"Ia paftë hajrin kush i ka marr ato lekë" JOQ Vox Pop

Δημοσιεύτηκε στις 12 Απρ 2019

Σχόλια

 • Nese Murataj kishte njemilon e gjise euro kto kodoshat e qeveris Kane nga njeqin e pesdhjet milon e perseri qahen se kane. Pake I ndjeri meedet qe u vra parate ase qeni si ha po pa to njeru kote gjalle eshte a qeveri e te qite zoti fare qna bate o derra te pa ngopur

 • respekt o djale

 • Murataj e vranë vet bashkpuntoret lidhur me sistemi 100 per 100

 • fjalet e tua jane poezi, por dhimbja mbetet e njejte, kur do te behet shtet kjo Shqiperi? kur do ti zhdukim keta maskarenjte?

 • Shqiptar ma te menqur skam pa me vite

 • E tha te gjithën

 • Paret i morì sali psikopati me Bashen

 • Shume shpejt ke me marre vesh ti "filozof", se kjo grabitje dhe kto para, shkojne per shpenzimet e opozites me destruktive ne bote, sic eshte kjo jona. S'ka me te paguaje protestuesit dhe i kishte te domosdoshme ato para, kshu qe ti ban argatin e tyne e ja pafsh hajrin Lulushit, Pathokes e Cizmes, kaqol, teveqel

 • Blendi Fevziu urdhero nje super opinionist! Pastrroi ca mbeturina qe mban aty ne studio!

 • Ajde dum dum hajde.

 • Kte video është për të vënë në parlament..ta shofin gjith qentë

 • Shum me vend valla ka fol

 • Τe lumte pushka.se shteti ishte eshte vari karin.moter qirat e shkatruat shqiperi e shqiptarve.......

 • Fatkeqsisht Ka tregu Realitetin e 2 Shteteve Shqiptarë 🇦🇱🇽🇰 Të Lumtë 👍

 • Hallall ta baft Allahu sa i menqum e sa orator i pa par e i qartsuar maksimum Qdo fjal me vend e me fakte te lumt Lum ata prind qe kan sjell ne jet si ty

 • Fakte. 👏👏👏

 • shaj qeverin per fukarallekun tand dhe ketij popullit,, grabitesave te rinasit ja beft zoti shendet,, i gezofshin,, po vjedh RAMA miljarda dollar dhe mbyllni gojen o popull kurv i rilindjes dhe i freshit.

 • ik moj kurv,, çfar 1 miljon eurosh kamera,, je tu ba punen e policis..si pleh do vdesesh sumçe,,

 • ik mor rrot karit, shko vjedh,, puno,, kufijt hapur jan,,bej çka dush, e mos ha mut,,

 • Kryminister i degjenerum ! shqiptart po punojn per 100 € ne muj ndersa ky ka miljarda . Mos paft dit ishalla i gjykon i madhi zot kaq ! kto jan politikan zojgj kurvash .

 • Ky flet mir, por ben edhe gabime. Psh: Kur thote se: "C'do gje ka mar fund." gabim e ka.

 • Kush esht ky qenka shum.i zgjuar? Dua ta ndegjoj edhe me nje intervist tjeter?

 • Te lumt goja! 👏🏻 🇦🇱

 • Esht e vertet o shoki si thua ti kshtu shtetet shqiptare jan te koruptuar

 • Shum i menqum dhe fjal me vend i lumt. Njejt jena edhe na nmk

 • Wow Bravo Bravo Te lumte goja, po sa fjale me mend ke thene 👏👏 zoti e bekofte Shqiperine por me ata Drejtues ,me ate Qeveri Shqiperia jone e bukur ka marre fund 🙏🙏🙏😢

 • Hallalll se qdo fjal me vebd e ke. Ne keto vjedhje ka dor shteti. Ka dor qeveria e korruptuar deri mbi vesh!

 • ty ta prifte zoti mbare ti e meriton per minister

 • Oj Shqiperi vend i bekuar nga Zoti: por te mallkoj populli i yt, se nuk jan fajtor 2 3 veta por populli esht komplet fajtor se te la te udhehiqesh nga maskaraj, debile, idiot, hajna, koprrac, mashtrus, egersira njerez te shitur... keta e ja kan humbur ardhmerin kesaj shqiperie...

 • E hidhur por realitet! Uroj qe "politikanet" te ndergjegjesohen sadopak nga nje qytetar i thjeshte por i zgjuar si ky.

 • Komunikimi i ketij zotris ka qen apsolutisht perfekt, ka folur shum thjesht, qart dhe pa asnje lloj fjalesh. Cdo gje qe ka shprehur jan vetem te verteta, dhe pershkruajn ne menyr me se te sakte "shtetin" barcolet shqiptar. Kam degjuar shum intervista te JOQ por me te shumtit kan qen injorante qe zdin as te lidhin dy fjale ose ulin koken dhe ikin pa pik kuptimi. Hallall plako ke fol si burrat!

 • Hallall per cdo fjale qe ke then.

 • Respekt per këte njeri aq te menqur 👏

 • Ti mir e ke mo vlla... por a jan te gjith shqiptaret me menidimin tend kjo esht pyetja. Sa te kemi edi ramen si udheheqes kurr sdo ecim perpara as nga ana e sigurise, e as nga ana ekonomise. Te rrojn call center’at.

 • Bravo ke fol pak e sak shkurt e drejt tkishim pash ne tpakten nje pjese te konsiderushme te popullit shqiptar si puna ktij kshim shku neurope e kalu europen

 • 135 deputet Dislike

 • Po edhe ktij I paski ba 135 dislike

 • Me pelqeu kur foli po ne pik te par eshte populli i korruptuar se qohen ne protest te rrezojn edin e deshirojn lulin Luli ishte nje here ne krye te vendit qka doni ma te vendosni ate apo moniken qka e doni ate dhe ajo e korruptuar eshte duhen njerez te rinj qe nuk kan vite ne shtet apo ne opozit Keshtu qe faji eshte i popullit oooo milet zgjohi nga gjumi dhe fshije edin -lulin apo moniken ......

 • BRAVO RESPEKTE

 • Ti Per zoTin Sikur Do VlenTe Nje VoTe e Imja Sa GjiThe Shqiperis Dhe aTe VoTe Qe Ta Jap Ty o Xhaxhi Gjigand 😊 Te RujT ZoTi ke Fol drejt Me Pak Fjal Je I Madh 👍

 • te lumte o zoteri se juve ju kisha jap nji pune per te ju ndryshuar trurin ketyre udheheqeseve tone te gjihe hajduta te gjithe shesin qdo gje per tu pasuaruar e duke menduar se ju duhen leket per 500 vite e jo per nji shpirt qe kan e dreqi ja marrte ate shpirte qe kan se na sollen ne kete dite qe bota po qesh dhe armiqet po gezohen kurre shohin shtetin tone duke u shkaterruar e destabiluzuar

 • te gjitha partite te gjithe udheheqesat tone jan bere pisa qe shesin komb e toke e det per lek kam frike te madhe se si po shkon keq puna e kombit tone dhe shtetit tone qdo vend perrethe nesh shkon rruges se mire kurse ne jemi duke shkuar mbrapa ne qdo sfere kjo eshte rrezik per kombin tone dhe askush nuk munde e don te ndryshon situaten sepse te gjithe duam lekun me shume se kombin TURP per te gjithe udheheqesat ton ju zoteri keni qdo gje me te drejte veq harrove te tregojsh se shumica politikaneve jan derra

 • Respekte

 • E kam ndegjuar 3 her ket zotrin. Skam fjal si ta pershkruaj hallall buka qe e han RESPECT

 • Respekt te madh per kete njeri te drejt

 • E ta boft zoti hallall ke dit cka me fol te lumt goja o bos nona qenke nga goja..

 • Detyra e re e FRESH-istave... bejini dislike kesaj video sa te mundeni.... ju djeg bytha moterqirave.... ju qifsha robt mu ne PD PS LSI e ca mban parlamenti...

 • bravoo flori

 • Bravo

 • Te lumte goja se krejt qa je ka thu o e vertet edhe ne kosove I njojti problem.👌

 • I would vote for this guy

 • O injorant shko ne cdo aereoport te botes jan forcat e ushtrise per siguri

 • Hallall i qoft

 • Bravo I qoft 👏👏👏👏👏 respect

 • kto flasin me politizim . Qe kemi 1 shtet te marr fund dhe te prapambetur sdo 1 shkenctar si ky tna i thote , se e dime te gjithe. Puna eshte qe kush di vi ti zevendesoje kto qe kemi ?! basha !!!! mossss kucc . tna ktheje 100 vjet mbrapa prap.

 • Desha me e pyt E Pi kait asht Ki? Na myten Maloket E paska mesu permendsh vllai he he he Te gjithe shqipkaret te tille jane Hajduter

 • fjal me vend

 • Euuu zoti hallall ta baft se edhe.ne kosove i njejti mut osht.ne dy anet mafia ne shqiperi edi qeni e ne kosove hashim kali.duroni duroni sa te muni me duru.ishalla.ne qaf na hipin se po durojm.

 • Te lumte goja more djale se fole si me pas mbaruar 3 fakultete. Po kujt ja thua? Eshte bere vendi plot vrasje, droge e prostituzione. Me te ardhur turp me i thene vetes shqiptar

 • Te paqin shendosh familja ore djal sa drejt e mire fole Moren ne qafe popullin si tek ju ne Shqipri, si tek ne në Kosove

 • Next one

 • Bravo per ato qe thua . Mor djal ... po kush e ka kohen me u marr me ne . Shteti ka mendjen te leku jo te njerzit

 • Ato Euro chka u vodhen inshalla jan naj Politikanit Shqipris.

 • Te na rroj Partija...Te na rroj vepra e Xhaxhit Enver.Respekt per jket quni qe esht kah fol.

 • bravo mor burr bukur e ke thene eshte e gjitha imazh edhe e mbrojn me pasion realiteti eshte komplet ndryshe

 • halall i qoft ,ka fol si burrat

 • Si kujton ti se do ti bajne ligjet kundra vetvetes ata n’qeveri? po hajduti e krimineli e mafiozi nuk ka per ti ba ligjet kundra hajdutave,kriminelave e mafiozave.E keni shtetin mafioz komplet.

 • SHQIPRIJA DHE KOSOVA NUK KAN QEN KURR SHTET DHE NUK DET JEN KURR QKA MEBA MJERT PER neue shqiptaret skem kurr kurgju veq hajni sen tjeter krejt kurruptur ne mut....! Kuku PER shqiptaret

 • pa merak se shum shpejt e do e shohim ne burg ket burrin se kshu funksionon tek ne. nese thua te verteten damaskohesh por ty bravo te qoft sepse dole i vetmi we flet pa dorashka 🙏

 • Trujt zoti vllaqko se qenke njeshi hahaha

 • Ka fol qart

 • Papapa kur dalin disa tipa edhe e bejne situaten brume. O milet, nuk ta ka fajin qeveria por nena e tata, qe nuk te kane shkolluar e pergatitur per te qene konkurrent ne boten e sotme. Jetojme ne sistem kapitalist, qe do te thote, punen dhe pasurine i siguron vete dhe jo qeveria. Te mallengjejne disa tipa, sa tu jepet rasti e nxjerrin te gjithe katranin e shpirtit te trasheguar pergjate gjithe jetes.

 • Respekt 👍 Die volle Wahrheit 👍

 • Shqiperia dhe Kosova ne nivel te Somalise dhe Etiopise. Pa azilanta, qe jon ik neper bote, ishin vdek pa buke.

 • gr-tv.com/tv/%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-gUyZpBhbqyU.html

 • O albanistaneze! Vjedhjet me te medha ndodhin ne shtetet me te pasura e fuqishme te planetit, por askush nuk akuzon qeverine apo institucionet e shtetit ... para ca vitesh ne nje aeroport francez u vjodhen dhjetera miljone € diamant ... o korrake!

 • Like nese ky Shqiptar do behet nje Legjend si Adem Jashari 😍❤️ Duam ty per Presidente !

 • Ha te lumte ajo goje mor bablokk!...

 • Te lumt goja shqipe se shum mire ke fol,te qifsha politiken shqiptare so ne KS dhe ne SHQi...

 • Zëri i popullit shqiptarë, kjo video duhet të shkoj viral jo vetëm 184k shikime por për fat të keq edhe si popull jemi injoranta.

 • Ti qenke njishe re shoku pse nuk vete ti ne kemet rames

 • Qeta 116 👎 jan sigurisht ata hajnit 😂

 • Djal fenomenal Bravo per cka fole kto kAq pak minuta Gjithcka the eshte mese e vertet , ti ja vleke te te votojm Vendi yne ka nevoj per njerez te sinqert dhe ndershem na hengren hajdutet dhe injorantet

 • Ligji bythes te keqen i the te gjitha po ajde ti degjojn keta larot

 • Hahahahhahaaaa o vllaaaa i legenose fare keta te shtetit

 • A te enksha zeri çja bere mir..allall grabitja

 • O more djal ata jan msu me ndegju duke i ofendu nuk i ban dobi asnj gjo,Muj me than se qysh e je popullin e ke qeverin ae vet populli e fut atje ne krye,Fjal te verteta fole mos votoni asnj lerni si qen naper udhe

 • Respect o bisha!!

 • Ka edhe njerz t mencur shqiperia bravo

 • 1

 • O te ty lumte goja ke fol realitetin ...Ishalla nuk e shofim ne ndonje afishe ket tipin se keshtu eshte bere shqiperia komunizem mire qe spo na e marrin te drejten e fjales dhe me na pushkatu se vetem kjo ka ngel ...Hallall te qofte per realitetin qe Ke fol

 • Hallall PATRIOT E VERTETA KJO ESHTE .

 • Nga Shprehjet e tija ky njeri esht tamam i kthjellt , i dhasht Zoti dhe te esht i pastert ne t`gjith qenjen e tije sepse asnje thenje nuk e shpreh te pavend veq se : do isha i lumture se kend e voton ky ? Sigurisht po ketyre qe jan atje lart. Po pra ; Ata te shtetit ...

 • Hallall,duhet te behet zeri i popullit ne parlament a mundet te ket iniciativ nga populli te hy ne parlament me jav nal burimin e se keqes aty lu buron?RROFSH SHQIPE.

 • Kush i ka den dis like esht ropqim

 • bravoooo

 • Jepini nje oscar kti bossit 🙂🙂

 • Talent o vlla

 • 3 her e kam degjuar dhe prap dua ta degjoj sepse po flet gjithcka qe eshte e vertet dhe nuk ke ku ta kapesh ne asnje vend per ta kundershtuar NJE BRAVO TE MADHE KE sikur te kishin gjith shqiptaret kete mendje do kishim ecur shum perpara sepse ky duket qe eshte njeri me shkoll po ska ku ta coje sepse nuk te puneso njeri ne ket qeveri bythqire qe eshte tani se me perpara kohen e sales punoje i merrje 500 mij lek ne muaj kurse tani ky byth qiri i gjat nuk te len te hajsh nje kafshat goje

 • Fut kandidaturen i pari ta jap voten une