime pas jenny

 • Respk per elvana gjata

 • 🇺🇸best music of the year

 • When she said "Nuk e di se ca kom bo per mos me mdasht e mos me fol" I felt that

 • Only love i have for this Beautiful singer

 • She made the song in turkey right

 • I dont know this language but i like and listening with friends ... Love from Peshawar ❣🥰❣

 • Very nice song-Respect from Greece

 • „Sag mir bitte nicht das es dir leid tut, denn ich wäre gestorben für dich und das weisst du“

 • daaammm i love you

 • Thjeshtesia e ben Elvanen te vecante

 • Je ma e mira ne bot bravo suksese 😍😘😘😍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • ❤️ Albanian music is top 10 in the word

 • Thuj ca tdush Elvane u pa Puna...🤚🏼😂

 • ❤❤❤❤❤

 • I paska bo mir dy gisht mjalt 😂😂

 • No no

 • my fav song (love from austria)

 • From Italy Bellissima canzone elvana

 • My wife, she just doesnt know it yet ^_-

 • Musika teksti clipi pa lidhje fare Dore e tret

 • *Teksti i "A m’don" nga une* [Refreni] Alelelele alele nuk duroj mé Rahat  shpirti nuk mé fle Po  du me dit a po m’don mé Alelelele alele nuk duroj mé Rahat shpirti nuk mé fle Po  du me dit a po m’don me [Mbas-Refreni] A  ki ca me thon? A ki ca me thon? (Nananana) A ki ca me thon? (Nanana nanana) A  ki ca me m’thon? A ki ca me thon? A ki ca me thon? [Pjesa 1] Uh, a ben ty me t’fole? A ben me t’thon se shume ti po m’mungon? Nuk  e di se ca kom bo per mos me m’dasht e mos me fol A bon ty me t’thon se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon? Ku me dit ndoshta gabon „love” (Yeah) [Refreni] Alelelele alele nuk duroj mé Rahat shpirti nuk mé fle Po du me dit a po m’don mé Alelelele alele nuk duroj mé Rahat shpirti nuk mé fle Po du me dit a po m’don mé [Ura] A ki ca me thon? me thon? A ki ca me thon, ma vone? Un’ me ty jom still in love E ti shume mire e di Un’ me ty jom still in love E ti e di [Pjesa 2] Uh, a ben ty me t’fole? A ben me t’thon se shume ti po m’mungon? Nuk e di se ca kom bo per mos me m’dasht e mos me fol A bon ty me t’thon se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon? Ku me dit ndoshta gabon „love” (Yeah) [Refreni]

 • per momentin ndoshta jo te gjithat por shumica prej muzikes Shqipe po shkon drejt Pornografis, dhe jan tekstet pa kurrfar kuptimi dhe ka ma shum dridhje bythesh dhe tregime te gjoksev dhe asgje tjeter.

 • Fav song🥰

 • 🇦🇱🇦🇱=👊🎵🎶❤️❤️❤️❤️❤️✌️✌️🎇🎇🥰🥰🥰🥰

 • ti do burre. ..jo bure

 • Femna ma e bukur shqiptare!

 • Elvana ma e mira si bukuri e musiket nish i ka

 • Sea mir Mosika 💖💖💖💖💖💖💗💗💗💗💘💝💞💟❤💙💚💛💓💕

 • je kon dhe do jesh legjende muzikes 😘😘

 • Kjo esht kenga e veres 2019 te lumt elvana gjata 😘

 • Aleeeeeoooooo alleeeeee!!!!

 • Sa e mir

 • Super FEMER ELVANA GJATA

 • Love you Elvana 💋💋

 • На берегу песчанной глади Сидят и ждут чего-то бляди...

 • Kush e plq Elvanen like

 • Nice

 • Shum e mir kanga

 • urime e dashur

 • i’m on holiday in durres and this song is played everywhere! I finally found it!sounds great

 • Kengë e bukur

 • Nice is so beautiful song 😘😘😘😘😘🇦🇱🇩🇪

 • Ahhh moj elvana ty te kisha mbajt ne dollap si kukullen time te preferuar shum e bukur e ombel je gjitha t mirat ti deshiroj gjdoher 👍❤️❤️❤️👍🙏🙏🙏🌷🌷🌷🦋🦋🦋👩🏼

 • Thjesht fantastike Elvana si gjithmon ❤❤💋

 • Burning hot day in the United Kingdom, walking home listening to this, in a much needed storm, feels amazing! ❤️🇦🇱🇬🇧

 • 27.8.2019

 • O yll bote

 • Gjithka n’Shqipri po e dëgjoj

 • 😍😍

 • Beni gjithe ato like elvana gjates

 • Love you Elvana♥️❣️♥️❣️♥️

 • Lo ve You Elvana

 • sa e bukur kshu vazhdo elvanaa

 • Tgjith shqiptaret duke bo si amerikan i bejn komplimente vetes

 • o god what song beautiful melodious voice bravo elvana

 • Shka o be kjo kejt prej shteteve tjera😂

 • Oooo yllli bukur ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🌟🌎💎💎💎💎💎💎💎🦋🦋🦋🦋🦋🦋😘😘😘😘😘😘⚘⚘⚘⚘⚘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🙏🙏🙏🙏🌟🌎🦋💙💜❤

 • Kengetarja ime e preferuar je Diva e muzikes shqipare 🙏👑 🥰❤️

 • Te dua elvana vetem vazhdo 😘😘💖

 • Elvana sei grande

 • 🇦🇩🇦🇩🇦🇩🇦🇩

 • Elvana je si shpirt keep it up babe

 • Shum keng ebukur elvana

 • Pse nuk m'vete mu Po e more bullicen e zez aajj

 • Bravo

 • Urime !

 • Bravo Elvana

 • E kalli ket ver krejt

 • Videoklipi me i bukur der sot ne Shqiperi

 • Great song, Nice girl. Love from France

 • Rehat shpirti nuk më fle😭 Po fol o burr i dheut💪 Po du me dit a po mdon mo💘

 • Super kang😻

 • Elvana suksese 😚😚😚😙😙😗😗😍💎

 • beauty😍

 • Lowe you

 • You are bonne

 • Kazakhstan 2019 🇰🇿 with love 🔥

 • Loveeee

 • ❤🙏

 • Greeting from Iraq 🇮🇶

 • Love from Armenia, love you Albania, beautiful song...👍👍👍😍❤

 • Brravo 👏👏👏

 • I'll be doing music 'till I die, I hope. Even if no one hears my music. Some day there'll be some one who will stop and listen. I hope! :)

 • Ozot genget ma te bukura ne bot ti evana i ke

 • Njesh si gjithmon

 • wow

 • Elvana gjata? Reply me I'm your die hard fan now😍😍😍😍😍😍

 • I'm here today again! I love this girl😂😍😍😍😍

 • Melody is the fast version of me gna

 • 👌

 • 😒

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱Albania has the best Songs