Top Channel Albania

Top Channel Albania Top Channel Albania

 • 94 120
 • 1 216 937 936
Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV.
Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare. Që në viti

Βίντεο

Σχόλια

 • Sa keq po i beni kesaj gruaje te martuar qe 14 ! Keni 1 jave mereni me te. As per tonelatat e droges qe kalon ne portin e Durresit nuk e zgjatet kaq shume. As per vrasjet ne Fushe Kruje e ne mes te Bllokut etj.... Pse vall kaq shume me Marsiden? A mos valle se perben sensacion? Skandal? Te pakten ne mendjet tuaja kjo eshte skandaloze, jo fakti qe kalon droga nga Kolumbia me markat e Elbasanit. Jo fakti qe vriten pothuajse cdo dite te rinj. JO. Nje femer e trysnuar qe 14 vjece, kjo perben lajm! Zgjodhet nje VIKTIME per te bere Investiguesin. Pse nuk shkoni keshtu tek vrasesit qe na tmerrojne cdo nate? Shoqeri me dy standarte dhe ende me moral te prishur. Jeni ju qe po tentoni te beni moral qe s'keni moral. Po beni parade gjahu nje grua nen presion, nderkohe lini pa damke drogaxhi qe vriten nate dite. As me Mihal Kokedhimen qe na turperoi nderkombtarisht nuk u moret kaq shume. Ku ishte investigimi tek ai ne person? Shikoj komentues gra te etura per gjak ndaj nje grua nen presion pothuajse gjithe jeten. JENI TE ETUR PER GJAK DHE SKANDALE.

 • kan per tmyll portokallin taksirat aktoret tfillpjn tkerkojn pun o flor binaj bjeri vetes mrapa🙈🙈🙈🙈

 • Civilizimi dhe demokracia e shekullit 21 me cica e vithe jasht tana thojn kemi ngacmime seksuale jo pot limojn meshkujt ty me cicat jasht

 • Pa Semafor jan 90% e qyteteve ne Shqiperi

 • Sa keq po i beni kesaj gruaje te martuar qe 14 ! Keni 1 jave mereni me te. As per tonelatat e droges qe kalon ne portin e Durresit nuk e zgjatet kaq shume. As per vrasjet ne Fushe Kruje e ne mes te Bllokut etj.... Pse vall kaq shume me Marsiden? A mos valle se perben sensacion? Skandal? Te pakten ne mendjet tuaja kjo eshte skandaloze, jo fakti qe kalon droga nga Kolumbia me markat e Elbasanit. Jo fakti qe vriten pothuajse cdo dite te rinj. JO. Nje femer e trysnuar qe 14 vjece, kjo perben lajm! Zgjodhet nje VIKTIME per te bere Investiguesin. Pse nuk shkoni keshtu tek vrasesit qe na tmerrojne cdo nate? Shoqeri me dy standarte dhe ende me moral te prishur. Jeni ju qe po tentoni te beni moral qe s'keni moral. Po beni parade gjahu nje grua nen presion, nderkohe lini pa damke drogaxhi qe vriten nate dite. As me Mihal Kokedhimen qe na turperoi nderkombtarisht nuk u moret kaq shume. Ku ishte investigimi tek ai ne person? Shikoj komentues gra te etura per gjak ndaj nje grua nen presion pothuajse gjithe jeten. JENI TE ETUR PER GJAK DHE SKANDALE.

 • Tana thojn po ka termet ja termeti ne studio me cicat jasht te "psikologes"

 • O Mesila....Oj Kare

 • Po ik mo spahija mos e loth cdo gje me qeverin me politiken ti je ekstremist

 • Po topi ska gja tjeter me dhan edhe po merren hala meket.......

 • O Luana je shum e mir ty te rujt Zoti

 • Ato juristat bojn si pidhropsha.jan sa per te injoruar te rinjt.mir ja boni qe e hodhi migrofonin.po pse sja hodhi ne kok.

 • Dun me kopju Uomini e Donne lol

 • Phuuu mduhet me than, ju Shqiptarët e Shqipërisë legjendar jeni. Jo qe jemi ma ndryshe na te Kosovës, Maqedonisë a Malit të Zi, se krejt gjaknxehtë jemi. Ama juve jau ka prish komunizmi do nocione njerzore si familja, feja e do qisi sene. Qysh po e tregon ngjarjen kjo tipka po pike emocioni, plus fmija dy vjeçare aty... Sidoqoftë, tkrist jemi, ama ma t'mirë s'ka 🇦🇱. Prap, duhemi me u ngrit si shoqeri, si komb.

 • Lum burri si ka ty shoqeri madhe kishe pas vagon hahahah prositut

 • arma esht personale mbahet gjithmon me vete

 • Rolin e italjanit e ke bere vjet ai ishte me i mire se ky roli i plakushit ktheju atij roli se ishe super me ate rol.

 • drogen dhe bosat e droges kush i polli i mbolli dhe i prodhoi ne vitet 90 ne Shqipri ? kush me mir se Saliu qe i polli dhe prodhoi i njef me mir bosat e droges ? apo bosat e droges u pollen kete 5 vjecar ? 😂 ne gjith qytetet e Shqipris i din gjith Shqiptatet kush jan dhe kush i polli dhe i mbolli dhe qe lejn koken per saliun ter bosat e droges bashk me trafikantet e femrave qe i prodhoj ai vet ne vitet 90. policat trafikant e te pa prekshem nga drejtesia i beri sistemi i sali berishes.

 • po ik moj pler droga aty ne tavolin ti thua nuk di baxhell femer

 • Po a thate vetem nje plumb ka qelluar tani del qe me shume se nje

 • Pa kuptim kot fare

 • Delinda e qante kete rol. Do i mungoje portokallise

 • Te gjithe Mashtrues Koruptues.

 • Postone procesin sportiv

 • Super aktore kjo ❤️🤣❤️❤️

 • O kerrme e ndyreee hahaaaaa

 • kemi patur vetëm shoqirë 😂

 • Edhe ambasadort e shtetit te pa ftyr shqiptar po tadhen me familjet shqiptare qe nuk kan buk per te ngren.... po neve jetim kemi qen dhe do te jem .... skemi qeveri por hajduta maskarenj grabitqar antishqiptar

 • Sa ezgjuar kjo e asnje sthot Te verteten pf

 • po procesin sportiv ? 😞

 • TE LUMTE EDMOND PETRAJ !

 • Sa keq po i beni kesaj gruaje te martuar qe 14 ! Keni 1 jave mereni me te. As per tonelatat e droges qe kalon ne portin e Durresit nuk e zgjatet kaq shume. As per vrasjet ne Fushe Kruje e ne mes te Bllokut etj.... Pse vall kaq shume me Marsiden? A mos valle se perben sensacion? Skandal? Te pakten ne mendjet tuaja kjo eshte skandaloze, jo fakti qe kalon droga nga Kolumbia me markat e Elbasanit. Jo fakti qe vriten pothuajse cdo dite te rinj. JO. Nje femer e trysnuar qe 14 vjece, kjo perben lajm! Zgjodhet nje VIKTIME per te bere Investiguesin. Pse nuk shkoni keshtu tek vrasesit qe na tmerrojne cdo nate? Shoqeri me dy standarte dhe ende me moral te prishur. Jeni ju qe po tentoni te beni moral qe s'keni moral. Po beni parade gjahu nje grua nen presion, nderkohe lini pa damke drogaxhi qe vriten nate dite. As me Mihal Kokedhimen qe na turperoi nderkombtarisht nuk u moret kaq shume. Ku ishte investigimi tek ai ne person? Shikoj komentues gra te etura per gjak ndaj nje grua nen presion pothuajse gjithe jeten. JENI TE ETUR PER GJAK DHE SKANDALE.

 • Cfare profesori qe ska respekt ne radhe te pare per ministren qe eshte femer ,po flete me egersi dhe jo me kulturen e nje profesori.

 • Ca esht ky darjo pederasti ? Emision vk

 • Kur lexoj komentet e dhunes verbale ndaj kesaj gruaje, me vjen keq per ju, njerez te lige dhe te vegjel.

 • Po' kue di. Ti seca bente dritani ne familje apo etj.te gjitha i din po' te gjitha i hell posht.cafr arome Ka droga per djalin.3 vjec More bbib poti je milloshe.

 • ZERVAS KILL YOU ALL🔫🔫🔫

 • NAPOLEON ZERVAS THE HERO OF GREECE THE KILLER OF CHAMS 💙ATHANATOS💙ZERVAS MY HERO

 • Georgios Kastriotis was a greek soldier of Byzantio not albanian, a hero of greece,albanians are muslim,kastriotis was greek orthodox

 • po presim procesin sportiv. ju lutemi mos na lini me pa gjum hidheni.

 • Te qr olti curri

 • Sa keq po i beni kesaj gruaje te martuar qe 14 ! Keni 1 jave mereni me te. As per tonelatat e droges qe kalon ne portin e Durresit nuk e zgjatet kaq shume. As per vrasjet ne Fushe Kruje e ne mes te Bllokut etj.... Pse vall kaq shume me Marsiden? A mos valle se perben sensacion? Skandal? Te pakten ne mendjet tuaja kjo eshte skandaloze, jo fakti qe kalon droga nga Kolumbia me markat e Elbasanit. Jo fakti qe vriten pothuajse cdo dite te rinj. JO. Nje femer e trysnuar qe 14 vjece, kjo perben lajm! Zgjodhet nje VIKTIME per te bere Investiguesin. Pse nuk shkoni keshtu tek vrasesit qe na tmerrojne cdo nate? Shoqeri me dy standarte dhe ende me moral te prishur. Jeni ju qe po tentoni te beni moral qe s'keni moral. Po beni parade gjahu nje grua nen presion, nderkohe lini pa damke drogaxhi qe vriten nate dite. As me Mihal Kokedhimen qe na turperoi nderkombtarisht nuk u moret kaq shume. Ku ishte investigimi tek ai ne person? Shikoj komentues gra te etura per gjak ndaj nje grua nen presion pothuajse gjithe jeten. JENI TE ETUR PER GJAK DHE SKANDALE.

 • Oooo zot te vraft pse tg

 • Ja futi kot me ate vajzen 18 vjece ska lidhje per sa kohe ka deshire vullnet dhe ka kaluar moshen ligjore pse mos te vazhdoje

 • Mardhonje droge mardhenje arme mardhenje rrugacesh Avukat merr leket edhe ik

 • Po mir moj nen e tre fmive ça bejm dy burra ne shpin tende kur ne shpi nuk esht burri shpis po ik se nuk di cte thush ti po mjer kto te shkret qe ran pre mjer ishkreti qe iku nga kjo jet dhe ai tj qe po kalon ditet ne burg

 • Mund te me thote kush se kush "BURR" martohet me nje 14 vjecare? Sa vjec mund te ket qene ai dhe cfar ka ber me nje kalama 14 vjec? Mua me vjen keq per kete goce. Une dhe JU e dini shume mire se cfar presionesh kan nje kategori gocash ne shqiperi qe as nga familja e tyre nuk mbrohen. E kan dhunuar qe 14, imagjinoni. Dhe pse vetem kjo behet bujee mediatike nderkohe kriminelat qe shohim cdo dite aq zgjat lajmi - 1 dite !

 • FREEDOM FOR N EPIRUS-ΒΟΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ ΓΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ💙SPYROMYLIOS KOMANDATE💙

 • Mikaa zemer ishe shum e mir te uroj shum sukses 🤗 ishe me e miraaa dhe me e bukraa atyy e zbukurove ekranin 😍😘🇬🇧

 • Yllll bote😍

 • O shtet futeni brenda ne burg kte pler kte mashtruse.

 • Kjo marsida ngjan shum fizikisht me xhisielen! Te rrezikshme 😂😂😂🙈

 • Masi burri yt sfalka bonu gati e ik se sdota fal

 • Sa bythqira kto lojtaret e partizonit , o goca zgjidhni loktart e kukesit se jan rrit me uj bjeshke 😂😂

 • Si po' thu ti avokat kta kekan te nershem

 • Po ti mamir me pa pas shoqe e jo shok moj lop grua e pa burr nshpi mblidhka shok nshpi kjo burrnesha sa hall ke ti te kesh ka 4 ter shok

 • Se nga u be kjo Ani per gjyqtare qe as ujin nuk e zjente dot vet

 • Emision Karash po bukur Hahahah😂🇦🇱

 • Me vjen shum keq qe meren keto informacjone kjo femi dhe shiko si dridhet dhe kjo gazetare PA pik dashurie e shikon ju vajza ikni shkoll shpi lerini kafet

 • Hajde hajde paska lye elle flokt.ika Ra nermend per kjo Ka nevoj per psikolog sepse duhet sbarrull e verteta

 • Gjira si shpirt

 • kjo doda e do nje drru të mir qe tja q'sh mir e mir

 • Ky qenka shume seksit seshte oer telivizor qfare niveli ka ra shqiperia

 • Mua sme vjen keq per kte.... se kjo esht e smur psiqike por per median qe dun te marin audienc nga njhe femer pler.

 • Sa mirë që kan mare Naqen eshte i madh pa kte ska lezet. Po' kur Jan bashk me Nasin Jan tè papar ishalla bejn prap umor bashk. Pooo

 • Sa keq po i beni kesaj gruaje te martuar qe 14 ! Keni 1 jave mereni me te. As per tonelatat e droges qe kalon ne portin e Durresit nuk e zgjatet kaq shume. As per vrasjet ne Fushe Kruje e ne mes te Bllokut etj.... Pse vall kaq shume me Marsiden? A mos valle se perben sensacion? Skandal? Te pakten ne mendjet tuaja kjo eshte skandaloze, jo fakti qe kalon droga nga Kolumbia me markat e Elbasanit. Jo fakti qe vriten pothuajse cdo dite te rinj. JO. Nje femer e trysnuar qe 14 vjece, kjo perben lajm! Zgjodhet nje VIKTIME per te bere Investiguesin. Pse nuk shkoni keshtu tek vrasesit qe na tmerrojne cdo nate? Shoqeri me dy standarte dhe ende me moral te prishur. Jeni ju qe po tentoni te beni moral qe s'keni moral. Po beni parade gjahu nje grua nen presion, nderkohe lini pa damke drogaxhi qe vriten nate dite. As me Mihal Kokedhimen qe na turperoi nderkombtarisht nuk u moret kaq shume. Ku ishte investigimi tek ai ne person? Shikoj komentues gra te etura per gjak ndaj nje grua nen presion pothuajse gjithe jeten. JENI TE ETUR PER GJAK DHE SKANDALE.

 • nuk po marr veshe po Elini rehat vajze mos se gjyna te rrise femij e saje po boll

 • Eee lum aji burr qe ty ...

 • Dolen breket e fiksit .

 • Mesila moj mesila ehe po nuk thua moj vajze shyqyr qe nuk te ndodhi ty qe keto pjatat I ke pasur perpara qindra here dhe nuk tu vra njeri pra marsida nuk eshte me e keqe nga ty thjesht eshte pak me e pa fat moj vajze......

 • Kafshe Doda.

 • Po qka dreqin jini o vlla ju a jini kurd a sirian

 • A lowy turkie go go no problem gurdish no relegion

 • Si paskan rastise shoqerija burra kesaj? Kush te kape per flokesh pa te njohur? E si nuk e denoncon? Flet shume kjo. “Qka ska n’deti” thote nje fjale e urte.

 • Heroina e sherrit te hengert mortja

 • Ndoshta ky Dritani donte te mbronte nga rruga e keqe qe ke marrë!!!

 • Dy burra ne shtepine e nje gruaje që qëllohet me armë, një fshihet poshte krevatit, tjetri futet në dollap kurse dy të tjerë dalin nga ballkoni dhe tjetri nga dritarja pa brekë. Unë mendoj se aty behesh sex në grup.

 • Shum Fake

 • Eh ta falt zoti shpirtin oj vajz

 • Karakurv e karakurvave kjo quhet prostitute

 • Policia e ka lene te lire dhe me harme!! Mire ja beren atite qelbesirite 👏👏

 • Sa palidhje njerz,pse i vjen merzi me tregu se me ke jane ne lidhje,apo nderkoje jane me disa e nuk dijn se cilit me ua tregu emrin.

 • U hiqe nje qelbesire!! Nuke I behe ata ja Pse Vdiqe nje zagare dhe nje rrugaçe!! Dhe Eshte vone se ai ishte nje rrugaçe!! Dhe nje gje te dihini se keni motra keni gra ??? Meruni me njerzite problematike si ai hynte be Shtepine dhe I detyronte nje gruha per çdo gje

 • Po plumbat ne korridor, ketu ka shume kontadita. Masrsida duhet te futet ne burg per shume gjera...

 • Na rujt zoti nga punt e flliqta dhe duhet edhe tju ikum ktyne punve

 • Hahah burri im osht serioz, thot ! . Me ken serioz pse esht ne burg?? Spot kuptoj moj sorr??

 • Burri sigurisht nuk eshte i befasuar nje burre qe merr kyt femer ska pse te shqetsohet ,bile mendoj qe para se te hynte ne burg ja ka ofru vete ai gruas kyt shoqeri , kjo shtepi nuk ishte thjesht me taku kyt femer po si dihet se cfare u fshihte mbas kesaj femer pa vlera njerzore

 • Namik tabaku eshte e vertete ajo qe thua po atje Nje gje te ndodh fillojne opinion

 • Bukur

 • “Shoqeria jone”... QR!

 • 👏

 • Ti nuk je viktima ..e the mire ti je molla e sherrit dhe "sgualdrina " me patent ti duhet te byllesh ne monaster ne purgatim vuajtje denime per mekatet qe mendja jote shkaktoi tragjedi ! po si nuk ke turp flet hapur sikur nuk ka ndodhur asgje ? e martuar me burrin ne burg ne gjermani ,ne te njejten kohe mbaje relaksion intime jashte martesore me dashnor ,si guxon ti femer te ushqehesh me maskaralleqe duke prishur gjithçka qe femres i ka hije ....turpi i femres narkofemer ...

 • Shum gjat shkoj kuntim gjuzi pa u emitu ,me ne fund

 • Edhe u lij u bo si me shku darsem kuqka 😂😂😂

 • Ti je turpi i femres !!!! me sa guxim del ne medja dhe jep intervista te qelbura !e pa cipe e pa fytyre !

 • Kjo vajza super aktore 😘suksese

 • Fifi😍😍😍🌷🌷🌷

 • Hahahahahahhavavaavavavavavavavavavavavavavavavavahahaagagagggagaagagagaggagaagggagagagagaggagaagagagagagagah

 • Hajde femra Hajde😂😎🇦🇱

 • Ushqej thott fmin me gji po ti ske as cica o kare

 • E bat helenen e trojs edhe kyt,gjithsesi helen nuk asht veq ne qoft se asht troj😁