Butrint Imeri - Hajt Hajt

Δημοσιεύτηκε στις 7 Ιούν 2019
Stream or Download „Hajt Hajt“ by BUTRINT IMERI here 🎧
avd.lnk.to/HajtHajt 🎧
Produced by BigBang (REDBOX Entertainment)
Written by Butrint Imeri & BigBang
Directed by Entermedia
Published by AVD Digital
Executive Producer: '96
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
96 on Instagram: instagram.com/96mgmt
Butrint on Instagram: instagram.com/Butrint_Official
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

Σχόλια

 • Shum Shum bukur i ka musiket bravoooo nish

 • Super hit🤗

 • Te uroj shum fat😘

 • BRAVO SHUM KENGE E BUKUR 💜❤👍👌

 • je ma i miri butrint

 • 💓💓

 • Kush e ngon butrinzin o boss

 • ❤❤❤💕💕💕💕❤❤❤❤❤❤

 • Bravo butrinti te uroj shummm suksese super hit the best I love you so much ❤❤❤❤😍😍😍😍😘😘😘😘🤩🤩🤩🤩

 • Sa fansa ka trinti kto do e shikojm sa like do behen 😉❤

 • ❤❤❤❤❤❤💋❤❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋💙

 • Ti je veq zemra jeme edhe e kerkujt tjeter hahaha😜😂😂❤❤❤❤

 • Kush mendon se BUTRINTI eshte ylli muzikes te bej like

 • 😘😘😘

 • Bravo butrint imeri shume keng e mrekullueshme ti je fansi jem

 • 👍supreme song

 • Ngushellime zemer me erdhi shume keq kur e mesova per gjyshin tend 😢😢😢😢😢 çdo gje qe ka lidhje me ty ka dhe me mua i love you ❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Trinti eshte dashni like kush eshte dakort

 • Butrint je me i mir ,kur do besh nje duet me kiden dhe dhuraten

 • O pirto ste gjeta dot por lov lov mace zez

 • O pirto

 • Je zemra ime

 • O shpirti im😍😍😍😍

 • shum je fmijaq a mos e ndrro zanin tjera her ;)

 • Bravo

 • Bravo butrint je shume kengetar i mire

 • SI engjell kampa ti mace e zez shum e papes

 • Super hit I verses

 • 🥰😍❤

 • Kiara Buntrit

 • Hajt hat🤩🤩🤩🤩😍😍😍😍😘😘😘😘

 • Shum mir por kisha dasht me bo ni bashkpunim me dhurata dora

 • shum bukur

 • Shum ibukr

 • Kenga ime e perferuar Butrint I love you

 • Shum e bukur

 • 🖕🖕🖕🖕🖕🖕Morits von Fac u10

 • Super kenge the best 😍😍😍😍

 • Asnjer nuk na tradhton gjithmon I ben kenget super je drit trinti 💋❤👏👏

 • The best is trinti 😍😍😍👍👍

 • ♥♥

 • Cfare mund te themi tjtr per kenge e trintit veqse super hit bravo trinti .like zoti iu bashkofte me personin e zemeres .LIKE LIKE LIKE PER TRINTIN VETEM LIKE 😘😘🥰❤♥️💋💋

 • Like nëse të plq butrinti ❤❤

 • Super keng 💖🌎🇦🇱

 • Thanks for your music

 • Good man the Martinez is the merges is the motor is in his room above you

 • BUTRINT IMERI ËSHTË SUPER KËNGËTAR I LOVE YOU BUTRINT FALEMINDERIT QË E EKXISTON

 • Ai /ajo qe e ban like ishalla e takon presonin e zemres ♥♡♥♡♥butrint imeri te kam shum xhan love you♥♡♥★☆★☆★♥♡♥♥

 • Bolle do kenge t mira i kendon ky Butrinti

 • o king

 • Buntrit imeri je 1

 • Bravi

 • tisha kan si butrinti qa i kisha bo qatynev qikave avava

 • Shum kenga e mir broo

 • Kush i bën like u boft bash me personin

 • Kjo eshtë muzika me mir 👍👏👏👏👏👏 bravo

 • 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💙💜🖤🖤💙💜🖤♥️💌💕💕💕💕💕💕

 • KUSH E BËNË LIKE KETË KOMENT PASTË DASHURI ,HARMONI,LUMTRI

 • w♥️♥️♥️♥️♥️♥️🤟

 • Butrinti is ⭐