Al Pazar - Vjehrrat - nuset - 2 Nëntor 2019 - Show Humori - Vizion Plus

Δημοσιεύτηκε στις 3 Νοέ 2019
www.vizionplus.tv
facebook.com/albanianpazar
instagram.com/alpazarvizionplus
instagram.com/vizionplustv
facebook.com/VizionPlusTV
twitter.com/VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.

Σχόλια

 • Respekt per artistat al pazarit

 • 😅😅😅😅😅😀😀😀😀😀😀👏👏👏😘😘😘😘

 • 😂😂😂😂😍

 • Agron je i papar

 • hahahahahhaha lot

 • hahahahahahaha me lot 🤣😂😂😂je i pa par Agron 😘😘😘😘🤗

 • Sure

 • O zot sa e mir qe asht Aneja

 • Edhe kjo artiste e madhe e agron llaka artist

 • Hahaha 🤣🤣🤣

 • Je i madh Agron Llaka te ndjekim gjithmone pershendesim nga Franca🤣🤣👏👏

 • Nder epizoda met tmira e Al pazar 👌👌🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤

 • Shum e hukur haha

 • GONI HAHA🤣🤣🤣😂😂😂

 • Kujdes kur ngrini kembet se do ju dal nami. 🤣😅😊😜

 • Sa te shkon o agron si ane e si fiqja me lot lum si shqiptaret qe te kane e per humorin qe ben🤗

 • 😂😂😂😂 i papar

 • i loveeeee it soo funny GONI HAAAAAA😍❤❤💓💓💋👍👍👍👍😂😂😂😂😂😂

 • 😁😁😁😁😁😁

 • Ohoho i lumt vjeres 👍👍👍👍

 • 😂😂😂😂😂

 • Sa i papam eshte agroni mbi 100 her e kam pare vetem une megjithse eshte fjalor pak kontrolluar

 • Γιατί είναι στις ελληνικές τάσεις;

 • 😂🤣😔😂🤣😂🤣😂🤣😂👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👍🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟💎💎💎💎💎💎💎💎

 • O zot me lot 😂😂😂😂 ❤❤❤ Zoti ju bekofte 🙏🙏👋👋👏👏👏

 • I beri te gjitha kurva

 • Kete humor duan shqiptaret thashetheme

 • Jeni treshja më e mirë e humorit.Bravo..Po çe do na kanë hequr Vizionin nga TV dhe sdimë ku tu shofim.Megjithatë urime.

 • Jeni shumë të mirë.Urime.

 • 💖💖💖

 • Super e bukur

 • Ne publike ka dhe femij...dhe ju sì aktora qe beni vetem fjalor bordellesh flisni ....cfare kulture i jepni atyre femijve????ju dhe ATA prinder qe i sjellin aty!!!!!

  • Eliona Shehu prandaj aty eshte then (te pakten ato here qe kam qen une) nuk lejohen femijet. Eshte program per +16

 • Edukata 0 shume fjale te pista femijet degjojne keto e behen te paedukuar !

  • ThatGirl Televisioni shqiptar vetem telenovela Turke gelosi e vrasje ne dashuri skeçet banale fjalori i piset pa lezet !! Femijet nga ne te medhenjte qe mesojne edukimin menyren e foljes per te bere nje te ardhme te mire!!

  • Re ni po ti e di cfare degjojne neper kopshte e shkolla femijet? Kari,pirdhi,te qifsha ropt...hiqe dhe nga shkolla femijen. Bythe e mut e thone te gjithe

 • Dy aktora fantastik

 • Mos vdeksh kur Agron llaka i madh jee

 • Haxhi aliaj nga gjermani Jam nga Kosove

 • Hahahahahaha eheheheheheheh o ti qa tu keshe bre Respekt nga vllazrit motrate nga shqipria shum humori i mir edhe i bukure Respekt

 • Me.fal.Agron....nuk.te.ka.hije.te.vishesh.si.gra..ok

 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • #25 στις τάσεις ... Να μαζευτουμε οι Αλβανοί της Ελλάδας παρακαλω😂😂

 • 😂😂😂😂😂😂😂

 • UAAAAAAAA SA KAM QESHUR. VDIQA 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Talent i madh

 • Je njishi agron respekte

 • Cfar ka ketu per te qeshur ketu eshte prishur humori

 • The hash

 • Haaaa Haaaa sa kam qesh me lot 🇦🇱

 • Aneee vetem ti je e ndershme se nuset aty jan te tera *KURVA* 😜😝😛😜

 • 💯💯💯💯🔥🔥🔥🇦🇱

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥🔥🔥🔥👍

 • 😂😂😂

 • Cdomethen am bitch kte e di me lott😂😂

 • Sa umore i bukur jeni ⭐⭐❤️🇦🇱🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • @Sevi Cepele okej😂👌

  • Sa umor i bukur 💘💝💝💝💟💟💟💟❤❤❤❤❤❤💖💖💖💖💖

 • Te lumte goja goneja je fantastik nenokja labe

  • @Fitret Shaho koha e sotme e meriton me plot gojen banalitetin ))

  • Mbaron kultura jone. Vetem. Me. Fjàle bañàle

 • Jeni me te vertet artiste te medhenje.

 • O sa i pa par je goni brravo.👍

 • 7.11.2019

 • O agron llaka i madh je na knaqe gjakov

 • Rrofsh o Agron se na knaqet me lot po qesh 😄😅

 • ❤ ❤ 😘 😘 😘 😘 😘 😘