Elvana Gjata x Capital T - Fustani

Δημοσιεύτηκε στις 29 Ιούν 2019
#elvanagjata #capitalt #fustani #truekapo
Written by : Elvana Gjata, Capital T
Beats by : BO Beatz & Cano
Produced by : Rzon, Arbre Blass
Directed by Emir Khalilzadeh
Mixed and mastered by Johan Bejerholm
Lyrics :
Intro :
We talk about money
We talk about fame
We talk about success
But at the end of the day
We got something much bigger
We ALBANIANS
Vers 1 :
She bossy im bossin
Jena nalt per qata flasin
Po per inati pe majna partyn
Per inati pe hallakatim
Se kudo qe shkoj e boj sikur n shpi tem
Haverat e mi vip-a spo i nxen
Une po t’shoh pe di po t dhem
Po nuk e kom problem
Se pi shtina me kcy pa tallava
Clubi o tu u thy ra-ta-ta-ta
E une jom tu t’kqyr u-na na na
Sonte koke bo ti per mashallah
O per mashallah
Ref.
O sa mire po rrin fustani
M’kalli m’kalli m’kalli
Nuk e le le ,nuk e le le
Nuk e jo jo jo
Nuk e le le ,nuk e le le
Nuk e lo se mkalli
Big money moves
Po ti prap te une
Ti falu ti falu
Boj ca t’dush
por ti prap te un
Ti falu ti falu
Ti mos u bo xheli
Ti mos u bo xheli djali
Ti mos u bo xheli
Ti mos u bo xheli djali
O sa shume po lun ti more
Po nuk o e lehte besoje
Do e di
U e di
Ref.
O sa mire po rrin fustani
M’kalli m’kalli m’kalli
Nuk e le le ,nuk e le le
Nuk e jo jo jo
Nuk e le le ,nuk e le le
Nuk e lo se mkalli
EMM on Facebook : facebook.com/eastmusicmatters/
Licensing : lc@eastmusicmatters.com
instagram.com/elvanagjataaaa
facebook.com/elvanagjatazyrtare
twitter.com/GjataElvana

(P)&(C) 2019 East Music Matters

Σχόλια

 • Bravo ❤️❤️❤️

 • ❤❤❤❤❤

 • Wow😍

 • 100% hit

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱😍😍😍

 • Sa bukur

 • Ku jeni ku qohuni ta kallim vendin

 • Like si qe e pelqe ket kenge

 • Shum e bukur kenga 😍😍Me pelqeu shum❤

 • Capital T ❤❤❤ for u 🇮🇳🇮🇳

 • 👍👍👍👍❤❤ 🇮🇳🇮🇳

 • Mero 428

 • o sa mir

 • Fire 🔥🔥🔥 Proud to be Albanian 🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰💕💕

 • Elvana capital fustani.

 • Kenge kot 👎👎👎👎👎👎👎

 • Sat bukur Jan ❤️👌💋👏

 • അഡാർ ഐറ്റെം😍

 • Për Capital T e shoh videon 😙❤

 • Elvana ti hengsha portokallet ❤️

 • Lit song, greetings from Germany

 • zhrhh

 • A ka najkush qe se ka kuptu textin e Elvanes ne këtë këngë? Ndihmë 😂

 • elvana-fustani 👏👏👏👏👏

 • The best song 👌🏻

 • E dashuroj kte keng ❤💙

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱😍😍

 • Të lumtt Elvana Gjata💎😙

 • Kush e ndjen veten Shqiptari dhe qe ka gjak shqiptari like Shqipe komentit 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • 💃🕺🥁💪🌴

 • Bon lajk hala pa ja nis

 • Yaya 😎😎✌️✌️✌️

 • Capital t du bist der beste

 • Mos Fustanin Elvana Mos Fustanin 😂😂😂 .

 • Bravoo super keng

 • jena nalt per qata flasin po per inati pe bajna partyn per inati pe hallakatim se ku do qe shkoj e boj sikur n shpi tem haverat e mi VIP spi nxen une pote shoh pedi po te dhem po nuk e kom problem se pi shtina me kcy pak tallava clubi o ty ra ta ta e sonde koke ba ti per mashallah o per mashallah o per mashallah

 • ju dua shum

 • Oj yll bote. ... Oj Dive Fantastike

 • YAAAAAAAAAAAASSS ALBANIA YAAAAAASSS!!!! WE NEED THIS KINDA MUSIC IN EUROVISION 100%!! 💅 GREETINGS FROM GREECE ♥️

 • Shom sexy

 • Great song my albanians shqipe🙏😍🇦🇱👌

 • M kalli m kalli kenga

 • shqipe hajt tregoni se kush jemi😘😘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Like kush e shef dhe ne 2019

 • 😉

 • Loqk 😍😍

 • Bravo Bravo Bravo jeni mbreter te muzikes Hiti i vitit.

 • wowwwwwwww BLACK mustang.......very very hotttttttt 💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋i am BLACKBULL Lyricst singer Rapper BLACKBULL OFFICIAL

 • Capital t 🙌🏼 thé only one

 • Superrrrrrr 😍👑