Portokalli - Episodi 5, Sezoni 32, 03 Nëntor 2019

Δημοσιεύτηκε στις 3 Νοέ 2019
Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 32 Programi “Portokalli“ është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. “Portokalli” nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur “portokall”, por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, siç ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit. Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.​​​Prezantuar nga Salsano Rrapi, Xhemi Shehu
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on GR-tv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Portokalli#TopChannel

Σχόλια

 • Ah moj xhemi ta kisha edhe unzerin tat

 • Kujtim gjuzi😂🤣🤣😂

 • Yne ti du sume

 • Ai numri me kapon dhe hekrin sa vjen e më vk po bëhet pa kuptim.

 • Jeni fantastike ju rujt Zoti per nje jete te gjate dhe per humor te gjalle... Xhemi je super Tironsia ime...

 • Hahaha shum humorista te mdhaj ju pershemdesim nga kosova legjenda jeni 👏 😂

 • gr-tv.com/tv/%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-Ov1OjIr4Mdw.html

 • Super 👌

 • Flori si linda vdiqa hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

 • Xhemile te hanksha pajllin

 • Bukur

 • O Doktor mos vdeksh kurre ..je i pa pare🤣🤣🤣

 • 😂😂😂😂😂

 • Kjo Xhemi qenka terbuar fare. C'eshte kjo veshje skandaloze?! Po lene nam se kane shteruar ,duke perdorur fjalet ,byth,k..p... etj. Kjo milionere qe nuk di sa para ka,me kunatin biznesmen e me 1 burre qe nuk shikon nga syte ,ngeli duke share qeverrine e vendin e vet. Ik moj zonje. Ndonji dite do te te shikojme laskuriq. Me nder te gjithe ini m..... vec policeve . Turp tu japesh like ju. Me ty do hyjme ne Europe te siguroj. Te rrofshin kofshet dhe b....se mendja te ka lene.

  • Kjo ka dal ne porno ti thua....

 • Jeni te gjithe te mire ne emigrantet ju presim me padurim na shtoni jeten i harrojme hallet e lodhjen ju flm artiste

 • GILANI ♥

 • i pelqeka mire ketij trapit roli

 • Xhemi yll je për kok të gjithve sa vjen e më super bëhesh. Jo si vera po si shampanj je.

 • O xhemi te haksha portokallin 😢

 • O Xhem edhe une Divorcohem nga gruja kur te shof edhe pse jam beqar vec sedi ti a divorcohesh per mua se

 • O Xhem te Dua xhdoher qe te dalesh en sken saher qe te shof ne instagram ti je endra jem e pa realizuar

 • Po Gazin ku e keni kte puntate?

 • gaz peja ku eshte?

  • @Marina Lucaj po mir ai ca po bonte po shtynte🤣

  • I ka lind gruja 😂

  • Adil Basha tu pi peja

 • Flori artist i lindur. Njesh

 • Flori artist i lindur. Na kenaqe.

 • Portokalli i vetmi Programm qe me ben te qesh me lot per 2 ore e gjys faleminderit qe e hidhni ne GR-tv

 • Pse eshte prere kori minuta 3:10 ?

  • hahah e kapa dhe un kte detaj,besoj se kane marr urdher nga lart ;)

 • 😂😂😂😂😂😂👏👏👏👏👏👏Betim Sperdhima me I miri 😂😂😂😂😂😂

  • Shum e sakt naqe te prsh nga universili paralel 😂😂😂

 • T hyft kollodoku 😂😂

 • Ulqin😂😂😂😂 Flor Binaj je fantastik

 • Un e kam ndjek Portokallin der ne fillimet e saja por ky cifti i lumtur me duket shum kurvellek dhe ta imagjinosh kte emision e ndjek cdo grupmosh perfundimisht ju lutem shum kte ciftin e lumtur svendesoheni me ndonje rol tjeter dhe mendoj se sjam i vetmi qe mendoj kshu ju faleminderit dhe nje pershendetje per shqipet e CHICAGO 🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Nga e ke gjet këtë fustan o Xhemi,ai që të ka thën që ta veshësh ta ka pas me të fut .

 • Xhemi je BomB❤⚘⚘⚘⚘⚘⚘

 • e la peja e mori ivi tani🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️😂😂

 • Po sheft renfortin pse e kane heq

 • Po kta c'paskan qe qenkan ber gjith si ndrikulla?

 • moldave 😂😂😂😂😂😂😂😂

 • riktheni skrapin

  • Monda Kerciku skrapi i papare, me mungon edhe mua.

 • Qifti i lumtur shum banalitet na shpifet tan kjo gru puuuu na e bat bajta me kqyr ket porokallin

 • Ai doktori me shkrin mua , doktor te dua 😂🤪

 • Sa mire qe e kthyet rrokun e rimin

 • Familja astari super edhe vezirja me arien jeni njesha

 • 26:35 faleminderit qe fole aq mire per Kosoven💛💛

  • @Edison Hoxha hahahahaahha po por me erdh mire qe foli ashtu per shtetin tem qata me erdh mire dhe u gzova

  • Lim Gashi me ulqinin ishte me e fort haha

 • Po sikur princi kalter mos te vij me mushk po me renxh rover hahahaaa

 • Rezi ja fut ndonje vize 😄se si shum i terbuar

 • Kjo vezirja a eshte mashkull a femer se nuk e kuptoj

  • Kush është mashkulli qe e luan se nuk e kam kuptuar akoma unë 🤣🤣🤣🙈🙈🙈🙈

  • @Hasie Neza prandaj eshte shum e veshtire per ta kuptuar ecen edhe ne tako shum te larta

  • Mashkull esht, por behet nje femer shum ma te bukura se ne femra qe jemi 😂😂😂.

  • @dr New hahahhahahah

  • Dona Hoxha mashkull qe ka deshire te ishte femer 😂

 • E keni bere portokarin portokall per pederaste ngelet duke bere role pederastesh jeni bere bura gra te topet e topit te shpuar te gjithe nga mbrapa.

 • Super

 • Gaz paja nuk doli kte her.esht ber baba.urime me jet te gjat djali

  • @I'm really pro po salsano doli.

 • Hapja e spektaklit nga Xhemi ishte fantastike

 • O shtatzan Xhemi?

 • Pak dobet debuti Egles, ato skecet me Visin burr e grua i ka qar..ketu nuk esht ne nivelin e saj, duhet te ndryshoj tematiken dhe roli ne portokalli per mendimin tim

  • Egla flet lirshem fare aty se esht msu me teater ku ben vtm role, kurse ktu duket sikur çlirohet nga ato ethet e karaktereve dhe flet sikur te ishte ne kafe ne perditshmeri

 • Sa tmire Alexi dhe aria unik alex ❤❤❤❤ ... bravo

  • @Ledina Myrtaj po po nuk eshte keq jo 😁😂🖐

  • @Eli Lila esht msu po un e km qef Alexin ka nje timber zeri unik

  • @daniel 69120 cke qe qesh nk te pelqen haha

  • Alexi alamet femre .me e oas qef me e pa. Sa elegant dhe ne maj te takave qe un si mbaj dot nje minut 🤣😂

  • Hahahahaah o ledina 🤣😂😂❤

 • O Flor Binaj te morsha te ligat.Na knoqe .ky roli ri i papame dhe e qan ..cdo jave boje kte rol.mos na le bosh.ene kjo mistrecja bukur Xhemi e ploteson rolin perfekt.respekte daj

 • 😂😂😂😂😂😂

 • Ta shikosh live eshte super 🤗🤗por kati i dyt shum erresir edhe nuk degjoheshin mir 😏😏edhe Kamera 🎥 nuk na kish kapur 🧐🧐

 • Kjo Egla kur ben batuta me shume qesh vet

 • Haaaahaaa egla 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Like nese je emigrant dhe mezi pret te shkosh ne shqiperi

 • o xhemi te hengsha kemben e majte 😋😂