ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΠΟΥ ΣΠΕΡΝΕΙ ΔΙΧΟΝΟΙΑ!

Δημοσιεύτηκε στις 8 Μάρ 2019
Ακόμη ένα τεράστιο, ξύλινο κουτί και μάλιστα σφραγισμένο με καρφιά, έφτασε στο στούντιο των Unboxholics. Το ανοίγουμε και...μαλώνουμε για το εσωτερικό του!
Τα links των προϊόντων:
Amiibo Star Fox: www.otakustore.gr/starfox/fox-nintendo-amiibo-no-6/14526/
Σουβέρ Zelda: www.otakustore.gr/the-legend-of-zelda/breath-of-the-wild-coaster-set-x4/12486/
Καπέλο Atari: www.otakustore.gr/atari/atari-logo-hat/14262/
Κούπα NES Controllers: www.otakustore.gr/nintendo/nes-controllers-mug-300ml/12484/
ORB AR Pistol: www.otakustore.gr/otakucult/orb-ar-bluetooth-game-pistol/12508/
Φωτιστικό Playstation: www.otakustore.gr/sony-playstation/playstation-buttons-light/13247/
Dark Souls 3 Art Book: www.otakustore.gr/ds/dark-souls-3-design-works-art-book/14443/
Βάζο για μπισκότα Game Boy: www.otakustore.gr/nintendo/game-boy-cookie-jar/14495/
Final Fantasy Ultimania Vol. 1: www.otakustore.gr/ff/final-fantasy-ultimania-vol-1/14466/
The Art of Metal Gear Solid 1-4: www.otakustore.gr/mgs/the-art-of-metal-gear-solid-i-4/13740/
Φιγούρα Dark Souls Black Night: www.otakustore.gr/dark-souls/black-knight-dxf-limited-edition/14391/
ORB Virtual Archer: www.otakustore.gr/otakucult/orb-virtual-archer-ar-gaming-bow/13315/
Φωτιστικό 4-Star Dragon Ball: www.otakustore.gr/dragon-ball/4-star-dragon-ball-lamp/12351/
Voltron Funko POP: www.otakustore.gr/voltron/voltron-mega-size-funko-pop/14669/
Φωτιστικό Pac-Man: www.otakustore.gr/pac-man/pac-man-light-with-sound-remote/12093/
Φιγούρα Samus: www.otakustore.gr/metroid/samus-aran-prime-3-figma-limited/12247/
Riku Funko POP: www.otakustore.gr/kingdom-hearts/riku-funko-pop/12283/
Κούπα Super Metroid: www.otakustore.gr/metroid/super-metroid-mug-300ml/12263/
Metal Gear Solid V Art Book: www.otakustore.gr/metal-gear/the-art-of-metal-gear-solid-v/11875/
Σουβέρ SNES Game Covers: www.otakustore.gr/nintendo/snes-game-covers-coasters-x4/11927/
Κούπα Resident Evil: www.otakustore.gr/re/resident-evil-3d-mug-skull-450ml/13767/
ORB Retro Console: www.otakustore.gr/otakucult/orb-retro-400in1-game-console/14487/
T-Shirt Sailor Moon: www.otakustore.gr/sailor-moon/luna-face-t-shirt-women/5925/
Μαγνητάκια Zelda: www.otakustore.gr/the-legend-of-zelda/zelda-botw-magnet-set-x21/12487/
Amiibo Sonic: www.otakustore.gr/sonic/sonic-nintendo-amiibo-no-26/14499/
Τυχαίο Μπρελόκ Nintendo: www.otakustore.gr/nintendo/random-nintendo-backpack-buddy/12458/
Κούπα Super Mario: www.otakustore.gr/super-mario--bros--kart/super-mario-mug-heat-active/11039/
Τετράδιο Super Mario: www.otakustore.gr/sm/super-mario-notebook-3d-effect/14266/
Τσάντα Ghost (Pac-Man): www.otakustore.gr/pac-man/blinky-backpack-red-ghost/13580/
Stress Ball Triforce: www.otakustore.gr/the-legend-of-zelda/triforce-stress-ball-/12259/
Stress Ball Poke Ball: www.otakustore.gr/pokemon/stress-ball-premier-ball/10584/
Τετράδιο Donkey Kong: www.otakustore.gr/dk/donkey-kong-notebook-3d-cover/12483/
UNO Dragon Ball: www.otakustore.gr/db/uno-dragon-ball-super-limited/9176/
Λούτρινο Crystal Star: www.otakustore.gr/sailor-moon/crystal-star-mini-plushie/13907/

Σχόλια

  • 17:37 18:43 malaka san katsikes ma pidiounte kanate

  • Fony🤣🤣🤣🤣

  • Mια τετια κουπα (που το σχεδιο εμφανιζετε οταν θερμενετε) ειχαι στηλη το PUPG στον axel

  • ΠΟΦΙΜΠΟΛ

  • 11:56 έγινα ξανά παιδί

  • Σάκη Τι Κινητό Έχεις

  • αυτο θα το δώσω στην κορη μου, λοβββ!

  • Τόσο γέλιο ποτε ξανά

    • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  • Που είναι το μαγαζί;

  • EKLAPSAAAA

  • 19:42 και πανω στο κρεσεντο

  • Fony FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

  • Ευτυχώς που ο Venom δεν υπάρχει ... Αν άκουγε το γέλιο σας θα τρελενόταν !!!!

  • Πολύ όμορφα πραγματα ειχε το κουτι! Αλλά λίγο ακριβα κατα την αποψη μου..

  • Είστε τέλειοι💓💓💓💓💓

  • Δίνω 5 χιλιάρικα για να μου στείλετε όλα αυτά τα καλούδια...

  • βγαλτε κι αλλο ιδιο

  • Όταν τα αδέλφια μαλωνουν σαν μωρά για να τους αγοράσει η μαμά και ο μπαμπάς το ίδιο παιχνιδι

  • Ωραίο γέλιο Σάκη

  • enas brastiras

  • 17:35

  • Παναγία μου ξέρει κανείς πως λέγεται το outro ?

  • 17:35 den mporo na stamatiso na to blepo auto... Klaiw kathe fora pou to blepo 😂

  • Fackman

  • το τόξο θέλω.......

  • Σακης:Θα το δώσω στην κόρη μου Αλεκος:ξεχνα το Σακης:Θα το πάρεις απ το παιδακι? Αλεκος:Ναι Αχαχαχααχχα κλαιωω

  • kante perisotera unboxing

  • Λαβαρινο λέγετε

  • 251 dislikes από άτομα που αντί για "Σ" λένε "Φ"...

  • basika ama to prosejete o dinosauros exei xomeno to sagoni tou sto stoma

  • Ένα λεω... Μπράβο μας κάνατε και γελάσαμε ...

  • Καντε give away μια τηχαια φιγουρα νιτετεντο και με λενε Δημήτρη

  • Figma έλεος ρε μλκς

  • Πολύ γέλιο!!!😂

  • Έχω να γελάσω τόσο από την μαιρι απτό κολομερι χαχαχχα μας πεθάνετε πάλι χαχαχχα δώστε κιαλο χαχαχα

  • 12:47 That's what she said...

  • FONY PLAYFTATION

  • ο πακμαν θα ειναι ενας

  • Εεεεεε, μην μαστουρονετε άλλο

  • Hello gr-tv.com/tv/%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-l6E2RY7mxsY.html

  • Εεεε.. αυτό θα το πάρω εγω... εεε.. για τη κόρη μου... :-D

  • 8:41παιδια δεν ειναι design και τέτοιες πιπες ειναι καθαρα δαγκωμα σκυλου

  • Kai oi duo gelane me akrivos ton idio tropo 😂😂😂

  • Αντακορεεε! Ιαπωνικά 100 😂😂😂

  • 26:24 😂😂😂

  • 18:30 ενα δακρυ κυλησε αχαχαχαχα

  • Τι σκύλα ρε μαλάκες σκύλα είναι το δρεπανο τάναλο αυτό λοστό της κακιάς ώρα το λέμε

  • Σάκης= ΘΕΟΣ

  • 8a pe8anoun malaka akou gelia xax0a0x0ax0ax0axa

  • Fony playftation furafic fark 😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • kai meis perimenoume akoma to playfation 5

  • 25:11 γράφει Fupev Mavio

  • 17:44 ένας από τους λόγους που βλέπω Unboxholics

  • Ρε μαλάκες ο Σάκης 3 φωτιστικά έτυχε!!!!!

  • fony xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

  • 6:36 σουπερ ζμαζ βροζ

  • Unboxfolics

  • Fony

  • Φάκης καρπάφ

  • FONY PLAFTAFION

  • Ρε συ, otakustore, στείλε και σε μένα τίποτα!!!!

  • Fony playftafion😂😂😂

  • Ααααα, καλε 2 μουλάřιααα

  • Logan paul και jake paul Χωρις clickbait

  • Εγω εχω χοτ μαγκ του Εμιρειτς της αρσεναλ ...και εχει μονο το κεντρο του γηπεδου και οταν ζεστενετε φαινετε ολοκληρο το σταδιο

  • Εεεεε δεν κάνω πλάκα εγώ μόνο το uno και την dragon ball θελω

  • apo art book kai darksouls ta phra ola

  • lost samurai στο background τελειο

  • Τα κλασικά αδέρφια

  • Ωραίο βίντεο!! Μπράβο fonys 😂😂

  • Fony playftasion 😂😂

  • Παίζει να είμαι ο μόνος καμμένος με το ραπ που άκουσε στο 9:50 - 9:59 το BOOKS OF WAR από MF DOOM ft. RZA να παίζει στο background...

  • Αλέκοοοοο έχουμε ίδιο φουτερ αδερφέ

  • Και κάπου εκεί στο 17:47 ξεκίνησε να γαβγίζει ο σκύλος μου χωρίς σταματημό 😂😂

  • Πιο πολύ κράτησε αυτό τ βιντεο παρα το κρυφτό με τα αυτοκίνητα ΒTW κάντε κιαλο βιντεο με κρυφτό με αυτοκίνητα

  • re otan gelane den akougete les kai fisaei poli ...

  • Η κλασική δικαιολογία Είναι για την κόρη μου

  • zhleuw re magkes me tosa oraia kaloudia

  • Ο Χρήστης ΔΕΗ νιώθει υπέροχα στην τοποθεσία αριδαια

  • unbokfholicf

  • Το εδώ ακούσει και νύχι τον λοστό μάγκες

  • Ότι καλήτερο έχετε κάνει.... Πέθανα😂😂

  • Ρε παιδιά την τσαγιερα κάποιος 17:46

  • Συγχαρητήρια παιδιά για τους 600.000 συνδρομητές

  • το μπλουζακι γραφει φουπερ μαριο

  • Kkk eu nao entendo nada

  • Fony playftafion Figma falls

  • ειδα final fantasy artbook και καυλωσα

  • Μα η σκύλα δεν εχει άλλο ονομα😂😂😂😂 3:30

  • klaio

  • Furafic fark😂😂😂

  • Hahaha

  • 18:00 βγαζετε όλο υον αυτισμό του κοσμου😂😂😂😂😂😂😂

  • Έκλαψα με το Fony εκλεγα πραγματικά είχα σκάσει στα γέλια και νόμιζαν πως είχα πρόβλημα !!

  • -F..F.. -Αχ το καλό μου θα πεί την πρώτη του λέξη!😲😍 -FONY😂😂😂😂🐲🐲🐲

  • 31:32 αυτο ειναι official ghillie suit pubg

  • Αλέκο θέλω μπλούζα φονικ

  • Pethana apo ta gelia🤣🤣🤣🤣👍👍👍

  • FUPER FWEET UNBOXING ❤❤