Portokalli - Episodi 1, Sezoni 32, 06 Tetor 2019

Δημοσιεύτηκε στις 6 Οκτ 2019
Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 32
Programi “Portokalli“ është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. “Portokalli” nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur “portokall”, por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, siç ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit.
Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.
​​​Prezantuar nga Salsano Rrapi, Xhemi Shehu
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on GR-tv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Portokalli#TopChannel

Σχόλια

 • E hidhni te plote gjithmone portokallin se ka dhe nga ne qe duam ta shohim

 • Kshu po e plot portokallia ne youtube falemiderit top channel🤗

 • Ooooooo shpk nazi osht nummer 1

 • Përshëndetje nga germania

 • Pes nuke ejepe portkallin live ne jtube

 • HAHHAHAHHA SI È KE EMRIN CIMI 😂😂😂😂😂😅😅😅😅😅😅😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🔥🇦🇱🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥😂🇦🇱🔥🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱😂🤣🔥🤣😅😅🔥🤣🤣🔥🤣🔥😅😅🇦🇱🤣🇦🇱🔥😅🤣🔥🤣🇦🇱😂🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🇦🇱🔥🔥🇦🇱🔥😂🇦🇱😂🇦🇱😂🇦🇱😂🇦🇱🇦🇱😅🇦🇱🤣🤣🤣🤣😂😂😂😅😅😅😅😅🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • NAQJA BRAVO MA I MIRI

 • LIKE KUSH E KA QEF PORTOKALLIN

 • Super show 😍

 • Bravo topit qe pas kaq shum vitesh jepet portokallia akoma esht arritje per ju dhe meritoni vlersimin ❤❤

 • Faleminderit qe hellni te plot portokallin asht ma mire se me i shiku pjes pjes

 • Portokalli ma e mir 😍❤

 • Nje nate e tere portokallie kushtuar Cim Pekes.. :P :P

 • XHEMI.....JE E MREKULLUESHME RRI E THJESHTË KESHTU SIÇ JE

 • Pse permendni fjale te pista kur ne salle jan edhe kalamaj???

 • Jeni artiste te vertete populli pret me shume nga juve.. Sa per politikanet hajdute.. Me mir ne burg.. Sezon te mbare Portokalli...

 • Hahahhhaahaha PORTOKALLI ❤️

 • Ju lutem postoni prap video te plota te emisionit homuristik me te mir ne Shqipëri 🍊🍊🍊

 • Xhemiiii super 😍

 • atere kur humori iken per lesh

 • Ylvi bakerri 🤩🤩🤩

 • po eneda pse ka ik nga portokallia???

 • Xhemm te duaaa

 • Gjths jeni shum te mire! Faleminderit per buzqeshjet qe na dhuroni ! 💙🍻

 • Ky tipi nga fundi si trans ta shpif !!! 🤮

 • 40:23 cohuni ne kembe o te shtypur 😖😖😖

 • ketri fantastik si gjithmone

 • goca me veziren super me ate te foluren, qesha me lotttt

 • Dita e mirë shihet ne mengjes! Nese gjykojme portokallinë duke u bazuar ne serinë e pare teketi sezoni,atehere, duhet te themi qe portokallia eshte eshte ne prag te skadences;jane hargjuar ...

 • ooo sa bukur e ben hahhahahaha ca je ti shtet a ca je??

 • portokallia eshte me e mira

 • Uaa sa mire e plote....te kenaq

 • PORTOKALLI JE SI FLORI

 • hahahahha sa eshte trem xheni me renaton 🤣🤣🤣

 • Me bukur se kenga origjinale e keni kenduar, bravo 😂😂

  • @ThatBoyVEVO gr-tv.com/tv/%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-Q4Tfiue8xsg.html&start_radio=1 What's my name

  • Si quhet kenga?!

 • super jeni me te miret.keshtu hidheni gjithmon portokallin te plot. 😉😍😘👍

 • Asnje kritike per Lali Ujin,komplet mbeshtetes te tij edhe pse Tirana eshte si Kandahari.

 • Ky kllouni me kostum me katrore esht kot pa lidhje nje mendjemadh vk

 • Keta te 4 pleqt me pelqejn shum tek portokallia 👨‍💼👨‍💼👨‍💼👨‍💼😀

 • Shyqyr fillut se mezi po prisnim. Kur do fillon portokalli

 • Legjenda legjendave esht vetem Genci Lleshi tek AL PAZAR, te tjert na falni por 💩🚽

 • Bravo 👑👑👑👑👑👑💎💎💎💎💎😂😂😂

 • Kjo me piratet super

 • maj men....ahahahahahah

 • ben tornatiiiii

 • Aman xhaxhi Saliun se do me bjeri 😂🤣😂🤣😂😂🤣😂😂Sa I papar qe eshte 🤣😂😂🤣😂😂😂

 • Urime per sezonin e ri.Portokalli jeni te paret☆☆☆♡♡

 • Xhemi je si drit

 • Sa e bukur eshte Xhemi dhe stili i sai!

 • like nese ju pelqen bukra😘😘😘

  • flm per like

 • Vari lesht ka ber Klani fake portokalli. Sa kot aman, kan mar 5 aktor tportokallis dhe bejn kot gam gam.

 • 👐👍👍👍

 • Sma kishin car k.rin gjith beharin, fillo Gazi po na i can prap me birren peja. Ps: TopChannel i ka ber like te gjith komenteve vetem mua jo. 😅

  • @Melissa Ch mos e ke gje kushuri Gazin ti?

  • Po nrm ca komenti eshte ky vl

 • shyqyr full episode

 • Prap ti ne pirto ojjjjjjjjjjjjjjj vezir dute drakul bulanji hahahaha

 • Harroj Toskanen te emertuar nga tosket e Shqiprise.

 • kshu msoni gocat shpin tjerve u bo shqipria kurvllik hahahah 😂😂

 • Ju lumtë qe e keni postu te gjith emisionin sepse gjdo video per ta kliku eshte pak irituese ju prsh nga Holanda suksese per sezonin

 • Pershendetje pse keni prer momenet e trupes e baletit? Faleminderit

 • Pe tepron me ket birra peja