KIDDA - COCO

Δημοσιεύτηκε στις 6 Αύγ 2019
Stream/Download: iam.fanlink.to/COCO
Follow TikTok: www.tiktok.com/@kiddatiktok
Subscribe to KIDDA’s channel ► gr-tv.com/username-theonlykidda?...
Follow KIDDA:
Instagram ► instagram.com/theonlykidda/
Produced by: Nurteel & Sqrtl Squad x Chameleon
Lyrics: KIDDA & Ghulo
Video: XL Films
Executive Prod: Ghost & Jetmir Agaj
Contact:
► info.kidda@gmail.com

(℗ ) iAM Artist & KIDDA (©). All Rights Reserved.

Σχόλια

 • Out Now on Spotify, Apple Music etc: iam.fanlink.to/COCO

  • KIDDA je 1 edhe shumm te duu ❤❤❤❤❤

  • 😍😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

  • @DjBenny lyrics for adults your opinion is chlidish

 • Qai mdoket po ti rrun qebabat a

 • cringe

 • what a song

 • Zm KIDDA shum shum kenga e mir ❤️💋😍😘

 • Different style different flow

 • Good job 👏👏👏

 • Si Autotune fais faillite c'est la fin de la musique 2019

 • KU JENI SHQIPE❤️

 • کیدا بهترین است به امید پیشرفت بیشتر ش 👍👍

 • Bravoos

 • Killtttt🔥🇦🇱

 • 🔥🔥🔥🔥

 • njesh 😎😉

 • Je lart fare o zemra 😈🤪🤪🤪

 • [Intro] Coco, coco, coco, co-co Coco, coco, coco, co-co Coco [Verse 1] Kur pi shoh këta po m'vjen inat Kidda ka krejt tjetër imazh (Yeah) Unë kur du e kthej lojëvn mbrapsht Unë veç solo e ju krejt bashkë [Pre-Chorus] Koka në Stamboll more, trupi n'Dukagjin Po i presim çunat more, mallin të na pinë Koka në Stamboll more, trupi n'Dukagjin Po i presim çunat more, mallin të na pinë [Chorus] Coco, coco coco coco Coco, coco coco coco Coco, coco coco coco Co-coco, coco coco coco Ah Coco [Verse 2] Unë s'kom fjalë unë kom prova Kidda yeah, taking over (yah!) Zemër unë e mendova (huh), king in this bitch Casanova (Coco) Don me dit ku jam, ti ku je? Ti përtokë e unë nalt e mbi re (Yah yah) Beso hala nuk jam nxeh Fuck around and you might just get hit (Yah yah) [Pre-Chorus] Koka në Stamboll more, trupi n'Dukagjin Po i presim çunat more, mallin të na pinë Koka në Stamboll more, trupi n'Dukagjin Po i presim çunat more, mallin të na pinë [Chorus] Coco, coco coco coco Coco, coco coco coco Coco, coco coco coco Co-coco, coco coco coco

 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Koka ne stamboll Trupi ne JANINE. Ju dhe theksin e keni vendosur nga jugu. Dhe vendin e thoni te veriut

 • Shum. Mir

 • #LEGEND💎🇦🇱🇹🇷🇩🇪

 • this guys drops straight fire everytime..banger beats 💯

 • Nice 👌👌grz from Amsterdam

 • Name of the original song 0:39?

 • 🔛🔝

 • Ku jon be ata llegendet qe e shkrujshin tekstin😂🔫se gjysen spe mar vesh

  • Unikk Unikki jon hup kush 🤣

 • Cocou

 • GREECE !!!! amaziiiing

 • TOP 10 TRENDING ON TURKEY 🔥

 • cocoreç

 • 😍😍🇦🇱🇫🇮💪

 • Lista e muzikës shqiptare në Deezer këtu: www.deezer.com/playlist/4127744222 Përshëndetje nga Spanja!

 • bicepsi plakut ne 00:39 ma i madh se imi hahaha

 • 🔥

 • dummi shqiptare alles hunde

 • Uniku i estrades Shqiptare♥️

 • Super 👍👍👍👍

 • Das lied müsste weltweit in jedem club zu hören sein und 100 millionen klicks haben bei so nem krassen sound.

  • Das ist Mainstream scheiß was es schon zuvor in vielen Clubs gab

  • Hundert Prozent sogar

 • Salam from România, bruh ✌️

 • I Love Kidda kjo eshte kenga me e bukur

 • coco coco .....

 • 🔥

 • Albaner übernehmen Musikindustrie in EU, langsam aber sicher.

 • Producenti -Qysh Po dush me pas textin ? Kidda-Coco!

 • 🤣

 • A sduhet me ken "koka ne stamboll trupi ne janin"pse thet dukagjin ky

  • Ska t'bej me Ali Pashen por me gurbetqart e asaj kohe.

 • You are fucking beach motherfucker ok pls dont make music ok man fuck you ok😁😂😂😂

 • Do ish nje bashkPunim I pa pare me Ylvi Bakerin kjo keng 😂😂

 • Kiddaaaa du bist der beste❤

 • Big up!!

 • What is his Body Bag :o ?

 • This boy needs much more attention..... 😓🙏🏼

 • Super rrrrrrrrr ..

 • Bravoo kidda kshu vashdo

 • 🥰💪🏼

 • Last night i played this song in club and everyone was enjoyed a Lot Thats My Kidda's Swag ✌✌ Love from india Brother ❤❤❤

  • @SQRTL Squad yeah Bro 👍

  • PLAY IT LOUD BRO !

  • awais momin Cool 👐🏼

 • Ft sergio

 • Feat sergio?

 • E paske thy rekordin ton me fjali. Bravo 👍

 • Nji ndër këngëtarët më super.Te uroj suksese dhe arritje sa më larta

 • Kidda e bon mas mirti vetem kenget e tina qe ma therrin

 • E PASKA MYT KREJTTTT. BRAVOO

 • Greetings from Germany, love your songs 🔥🔥

 • Konga topp

 • Sounds like melinda👀👀

 • Ogień 🔥😍 From Poland 🇵🇱🇵🇱

 • ❤️❤️

 • Aweee 😱😱😱🤗🤗🤗🤗🎼🎹🎻🎺🎷🥁🎧🎤👈😎👌

 • Good peace from Serbia!✌🏻💪

  • Kosovo free ☝️

  • Star Gaming Tv ok

  • 🖕🖕🖕fuck serbia

  • YoungWildBoy i like your hair

  • Black Side 93 fuck you and serbia

 • G star north london

 • 🔥🔥🔥🖤❤️

 • Woooow❤❤❤

 • 0:39

 • Rreskpet nga nji dukagjins❤️

 • Durisimo!!!!

 • Lyrics : "Coco"

 • I saw the title and name of the artist.. i thought it was a joke 🤣🤣🤣 wtf did i watch

 • Un e bej krejt solo more.....the you tgjith bashk.......👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄✈️✈️✈️✈️✈️✈️✈️✈️✈️📜📜📜📜📜

 • ╔┓┏╦━━╦┓╔┓╔━━╗ ║┗┛║┗━╣┃║┃║ 0 0║ ║┏┓║┏━╣┗╣┗╣╰╯║ ╚┛┗╩━━╩━╩━ COCO😂😂

 • ⚜️Bosnia🔥Albania🇦🇱 💪🏼Muslim Brothers💪🏼

  • Selam Alejkum Bosanci Brace Poz u Bosnie Hercezogvine <3 Liljana u Dvoglavi orao

 • Wie kann man so schwul sein (gay)