Shkurte Gashi ft. Bruno - Jeten Tende

Δημοσιεύτηκε στις 4 Οκτ 2019
ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/JetenTende
Shkurte Gashi ft. Bruno - Jeten Tende
Music by: Flori Mumajesi
Lyrics by: Flori Mumajesi
Directed by: Flori Mumajesi
Video by: Imagine Films

Connect to Instagram
Bruno: instagram.com/iambrunooooo
Shkurte Gashi: instagram.com/shkurtegashi_/

Σχόλια

 • 👌keng teksti shum i bukur zera t mrekullueshem dyt ⭐👏

 • Kto jon per kurva e kurvar kjo keng

 • Nje keng shum e bukur respekt Kjo keng i dedikohet Florit edhe jetes se ti jam e sigurt shum keng Hit esht 👍👍👍👍

 • Kush e ngon bone like komentin te di sa po e ngoni ju lumt dora 👏👏👌👌👍👍❤❤🎉🎉👈

 • yll 😍😍

 • 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘👌👌👌👌👌👌👌👌

 • A mundesh per mu mos me qae 😭

 • Na keni fiksu keq me kte keng....

 • ju lumt be goja Bravo juu koft kenga teper e mir super

 • Hit 😍😍😍👌👌👌👌👌

 • Shum keng e bukur bravo hallall shkurte rrespekt

 • Kjo keng esht prej muzika Serbe..😒

 • Flori best ever BRAVO

 • J'adore 🤩👌

 • Super ju du shumm❤❤

 • Super hit ooooooooo😘😍

 • Hit 2019🤩🤩👏👑👑bravo bruno ft shkurte..super keng dhe si gjithmon flori mumajesi gjigand 👑👏🤩🤩🤩👄👄

 • Super👌🏿👌🏿🤩🤩

 • Fans de Anitta tambien apoyan

 • E adhuroj Kte kenge ju lumte goja ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • shum bukur😍😍

 • Super keng dy zera te mrekullushem

 • Dogodine u Prizrenu

 • mos shkatrro ti jeten tane nuk ja vle per KURVAT me u ndae kte kan desh me thon

 • i vetmi flori qe di te pershtasi ne keng lendimin qe tbon dashuria qe per vetem disa tmira materiale me shum femra harron e hedh posht e braktis 1 dashuri zemre e te sinqert

 • Nice👍

 • Jeni te Mrekullushum qe te dyt 👍👍👏👏😍😍😘😘

 • Super 👏👏👏

 • Shum muzik se ta knaq ❤️❤️

 • Vet ma mire kish me dal shkurta. Je yll i vertet zeri yt sdon coment ♥👌

 • Videoklipi perngjan ‚sting - desert rose‘!

 • 💥💥

 • Kann mir jemand erklären, wie das in den deutschen Musik Trends gelandet ist 😂

 • 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👌👌👌👌👌🤗

 • Verse 1: Shkurte Gashi & Bruno] Nuk po ndihem gjallë dhe pse frymë po marrë Sa vështirë me dashtë vetëm nga larg Zgjedh tjetër njeri, mua m'thu dashni E ke një arsye por s'du ta di [Chorus: Shkurte Gashi & Bruno] Mos shkatërro ti jetën tande Nuk ja vlen për mu me u nda e Lumtur unë ty du me t'pa e A munesh për mu mos me qa e [Verse 2: Shkurte Gashi & Bruno] E kuptoj pse hesht e di çfarë të vret Nuk vendosa unë, vendose vetë Zgjedh tjetër njeri, mua m'thu dashni E ke një arsye por s'du ta di [Chorus: Shkurte Gashi & Bruno] Mos shkatërro , ti jetën tande Nuk ja vlen për mu me u nda e Lumtur unë ty du me t'pa e A munesh për mu mos me qa e Mos shkatërro ti jetën tande Nuk ja vlen për mu me u nda e Lumtur unë ty du me t'pa e A munesh për mu mos me qa e

 • Why is this kinda Music in my TopList ... ??! 💀⚔

 • superrr..................shum fjal per te then

 • 0%drogë 0%kopjim 100%hiti i të gjitha kohërave 🇦🇱💖💖👏👏❤

 • Love this song🌟🌟🌟

 • Mondi😍

 • Shum bukur😂😂😂😂

 • 👏👏👏

 • Bravo shum keng prekse .si dhe dy zera te mrekullueshme 😍😍😍😍😍😍😍🥀🥀🥀🥀

 • Nica 😜😜😜

 • Kush ben like dhe subscribe ja plotesoft zoti cdo deshire

 • FLORi nje nga legjendat e gjalla te muzikes shqiptare !! Shkurta nje nga zerat me te fuqishem dhe unike shqiptare !! ❤❤

 • E KAM DITUR QE NE FILLIM QE BRUNO do Shkonte prepara e meriton Ke zerin te shkelqyer

 • Mos shkatrro ti jeten tande nuk ja vlen per mu me u ndae 😭😭😭😭😭

 • Beni ne Kenge 3 fjali se u ngeli kaseta!

 • Mos shkatrro jeten tane , nuk ja vlen per mu me u ndae .t'lumtur une du me te pae .a mundesh per mu mos me qa.e 😊😥

 • BRAVO FLORI MUMAJESI 👋🏻. BASHKIM I 2 ZERAVE FANTASTIK, ME NJE KENG DHE MELODI QE TE BEN TE SHTYPESH REPLAY GJAT GJITH KOHÉS.

 • Falenderoje zotin

 • For Xmas and

 • Nje bravo👏👏 per Flori Mumajesi per kete tekst the shkelqyer the nje bravo👏👏👏 per keto dy super kengetar

 • Kengë shum e bukur

 • 😭💔😭💔😭💔😭💔😭💔😭💔

 • Këng shum e bukur para se gjithash paster Shqip e kenduar Hit 2019

 • 🤤🥰🇦🇱🇽🇰✋

 • Flori leni te cmenmnet me u largu ke shum rruge me ba

 • 👌❤