Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule Lule

Δημοσιεύτηκε στις 7 Ιούλ 2019
Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule Lule
Spotify: smarturl.it/LuleLuleSpotify
iTunes: smarturl.it/LuleLuleiTunes
AppleMusic: smarturl.it/LuleLuleAppleMusic
Deezer: smarturl.it/LuleLuleDeezer

Produced by: MONEYZ
Lyrics: Dafina Zeqiri, Arianit Palaj (Nito), LumiB
Recorded & mixed: Cricket
Master: Avaxus
Beat by: Koston & Astreet
Video by: Entermedia

Published by: Bzzz Entertainment
#DafinaZeqiri #LumiB #LuleLule


(C) MONEYZ

Σχόλια

 • ke qen super je prish me ato floket qe preve

 • Shum e mir je dafina shum te dua shum e mir kenga viq lumi e prishi me qat kallash ndor😍😍😍🙄🙄🙄

 • Sa do qe rritmi, melodia puthiten, Lule lule esht keng trishtimi krijuar nga mergimi dhe largimi nga pushtuesit Turq dhe ky version e ka bastarduar komplet dinjitetin e kenges... po hajde, se sjam dhe un expert ktu

 • so good, so amazing music and voice love you!!!

 • Superrrrr✌✌✌❤

 • 💕💕💕💕💕💕💕💕💕

 • a beautiful voice 💗

 • Amazing song ! Hello Albania From Turkey 🤗

 • Extravagante

 • shume bukur

 • Sa bukur

 • sa mir be ka knu dafina omg qdo tingull eka aq perfect ska si dafii skame pas kurr mo

 • Bravo Dafina

 • Kenga shum e bukur, po ka cjen nevoja me pas pushken ne dor?

 • o zot po emir u kon para nja 7-8 viteve e tash kqyre qka ika bo vetes pffff me kto operacione plastike veq hunen sa eka flliq palidhje kejt spom pelqen hiq hiq pffff FUCK

 • IK MOJ TE MESOS TE FLASESH SHQIP PERPARA SE E VETMJA FJAL QE KUPTOVA NGA KENGA JOTE ESHT VETEM LULE LULE XAXAXAXAXA

  • Kush tka faj se ti je kokrra e lops. Na krejt jem tu e kuptu veq ti jo

 • 😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😂😂

 • 😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😂😂

 • Bravo zemer😎😜

 • love this song where i can find karaoke or instrumental of this song🇬🇧

 • Sooo wunderschön für die Seele ,Bravo Dafina ❤

 • je embrekullushme skame fjal te pershkruaj

 • Lule, lule Dafina ! Love it

 • Kokrra e drogaxheshkes.

 • From 🇪🇦👌

 • Ποιος ηρθε απο The Voice of Greece?

  • @Canon Canon Ισχυει φιλε!

  • Φιλος μηπως εισαι Αρβανιτης κ δεν το ξερεις??? Η Γλωσσα, η Μουσικη τα γραμματα δεν αφανιζονται απο το DNA ,παραμενουν εκει αθορυβα κ ας μην το αντιλαμβανεσαι....

 • .... WTF!! Nuk më besohet! E keni dhj***re fare!

 • Like❤️ from Russia🇷🇺

 • Italy, stupenda❤❤❤😘🎶🎤🎤.

 • E kam mesuar permendesh kete keng🤣

 • SA ebukur.dafina.esht.daffye.elulu.🌹elule

 • Ju lutëm mos i masakroni kengët e vjetra, trashëgiminë tanë në këtë mënyrë! Turp.

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱Lavdi Kombit Shqiptare

 • thjesht fantastiche

 • Lule

 • ah moj dafin!ketij ia ngule, neve zemren na e shkule.

 • LULE LULE LUMi ✅ DAFFY ✅

 • Lumi B, mafia e trash me kallash

 • ⚘⚘⚘

 • SPR KENGE DAFI TDUUUUUUUUUUU SHUMMEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 • ❤️🥰😍😍😍😍🥰🥰

 • Shumm bukur 😍😘❤❤❤👍

 • Magyarok is szeretik ❤❤❤

  • Magdolna Töltesi szia from kosovo albanian in Debrecen ❤️

 • Kosovo je Srbija🇷🇸

  • Inspekcija Videa sa Jutjuba Kosovo is and always was Dardania 😘

  • Srbija je Gay

 • Queen🥇❤💎

 • Shumm bukur👍👏👏👏

 • Bravo Dafina ft Lumi B kēnga merkullushēme Lule Lule. 💘

 • gr-tv.com/tv/%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-Oztvh92T7Zg.html Version me i bukur nga orchestra gibsy balcan

 • Schom buker😍😍😍😍😍😍😍🧜‍♀️❤❤❤❤❤💗💗💗💗💖💖💖💖💕💕💕💕

 • Bravo Dafina kēnga merkullushēme Lule Lule 💘💘🙋

 • Ju Lumt, shum keng e bukur.

 • dafi kjo paraqitje qdmth je prap sexy

 • Aa qe sju bie pika o horra te degjenerur qe kjo kenge esht mekat te deformosh

 • Po liqeni cdon me matrraloz 😅

 • I’m from Bangladesh but live in the u. Born and brought up here but I still love it my sis in law put this on for her son to sleep she’s from Albany

 • Sj h sj ue ialokrb

 • N jh jo on

 • Dafin e mir je amo qishtu flokt qel si Peder po dokesh nanen ja qifsha qasaj qe tka shtin mi pre a mos tu kan rallu floket e i ki hi maqin hahahhah

 • Clidhje ka arma ne kete video??? He messed up everything for me ! Dafina brilliant voice andd beautiful voice

 • hej qfar texti mut,..... lule lule prap ma ngule.. ...wauu ai duket si thi i pisjanit