Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)

Δημοσιεύτηκε στις 20 Ιούλ 2019
Muzika: Otr Records (bledbeats)
Teksti: Noizy
Director: Fatlum Nerguti & Endi Hoxha
Video by: Cinematic & Nd Film Production
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/skan-besu-single/1473703516
Spotify: open.spotify.com/album/5c9rLuFB4gaj5Cprx2qvzj
Deezer: www.deezer.com/en/album/104456982

Esht e shkrume gjithcka ktu esht e shkrume,
Arsyje t'forta pse jam Ktu me juve,
Mund te Isha atje si pjes e atynve,
Por mthan jam I tepert dhe hypa lart tyre,
Coni shkrepsat nalt krejt bashk si yje,
Per krejt nacot mren ne qelie,
It's all love though sonte si dihet,
Jom n'qef dhe pse po m’perzihet,
Jena shum plot kallabllak,
Ambienti me dritat e ulme n'max,
Cunat me hoodies qe duken pak,
Dhe Femna perpara qe mrrin shum ngat,
I Sukses'shem adresa e sakt,
Per cfar mund n'dihmoj a mos asht shum vap?
A ta uli pak zonin a mos osht shum nalt?
A Po don perqafim mbase nihesh rehat,
Boni pak ven per jashtoksorin,
Vi I nxeht nga laboratori,
Jena super charged me bo hip hop,
Jom rude as fuck dhe nuk di me stop,
Chorus:
Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg,
Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj,
Rap2:
Boni pak ven per jashtoksorin,
Vi I nxeht nga laboratori,
Jena super charged me bo hip hop,
Jom rude as fuck dhe nuk di me stop,
Kshuqe Prit - per cdo dit - ka 1 hit,
Kena stil - so sick - I’m so sick,
Jom banal - dhe flas ca fjal skandal,
Ja *ifsha nonen sdi a Jam normal,
Boom boom boom on and on and,
Fuck all night till the early morning,
Kta po mthojn qe ta ulim zonin,
Na e qesim varrosin te ballkoni like,
Ha ha vec per inati,
Kundra ligjit kundra djallit,
Djeget veni Kur na hym mrena,
I’m like fuck the police se ja thejm sirenat,
Chorus:
Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg,
Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj,

Σχόλια

 • Ropt npidh Legjenda e Shqiperis .Krenar me ngju kongt e tua o Bish👑⚡

 • jam me mretin unikatil, po me ket kong e ka myt noizy

 • Great song! Big respect and much love from Croatia 👐🇭🇷🇦🇱👐

 • Bukre

 • mut

 • Nozi😍😍

 • Love Albania

 • Ca ngjoni te karin ngjoni finemin

 • the boss

 • teksti Esht e shkrume, gjithcka ketu esht e shkrume Arsye t’forta pse jam ketu me juve Mund te isha atje si pjese e atynve Por m’thane jam i tepert dhe hypa lart tyre Coni shkrepsat nalt krejt bashk si yje Per krejt nacot mren ne qelie It’s all love though sonte si dihet Jom n’qef dhe pse po m’perzihet Jena shum plot uh kallabllak Ambienti me dritat e ulme n’max Cunat me hoodies qe duken pak Dhe femna perpara qe m’rrine shume ngat Jena shum plot uh kallabllak Ambienti me dritat e ulme n’max Cunat me hoodies qe duken pak Dhe femna perpara qe m’rrine shume ngat I suksesshem yeah, adresa e sakte Per cfare mund ndihmoj a mos asht’ shume vap? A ta uli pak zonin a mos osht’ shum nalt? A po don perqafim mbase nihesh rehat Boni pak ven per jashtetoksorin Vij i nxehte nga laboratori Jena super charged me bo Hip-Hop Jom rude as fuck dhe nuk di me stop Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vim dhe do shkojna larg Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vina dhe do jena n’maj Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vim dhe do shkojna larg Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vina dhe do jena n’maj Smoke weed in a Maybach, smoke weed in a Maybach Smoke weed in a Maybach, smoke weed in a Maybach Smoke weed in a Maybach, smoke weed in a Maybach Smoke weed in a Maybach(Hah), smoke weed in a Maybach Boni pak ven per jashtetokesorin Vij i nxehte nga laboratori Jena super charged me bo Hip-Hop Jom rude as fuck dhe nuk di me stop Kshuqe prit per cdo dite ka 1 hit Kena stil, so sick, I’m so sick Jom banal dhe flas ca fjal3 skandal Ja qifsha nonen s’di a jam normal Boom boom boom on and on and Fuck all night till the early morning Keta po m’thojne qe ta ulim zonin Na e qesim dy bokse ke ballkoni like Ha ha vec per inati Kundra ligjit kundra djallit Djeget veni kur na hym mrena I’m like fuck the police se ja thejm sirenat Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vim dhe do shkojna larg Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vina dhe do jena n’maj Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vim dhe do shkojna larg Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vina dhe do jena n’maj Boom boom boom, on and on and Fuck all night till the early morning Keta po m’thojn qe t’ia ulim zonin Na e qesim dy bokse ke ballkoni like Wo wow vec per inati, man Wo wow vec per inati, man Wo wow vec per inati, man Wo wow vec per inati, man Boom boom boom, on and on and Fuck all night till the early morning Djeget veni kur na hym mrena I’m like fuck the police se ja thejm sirenat, man like Wo wow vec per inati, man Wo wow vec per inati, man Wo wow vec per inati, man

 • I like it this is song my favorite😍💕

 • Copy paste from Raf Camora & Bonez MC songs...🤮🤢👎🖕:. Nojz you’re a failure 🤮🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕

  • the best gamer duket qe nuk i njef mire raf camoren & bonez mc, e shof qe nuk ua ke pare e degnuar kenget e tyre. Ato jan 1sha, tamam rrepera qe din te bejne muzike, por nojz bythqimi ua ka kopju stilin e kenges tyre (shikoje pak kte video: raf camora & bonez mc - 500ps) tregon qarte qe nojz kari ua ka kopju stilin muziken ritmin madje edhe levizjet e tyre. Po nojzi esht bythqir bre kar me patent

  • Raf camora i beri support duke hedhur kengen story ca copy .plus jan shok e kan dhe keng bashk

 • OTR

 • Εξοτικό Κέντρο ο Νικήτας !! +1 οποιος καταλαβεε!!

 • Who here after Kallablak

 • Why is my pp hard?

 • Super hit ❤👏

 • 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • ja ke qi rropt moi mi ri je nuk bojn kta tjert

 • Superrrrr♥♥♥♥

 • Noizy Blerim destani te ka psau te shajsh si nga tetova ja qisha nanen shum nice yes😎👍

 • 😍😍😍😙😙😎😎😎😎

 • NOIZY IS BEST

 • Kush fiton 🤔 Fero koment 💁 Noizy like 💁

 • Ja ke qr.super hit rsp...(fan stresi )

 • Eshte e shkrume per noizy qe do te ket diss-e nga te gjithe kengetare

 • 👺👏

 • Tu râpe bien même si j comprend rien

 • King noizy 🙏 Hit after hit. Living legend

 • Mandi Sinani

 • Contre ligje contre djallit,that right my man

 • Super kong o noizy

 • What they talking about?

  • Like they have not believed he will be where he is

 • Eshte 1 kot ekan inat....vazhdo keshtu.suksese

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • 🇦🇱🇦🇱

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • bravo noizy per shqiperi je baba per kosov unikkatili edhe mvjen mir dyt kinga dyt katolik ska mat fort se katoliket n kit bot pa keq kuptime respekt per do muslimon po ne kosov e kqyrin fen fort per ate po them respekt per 3 0TR 👑

  • Po ta qij pidhin e nanes noizy eshte musliman mos fol palidhje kurva niher muslim for life noizy like kush mendon keshtu kmn*otr ♥♥♥♥♥♥.

 • shum e fort 😍😍😎

 • Bukur

 • i love noizy

 • Kjokang osht so kejt kangat e unikattilint

 • I dont understand but very good!!!! From hungary 🇹🇯

 • Pse hap bosin o nojz

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Bravo Noizy i ke cmendur babastarsat Like ai qe eshte me Noizyn

 • Un i ngjoj krejt reperat sjam fans i asnjerit mirpo noizy perher ka bo muzika shum tforta

 • Proti fora vlepo Albano me lefta🤣🤣

 • New song tomorrow

 • Tomorrow Kallabllak will be out new hit from#kingzin

 • The Best ever 👑👑

 • T

 • O yll💞💞😙😙👏👏👏🌟🌟🌟

 • Kush osht tu e prit nsr Noizy Kallabllak

 • SUPER KENGE 🎶

 • Italiani?

 • BABA I REPIT👑👌

 • Nojzi ma imiri per muzik♡♡♡♡♡♡

 • 100k Like wow 😍 Super hit 👌 OTR 🏎

 • Noizy rikthehet fuqishem. I tregon te gjitheve se eshte: "THE BOSS". Like kush mendon si une.

 • Cilet jane bosat e Shqiperise? Like - OTR Coment - Babastars

  • Të gjithë shqiptarët janë bossa

 • I love this song omg lov u noizy forever ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋

 • 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😍😍😍😍😍😍🤩🤩😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😍🤩😍🤩😍🤩😍🤩😍🤩🤩😍

 • 🌪🌪🌪🌪🌪🌪🌪🌪🌪🌪🌪🌪

 • Hit mbas hilti 👍👍👍👍👍

 • 🐒❤️❤️❤️

 • ❤❤❤❤❤❤

 • a

 • Vajti 100mije

 • O noizy mos ja ke vjedh melodin se asht ne 500 ps Raf Camora

 • Like all OTR 🤝

 • "Noizy Nuk kan Besu Teksti i Këngës" Esht e shkrume, gjithcka ketu esht e shkrume Arsye t'forta pse jam ketu me juve Mund te isha atje si pjese e atynve Por m'thane jam i tepert dhe hypa lart tyre Coni shkrepsat nalt krejt bashk si yje Per krejt nacot mren ne qelie It's all love though sonte si dihet Jom n'qef dhe pse po m’perzihet Jena shum plot uh kallabllak Ambienti me dritat e ulme n'max Cunat me hoodies qe duken pak Dhe femna perpara qe m'rrine shume ngat Jena shum plot uh kallabllak Ambienti me dritat e ulme n'max Cunat me hoodies qe duken pak Dhe femna perpara qe m'rrine shume ngat I suksesshem yeah, adresa e sakte Per cfare mund ndihmoj a mos asht' shume vap? A ta uli pak zonin a mos osht' shum nalt? A po don perqafim mbase nihesh rehat Boni pak ven per jashtetoksorin Vij i nxehte nga laboratori Jena super charged me bo Hip-Hop Jom rude as fuck dhe nuk di me stop Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vim dhe do shkojna larg Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vina dhe do jena n’maj Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vim dhe do shkojna larg Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vina dhe do jena n’maj Smoke weed in a Maybach, smoke weed in a Maybach Smoke weed in a Maybach, smoke weed in a Maybach Smoke weed in a Maybach, smoke weed in a Maybach Smoke weed in a Maybach(Hah), smoke weed in a Maybach Boni pak ven per jashtetokesorin Vij i nxehte nga laboratori Jena super charged me bo Hip-Hop Jom rude as fuck dhe nuk di me stop Kshuqe prit per cdo dite ka 1 hit Kena stil, so sick, I’m so sick Jom banal dhe flas ca fjal3 skandal Ja qifsha nonen s'di a jam normal Boom boom boom on and on and Fuck all night till the early morning Keta po m'thojne qe ta ulim zonin Na e qesim dy bokse ke ballkoni like Ha ha vec per inati Kundra ligjit kundra djallit Djeget veni kur na hym mrena I’m like fuck the police se ja thejm sirenat Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vim dhe do shkojna larg Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vina dhe do jena n’maj Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vim dhe do shkojna larg Keta nuk kane besu te ne, keta nuk kane besu ca tham Keta nuk kane besu 1 dite do vina dhe do jena n’maj Boom boom boom, on and on and Fuck all night till the early morning Keta po m'thojn qe t'ia ulim zonin Na e qesim dy bokse ke ballkoni like Wo wow vec per inati, man Wo wow vec per inati, man Wo wow vec per inati, man Wo wow vec per inati, man Boom boom boom, on and on and Fuck all night till the early morning Djeget veni kur na hym mrena I’m like fuck the police se ja thejm sirenat, man like Wo wow vec per inati, man Wo wow vec per inati, man Wo wow vec per inati, man

 • eisai o kalyteross

 • Nuk kan besu super keng noizy boss otr deri ne vdekje

 • noizy nona fare

 • Thisis noisy really 😎😎

 • Vllai im e ka inat in e kam AQ qejf saaaaa e kaaaam digju 1000here 😎😎😎😋😎😎

 • Fuck you noizy!!!!! FUCK YOU!!!

 • Jim Kush like Noizy comment

 • Everyone sab to noizy channel