Ermal Fejzullahu ft. Ledri Vula - M'ke harru

Δημοσιεύτηκε στις 8 Αύγ 2019
Stream or Download „M'KE HARRU“ by ERMAL FEJZULLAHU & LEDRI VULA here 🎧
avd.lnk.to/MkeHarru 🎧
Directed by: Alban Selimaj
DOP: Adonis Krasniqi
Music: Ertug
Lyrics: Xheraldina Vula, Ledri Vula, Ermal Fejzullahu, Big Bang
Arranged & Recorded by: REDBOX ENTERTAINMENT
Published by AVD Digital
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Ermal Fejzullahu on Instagram: instagram.com/ermal.fejzullahu
Ledri Vula on Instagram: instagram.com/ledrivula
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
℗ & © AVD Digital & Ermal Fejzullahu. All Rights Reserved.

Σχόλια

 • autotuni na myti te ermali

 • ❤️❤️❤️

 • 😱FERO ZIHET ME RINEN😱 DHE IKEN NGA ON RECORDS (video ne kanalin tim)😱

 • Taha zemren ❤

 • Like per te gjith ata qe i kan harru , iu jan thar premtimet dhe i kan lendu gabimet

 • Ermajl shume i Mir je

 • Ledriiiii😍😍

 • valla bre Ermal qe po ben duete veq po e hum veten ta kishe parasysh mos harro

 • Like nese Ledri osht i bukur. Coment per Ermalin

 • Ma ghe è sta robba?

 • $&Fg

 • ktu s`ka pas nevoj i shti hunt Ledri hiq :) ish kan ma e bukur kanga

 • 😭😍

 • ❤️❤️

 • of ju du be

 • Like: Ermal Fejzullahu ft Ledri Vula Coment : Capital T Votoni🤙

 • 🔥😋👍❤

 • :-) bukur

 • Apple music next :)

 • Yllat e Kosoves jonnn ⭐️⭐️⭐️⭐️👏👏👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Vec ju s'ua kalon dot njeri😍😍❤

 • Ledrii ma i miri 🧡❤️🌟

 • Ermal une jom ajo qe kom bo me ty foto ne darsem

 • 🇷🇴👏❤😘

 • Ledri pls marry me ;-; te dua teper shume

 • Ku e keni harru Lumi B? 😆 jemi mesuar tu shohim te 3 bashk 😊

 • a osht e vertet qe ledri vula ka ba femer inshallah s ndahet me na lshu renin neve veq edhe butrint dhipi u met mu martu

 • Ledriiiiiiiiii

 • ani ledrin yll e kenaaaa💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗

 • ❤❤❤❤❤❤

 • Ermali like Ledri katastroft

 • Why not spotify?

 • “‘

 • Ermali ti m'ke harru sa net pa gjume ne ishim bashke tash sje me mu a din sa shume a din sa shume ty tkam besu veq edhe 1nat veq edhe 1nat te jesh me mu na u than premtimet na lendun gabimet Ledri ski nevoj mem thirr une kthena vet te ti ti i ki syt te une une i kom met te ti sthash ska si une e as shume si ti po sa her del me mu e len zemren nshpi un i qet ajo fight une drejt ajo majt une gabim ajo right unfollow une llajk une zi ajo white une dit ajo night per neve dyve une shume ajo hight ejj mammi per ty sonte shum kom pi hejj mammi hajde hjekma ket vetmi Ermali ti m'ke harru sa net pa gjume ne ishim bashke tash sje me mu a din sa shume a din sa shume ty tkam besu veq edhe 1nat veq edhe 1nat te jesh me mu na u than premtimet na lendun gabimet Ermali asni shenj e asni fjal asgje nga ti une nuk kam marr ike dhe me le pa fjale perqafimet mi ke marr edhe dita terr mu ba se un ty me s'te kam prane na u than premtimet na lendun gabimet Ledri ej mammi per ty sonte shume kam pi hej mammi hajde hjekma ket vetmi Ermali ti m'ke harru sa net pa gjume ne ishim bashke tash sje me mu a din sa shume a din sa shume ty tkam besu veq edhe 1nat veq edhe 1nat te jesh me mu na u than premtimet na lendn gabimet

 • Supeeeeer ledri bravo

 • 1:04

 • Anyone from Italy?

 • Follow on insta lazarov.06

 • Si gjithmon me i.miri nga te gjith.ledri love you so much ....

 • Kjo qika like Arbenita Ismajli haha😋

 • Best Feature 👌🏼

 • 🔥🔥🔥🔥🔥

 • 😍😍😍

 • Se kuptoj pse ledri kendon me pak kur ai ka pjesen me te bukur 🙅

 • @​ ●━━━━━━─────── 2:57 ⇆ㅤㅤㅤㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤㅤㅤ↻

 • Freskia e veres kjo kenge 👌🏻

 • super hiiittttt ❤️ ❤️ ❤️

 • 🔥🔥🔥🔥

 • Ermali baba estrdes qdo kong hit

 • fire fire. E keni djeg veren

 • Super I m from Azeıbaıjan

 • Like kush dëgjon këngën dhe sheh komentet ❤ 😍🌹

 • 🍻🍻

 • Bravo bravo 👏👏👏⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

 • 🔥🔥

 • Ermali ka nje ze kaq te bukur e te amel💙👌🎶🎶Ledri ti je🍇🍇krejt

 • Ledrittttt pseee beee je kaq i mir 😌🥰❤️

 • Does anybody knows where this video was record it? It's so beautiful 😍..love them ❤️

 • Klikoni portalin Podiumi.com

 • Kush em bon subscribe Zoti e rujt 😍😍

 • Bullet bullet g star london Ali

 • 🤗🤗

 • Τι φάση? Τι δουλειά έχει αυτό στις ελληνικές τάσεις?,

 • ❤️

 • Tkom harru💪

 • Ledriii isss litt🔥

 • 0:35 e ka kall ledri bravo..na e kalle veren o ledrinho

 • Ej Mami I thuni femres,a I kini ment nkry

 • Can someone translate it on english pls? Good song 👌🏼

 • ν̈̈eя̈̈ӵ̈ ӥ̈eı̈̈c̈̈

 • Njoni ma Mir se tjetri ❤

 • 😓

 • Ju lutem klikoni ne kanalin e GR-tv gr-tv.com/tv/%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-sq9XomBRE1g.html Flm

 • Ermali ti m'ke harru sa net pa gjume ne ishim bashke tash sje me mu a din sa shume a din sa shume ty tkam besu veq edhe 1nat veq edhe 1nat te jesh me mu na u than premtimet na lendun gabimet Ledri ski nevoj mem thirr une kthena vet te ti ti i ki syt te une une i kom met te ti sthash ska si une e as shume si ti po sa her del me mu e len zemren nshpi un i qet ajo fight une drejt ajo majt une gabim ajo right unfollow une llajk une zi ajo white une dit ajo night per neve dyve une shume ajo hight ejj mammi per ty sonte shum kom pi hejj mammi hajde hjekma ket vetmi Ermali ti m'ke harru sa net pa gjume ne ishim bashke tash sje me mu a din sa shume a din sa shume ty tkam besu veq edhe 1nat veq edhe 1nat te jesh me mu na u than premtimet na lendun gabimet Ermali asni shenj e asni fjal asgje nga ti une nuk kam marr ike dhe me le pa fjale perqafimet mi ke marr edhe dita terr mu ba se un ty me s'te kam prane na u than premtimet na lendun gabimet Ledri ej mammi per ty sonte shume kam pi hej mammi hajde hjekma ket vetmi Ermali ti m'ke harru sa net pa gjume ne ishim bashke tash sje me mu a din sa shume a din sa shume ty tkam besu veq edhe 1nat veq edhe 1nat te jesh me mu na u than premtimet na lendn gabimet

 • Lyrics: Xheraldina Vula , Ledri Vula , Ermal Fejzullahu , Big Bang

 • Türklerde burada! :) isimden dolayı sempati oluştu:)

 • njo se kuptoj amerikan 1milion klikime 100k like shqiptart 1milion klikime 2k like 10k like

 • gr-tv.com/tv/%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-4UMe74nffPI.html

 • Dy ikonat e muzikes shqiptare...

 • ❤❤❤