Mariola & Jurgen Kacani - Kolazh Jugu (Acromax Rewind)

Δημοσιεύτηκε στις 25 Σεπ 2019
Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/
Media Partner: RTV Klan
Partner: EmraCom
Production Partner: MAX Production
Orkestrimi: Vani Rushiti
Klarinet: Maldin Avduli

Σχόλια

 • Na kenaqet veshet bravoooo shum bukur..!!!

 • 💖💖💖🥰🥰🥰

 • Ju lumte bravo te madhe zoti ju rujte

 • Jeni te mbrekullushem shum kam deshir ta bej nje keng me ju

  • Me plqen shum te kendoj kenget e jugut por do mbetet enderr nè sirtar😢

 • Jeni te mrekullueshem 😌😌

 • Ju lumtë goja te dyve jeni me te miret zemra ju kendofte gjithë jetën Marjola & Jurgen

 • Complimenti

 • Ah moj vajze e bukur ëndrrat me tua i shoh cdo nate❤❤❤ Jeni me te mirët💜❤😘

 • jeni te mbrekellushem

 • Bravooo bravoooo mariola jurgen

 • Shum e bukur kenga ju lumt me kenget tuaja behen dasmat tona💐🌺🌹👏👏👏👏

 • Kendofshi jete e mot te dy bashke❤super kolazh suksese te metejshme..

 • Ju lumt goja jeni super kengtar 👏💖

 • Nje super kolazhe 👏👏

 • Sa e bukur 🙏🥰🥰🥰🥰🥰🥰👏👏👏👏👏

 • Ju falenderojme Nga zemra per komentet tuaja miq dhe per mbeshtetjen. Me respekt Mariola & Jurgen 🙏

 • Bravo bravo jeni te mrekullushem kendofshi gjithmon suksese

 • Shum bukur vlla moter ju prsh nga gjakova

 • Bravo mariola

 • Kenga popullore qofte toske,geg,labe etj,mnab ne kemb kombin. Une jam 23vjec dhe besoj se pavarsisht deshirave,edhe keto keng duhet mbeshtetur ne mase!

 • Bravo yjet evlores ju kendofte zemra gjithmone jeni artista te vertete kush ju uka inate zoti ja shtofte ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 • 👏👏👏👌👌

 • Bellissimo 👌🌹🌹🖐️💫💓💓💎💎

 • Bravo 👏👏😍😍super Kolazh. 🌟🌟🌟🌟❤❤💙💙

 • Shume bukur

 • Mariola jurgen jeni zjarri i Jugut bravo Elbassni Ju do shume 🔥❤🔥

 • Shum bukur .Bilbilat e jugut.Ju kendofte zemra gjithmone.

 • Hajde shume bukur nostalgji emadhe te jesh ne krahe me vllaneduke kenduar drite ju abefte zoti moter evlla musi drita ediellit jeni te dy ulumte goja respekte nga athina nuk ka me bukur ju lumte goja

 • U lumt goja sì yje tè dy u kendoft zemra gjith jeten

 • Suksese

 • 2 Bilbilat e Jugut🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • I love her dress 💛

 • Na keni kenaqur me kte super kolazh jeni Perfeksion 😍

 • Dallgët buze jonit brigjet lellatojnë po celin bajamet ëndërat mi zgjojnë ... Shum fillim i bukur me pelqen shum SUKSESE 🌟🌟🌟🌟👏👏

 • Ju lumte goja se na kenaqet..❤️

 • Respekte nga VLORA...

 • E bukur por akoma me bukur qe keni zgjedh kte keng ne kolazh

 • Shum shum sukses yje zemra u kendoft krenar na bëni ne nga JUGU 💕💕

 • Suksese kushru vazhdoni jeni super kengetar

 • 👍✨✨👏👏☝🌟

 • shume bukur te dy na kenaqet respekte

 • Ju këndoft zëmra 🌹🌹

 • Bilbilat e jugut! T'ju kendoje shpirti! Mos u ndani kurre moter e vella! 😍

 • Si gjithmon shum bukur jeni njish urime familja Kaçani.....👏👏👏👏👏👏👏

 • bravo moter e vlla suksese

 • Shume bukure suksese

 • Ju lumt goja motra me vellan 🥰🥰😘😘

 • Ju jeni me te miret bravo mariola jurgen ju kendoft zemra jeni te pa krahasueshm suksese te metejshme ju prsh nga divjaka

 • Mariola Kacani & Jurgen Kacani jeni me te miret ju adhuroj dhe ju dua shume nga fansja juaj Sara Ajdini Roskovec-Fier.💖💖💖💖

 • Suksese jeni te perlat e jugut Mariola dhe Jugen

 • Knaqesi opaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)

 • 😍😍😍na kenaqet👏🏻👏🏻👏🏻

 • BRAVOOO VLORA😍😍😍😍😍😍👑👑👑👑👑👑

 • 😊😊

 • Jeni me te miret ju lumte goja suksese te metejshme

 • U kendoft zemra

 • Rrespekte per keta dy bilbila te vlores.

 • Zeri juaj te kenaq shpirtin 😍😍😍

 • 💕👏👏👏👏👏👏

 • Jeni te mrekullushem 🤗🤗💫💫