Ledri Vula - Rio

Δημοσιεύτηκε στις 4 Ιούν 2019
Stream or Download „RIO“ by LEDRI VULA here 🎧
avd.lnk.to/RIO
Music by Ertug
Lyrics by Ledri Vula
Arranged & Recorded by REDBOX Entertainment
Mix & Master by Johan Bejerholm
Film by Supercut
Video directed by Besian Durmishi
Video produced by Adea Kelmendi
© & ℗ NESËR L.L.C. & AVD Digital. All Rights Reserved.

Σχόλια

 • Bravo ledri like like like

 • BBBBBB RRRRRR AAAAAAA VVVVVV OOOOOO

 • te don flori shummmm ledrii👍👍👍

 • Bish

 • Super ledri je njish

 • LIKE Fero COMENT ledri

 • Aww

 • Makassy

 • King

 • Qeni ij em eka emrin rio

 • 0:54 House of CB dress I see you 👀 👀 👀

 • cojeni shpejtesin 1.75 dhe ngjan si tallava

 • Eshte kenge shume e bukur

 • 🔥

 • Kete pith ropshen modelen e shkerdhen Dan bilzeriani rio rio aaaaaa rio rio eeeeee

 • HIK SHKO PJERDHU, KUSH NDERGJO KESHTU MUTI

 • Ledri jam fansja jote me e zjarrt e gjith garderoba ime esht me portretin tend dua te te takoj njeher

 • shum bukur

 • I don't have no idea what they are saying BUT this souds amazing... Lots of love from finland!! 🇫🇮🇫🇮💙

 • gr-tv.com/tv/%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-fzpYt4simiM.html

 • Më pëlqen

 • A guy in Greece showed that and I loved

 • Chi lo ascolta dopo un viaggio a saranda?

 • Amei🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷 uhhhhhhuuuuuuu

 • Eu sou brasileira e adorei isso 😂😌🇧🇷

 • rio rio

 • 😍😍

 • 😯😯😯😯

 • 😡😡😡😡

 • $$$$

 • 22

 • 💔💔💔

 • 😐😐😐😑

 • 😍😍😍😍😍 kenga me e bukur ne bote

 • Erdha këtu prej Sokol Ballës.

 • 1

 • je super kengetar🚩🚩🚩🚩🚩

 • 🤟🤟🤟🤟🤟🤟🤟🎵🎤🎤🇽🇰🇦🇱

 • 😉👑🤗🤗🤗

 • Shum i nxet sun e preki🔥

 • very good

 • 0-drugs 0-nudity 0-swearing 100% RIO RIO

 • 🇦🇱❤

 • Like ledri😚😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆

 • Respect from greece

 • Bravo 👏👍

 • ~ Ui ui~ jepi ui ui 🤣

 • Nje kenge shume e arrire

 • Kush ben like zoti i dhente jete dhe ja shtofte 💪💪🔥

 • kange e re a

 • E paske mor krejt mahalen o ledri

 • Ujjjjj, Ujjjj (Ujë, Ujë) Po m'ban ti. Hahaha Ledri King je bro, géniale kjo fraza😉👍

 • Like : LEDRI VULA | KOMENTI : NOIZY

 • Portugal ? WhT ? Kkkkk

 • Ehh

 • Thats the beat of oliver twist.we are not stupid ledri

  • Name?

 • mutt

 • Te lumt

 • SUBSCRIBE! 😍