Ledri Vula - Rio

Δημοσιεύτηκε στις 4 Ιούν 2019
Stream or Download „RIO“ by LEDRI VULA here 🎧
avd.lnk.to/RIO
Music by Ertug
Lyrics by Ledri Vula
Arranged & Recorded by REDBOX Entertainment
Mix & Master by Johan Bejerholm
Film by Supercut
Video directed by Besian Durmishi
Video produced by Adea Kelmendi
© & ℗ NESËR L.L.C. & AVD Digital. All Rights Reserved.

Σχόλια

 • RIO RIO

 • Qka kan more kta Shqiptar, si duket Linda Morina po ja u shkrun tekstet, gatti kangt e fundit Latine, tu desht Shqiptart mu dok si Latino Amerikana kush Rio, Malena, Caliente etj🤷‍♂️

 • Ledri i duket vidioklipi qe nuk eshte me montazh sepse keshtu eshte ne Brazil,kaos!!!!!

 • Am I the only one here that speaks English? lmao my friend from Albania showed me this and now I’m here putting this song on loop.

 • gr-tv.com/tv/%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-239G3uaHbgw.html Mozzik 2019

 • Every fuckin song you make Is a big shoot bro!! Bravo vlla

 • RIO RIO RIO CAFFE😂

 • Subscribe edhe like i like this song😚😚😚😚😚😚😚😍😍😍😍😍😘😘😍😘😍🎂😍😍😘😘😘

 • Krasseste Lied 2019 🔥🔥🔥

 • kengetari im i preferum ma i miri ♥♥

 • NAMIKA - Je ne parle francais (Original)

 • Shume e bukur

 • Click features fta

 • Nach "20 Minuten" Bericht ?

 • uji uji uji uji ujiuji uji uji uji uji uji uji uj iuj iuji uj iiu j i u j i u i iji jij ijijij.

 • Rio quhet kushëriri im 1 muajsh😊😚❤❤❤

 • Bravo te lumt ledri 👍👍👍👍😱

 • Epo jepini Ujë atij/asaj qe kerkon uje gjate refrenit...😏

 • Super kenge Po bon telen 😉rio rio deshanero rio rio ha 😍😛

 • e kam degjuar mbi 50 here kete kenge po eshte pa kuptim 😝

 • Gango😂😂😂

 • Super kenge

 • #OUT NOW .....RIO........LEDRI VULA ........:D

 • 0:57 HUPI

 • Ledri kur po ja nis apet me hip hop e jo me ksi muzike palidhije.

 • Hit Hit🎵😍

 • super ledri

 • Bravo te qofte ♡

 • A ledri vula a gjiko likes

 • Why Am I here?

 • hit 😙❤❤❤

 • Ledri ❤❤

 • Kenga me vari karin te qifsha rropt ne pidh ok ledri pithqiri

 • Sa here qe ku beni like une do shkruaj nga nje here LEDRI❤ 1. LEDRI❤ 2. LEDRI❤

 • Welcome to COPA AMERICA BRAZIL 2019 OFFICIAL SONG

 • je ylli i karit

 • Brazil

 • Kjo kenge do te jete hiti i kesaj vere. Super super super 👏👏👏👏

 • Ti je lock bre

 • Ma mir i kisha kendu naj qytetit shqiptar se te brazilit. Brazili pik se pari nuk e ka njohur kosoven si shtet.

 • Unë e pershkruaj Ledri Vula vetëm me dy fajlë Reperi me i mirë dhe Njeriu me i mirë 🇽🇰🇩🇪

 • Subscride kanalin tim per lot😂

 • Qikjo qika a osht te emisioni anabel

  • A e paskam pasur gabim

  • Kjo eshtë modele ne USA

 • RIO DE JANEIRO

 • Best music for eurovision 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤

 • Superrrrrrrrrrr 😍😍😍👏👏👏

 • Loveeeeeeeeeeeeeeeeee you ledri❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Ja ke qi nanen tjerve raperave, me ket flow as ni shqiptar nuk osht ngat me ty

 • Hi babe unë jam 10-shi i Brazilit 😉🇦🇱🇧🇷

 • 😚😚😚😚😚😚😚😚

 • O jepnja do uj bre se maroj!

 • Love from Italy! 😘🇮🇹

 • Te dia cat

 • Teksti: Kur s' tkom ngat s jom rahat Hajde afer qoh ma nalt Shume privat vec nje nate Na dy bashk e bojna prap.❤

 • Ledri is an artist.. period

 • Jepi uj se u kall etiii

 • Hello from albania,this song is from Kosovo 🇽🇰 we the same but they need more recognition.

  • 🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰👑

 • Love you LEDRI VULA

 • Bravo 1 je të dua shumë Ledri te kam ❤🌟😍😘

 • Sa like te marr te komenti aq here do te shkruaj Ledri

 • Kjo po me duket si muzik per Boteror Kampionatin e futbollit ⚡️⚡️⚡️

 • hiti i veres

 • kenga me e bukur e ledrit eshte kjo ... kush mendon keshtu like plz and comment ...kush ben like zoti ja plotesofte deshiren tuaj me te madhe 😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜

 • King ledri😎

 • Suepr keng

 • Shum e bukur

 • Uj Uj Uj Uj Pom bon ti 👍🏻shawty

 • Brothers 🇬🇷🇦🇱

 • E ke qkoq beaten nqit kang bro.

 • Kosovo is Serbia

  • VoiD matt. Kosovo is Dardania

 • ledri vulla je dreq i madh

 • Ni Her_UHEE SHKA O KJO KANG PALIDHJE😝 Mas30MIN_ Rio Rio Riooooooooooooooo😄😄

 • my family and i love this sfm

 • ju lutem hargjoni pak koh lexone . . . e dini se cdo kenge ka pasur mdonje sken palidhje me nje kuptim ose ka pasur tekst me shprehje banale kjo e bukur 1 jeee ju lutem nje like sepse kurr skam marr asnje ju dua

 • Ledri Rio rio🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Ledri vula shum i mir dhe i hishem

 • Rio Riooooo.. !!!! ♥️♥️

 • This song is amazing 🇧🇷🇦🇱

 • Kushdo qofte ai person qe ka krijuar pjesen instrumentale eshte legjende.

 • Veq ta kishe xhiru edhe klipin nRio perfekt kish dal, se kanga shum e fort

  • die patrioten ku osht xhiru

 • Teksti: Ajo ylli o qytetit kejt i bon per veti Shume e nxehte sune e preki. She's queen une jom mbreti Edhe nese vetin e djeki She's gonna be my baby. Tani zemren me merr Mo sun e nxjerri Po m'bon ti (2x) Rio,Rio De Janeiro Rio Rio ahh (2x) Rio Rio ehh (2x) Kur s'tkom ngat S'jom rahat Hajde afer Qoh ma nalt Shume privat , veq nje nate na dy bashk Vi met'marre Shume shpejt bi'nradar Hupi krejt S'din as ku Mu me m'gjet Une jom nis te ti drejt Po mbonti (2x) Rio Rio De Janeiro (2x) Rio Rio ahh (2x) Rio Rio ehh (2x) Hajt babe une jom 10-shi i brazilit s'jom ka du me lujt me ty . Se krejt po ta silli. Krejt na kishin pas zili se na dokum mas miri. Na pershtatum qysh dokun edhe tjert ku o edhe stili, qellimi me t'bo per veti dele bimi? Deri ta vjedhi zemren, ti nuk e din qka eshte krimi. Masanej pa mu nuk ka me t'ec sekondi ora, data, viti,vera,dimri,. Dojn me na pa keq Yeah they've been DrEaMiNg Krejt po kallen mas neve ti kqyre ka del timi . Pershendetit dhe hateratse live jena StReAmInG. E ti futja rolin se na dy jena filmi. Po m'bon ti (2x) Rio Rio De Janeiro (2x) Rio Rio ahh (2x) Rio Rio ehh (2x) .

 • like nese po shikon komentet dhe like nese je fanse e ledri vules

 • greetings from alaska (hajgare boj se prej shkodret jom)

 • je super kengetar ledri

 • ai qe ben like dhe koment ishalla behet brenda vitit miljoner

 • te dua shum ledri

 • je kengetari im i preferuar

 • ledri kengetar super

 • Luis Fonsi has left the chat

 • 2020??

 • KY po qe do jet hit kete vere 👌👍👏🤘

 • 👍👍👍!!!

 • Like kush mendon se do ishte super keng per kampionat botror😊😊

 • @ledri vula je ylll

 • T vdes un per ty o i bkr😍😍😘😘

 • Rio Rio 😘😍😍😍

 • *Good song* *Big up from Algeria* 🇩🇿🇦🇱🔥

  • @Abdou nh Tv thank you for answering the mystery in 2019

  • @The Darkness Is an Algerian singer and the proof that he used to sing in Arabic in old videos and he mastered the Algerian language fluently so it is hard to say that he is French and that he says he is French is a liar😕😉😉😉

  • Sorry to ask you but its a question that makes everyone curious to know it ,Now Soolking its a french singer that sings french or a algerian singer that sings in french,if you know the answer please tell me im being so curious because some says that is french and some says that is algerian.

 • As someone who’s brazilian, and was born in Rio, I‘m happy! The funk beat .. Besides, the song is great, and it’s already on my head! Love your voice (and omg, the soccer jersey fits him perfectly 🔥)! 😍🇧🇷 Sorry my english, I’m not fluent 😝

  • Tatiana Braga awww thank you so much ! 💜

 • Tu epa qe brazili ka popullat tmadhe amo si ka ec. Ma shum se 2 mili

 • Edhe pse nuk em pelqen Ledri, ki talent! 👏