Elvana Gjata - A m'don

Δημοσιεύτηκε στις 8 Αύγ 2019
#elvanagjata #amdon
Stream it on Spotify : smarturl.it/amdon/spotify
Written by : Elvana Gjata, Arber Zeqo
Produced by : Arbre Blass
Directed by Emir Khalilzadeh
Mixed and mastered by Johan Bejerholm
Production Company: ASTRONOT FİLM
Producer: CEYHUN SEVİL, CANSU YILMAZ
DOP: EMRE KARBEK
Editor: ÖZKAN AKSULAR
Color Correction: ERCAN KÜÇÜK, EMRE KARAGÖZ
Lyrics :
Alele uhh Alele
Alele nuk duroj me..
Rahat shpirti nuk me fle
Po du me dit a po mdon me..
A ki ca me thone? (x4)
Nanana
Uh a ben ty me tfol
a ben me thone
se shume ti po m’mungon
Nuk e di se ca kom bo
Per mos me mdasht
e mos me fol..
A bon ty me thone se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon..
Ku me dit ndoshta gabon ..Love..
Alele uhh Alele
Alele nuk duroj me..
Rahat shpirti nuk me fle
Po du me dit a po mdon me..
A ki ca me thone..
A ki ca me thone ma vone..
Une me ty jom still in Love
E ti shume mire e di
Une me ty jom still in Love
E ti e di..
Uh a ben ty me tfol
a ben me thone
se shume ti po mungon
Nuk e di se ca kom bo
Per mos me mdasht
e mos me fol..
A bon ty me te thone se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon..
Ku me dit ndoshta gabon ..Love..
Like EMM on Facebook : facebook.com/eastmusicmatters/
Licensing : lc@eastmusicmatters.com
instagram.com/elvanagjataaaa
facebook.com/elvanagjatazyrtare
twitter.com/GjataElvana
(C) 2019 East Music Matters

Σχόλια

 • Love it~

 • 😲😲😲 super 👌👌🙃🙃🙃

 • Saranda 🇦🇱🇮🇹

 • Elvana je nje yll e vertet....

 • Kenget e elvaness dhe kenget e lyrical son sme zhgenjejne asnjehere

 • Kush i ka pelqy kjo konga te me bej like e bekofte zoti 🙏😘⭐❤

 • mos mthuj a pom don se te du elvan😍😍😍

 • Greetings from Denmark🇩🇰🇩🇰🇩🇰 Bravo Elvana👏🏼❤️ Ktë këngë e kuptojn vetëm ato që dashurojn, e nuk jan bashk😔

 • Still a Queen 👸 ELVANA ❤️

 • Ma mira muzikat i ke ba!!!

 • 🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱

 • Shkurtt

 • Diva 😘

 • Ma e mira ne bote 🤗

 • Super femer elvana kurre nuk I humb talenti

 • Cfare kengetare,ca femre!Kenga si gjithmon e mrrekullshme!!beautiful song and what a wonderful women she is💪❤

 • A m’don ro carmn C’re sta canzun

 • Ilirian beauty and.talent,love.from România

 • 😍😍🤩🤩😘😘💣💥🤑😻😇😭😭😭🤤🤤

 • I'm here again I 😂😂😂😂

 • Hyjneshë! 🌞👑

 • Te lumte elvana gjata je e madhe kush i ka bere like pa e pa video

 • reminds me of Inna‘s music videos

 • Beautiful Beautiful Beautiful Beautiful Beautiful Beautiful Beautiful Beautiful Beautiful Beautiful Beautiful Beautiful Beautiful

 • 🔥🔥🔥

 • 👏👏👏👏👏

 • Elvana me gjith zemer ee them te kisha zgjedh direkt 'MISS UNIVERSE'

 • Elvana je fantastike

 • 💖💖💖 je yll

 • Shum fiksim e kam kte keng bukur

 • Wowww

 • Ta ha zemren Elvana! Je loqk, zemer, shpirt!

 • te gjithe duan te tregojn se je me vlere bije e dashur 💎💎💎💎💖💖💖💖💖

 • Greating from Kosovo 🇽🇰 Tpershendes nga Kosova ❤️

 • Sa e mir Elvana Top🔝

 • Best Rapper doci lng

 • 👏👏👏

 • Good job 👏👏👏

 • 👍👍👍👍👍👍👍

 • shkelqen🔥❤

 • Fireeeeeeeeeeeeee 🔥

 • Je kengtarja me e mir ne bot

 • Elvana je me e mira keshtu vazhdo

 • Very nice song and you are gorgeous 👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇬🇧🇬🇧

 • Me t than Mbretnesh

 • Ni bashkpunim me rinenn ❤🤷‍♂️

 • Sa buukur ylll fare

 • Οοο να σου σκισω

 • Vdesim per ty moj Elvana zeri perfekt

 • Super kenge evana te lumte goja

 • Ne festa e Birres ishe super

 • Je shummmm e mire😍🤗😍

 • 💎❤❤💎

 • ❤️from Eritrea 🇪🇷 🇦🇱

 • Super kenge suksese

 • Why is there a fat girl in the vid....

 • Elevanaaaa I love this beat and obviously your voice🌟🌟🌟

 • Qetash ne verë 2019 ne prishine e qite ne hite ... ta ha loqken !

 • Si gjithmon love her songs❤

 • Shum tfort nice

 • Kenga e bukur ... tani presim pergjigjen e Florit ... 😂😂😂😂

 • Çfare jan keto titujt e kengeve kisha thon analfabetat pi shkrujne haha

 • E ke mbyt me kyt kg elvaanaaaa 💃💃

 • Suksesee gjithmon elvana

 • Elvana eja ndonjeher ne Vlor per koncerte se te dua shum e dashur bej ndonje konvert ne shqiperi se me pelqen shum si kengetare te lutem e dashur te dua.

 • Elvana e veshur me shije.. Elegante 😘😘 jo si disat këngëtare nuk miret vesht spoti për çfar interesi ësht si këngëtare apo?! ...

 • Yll elvana 🔥👏😘🔥

 • I love you so much you look fire

 • Te adhuroj ❤️

 • dope song, i like it

 • Super hit elvana Love you urime e dashur.

 • Fheiejeoue🤔🍕

 • je dashuri 💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

 • Super ylli 😍😍🤩🤩

 • ❤❤😋

 • 😍😘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Alele alele me ta dit nuk po duroj dot me ti amo vita mia ❤❤❤❤

 • Nje nga kenget me te bukura,faleminderit #Elvana Gjata

 • Dal titolo mi pareva napoletano 😅

 • оооо еееее🎶🎵