Stop - Tirane/ Skandali, prostitucion ne rruge e femije tutore te nenes! (10 shtator 2019)

Δημοσιεύτηκε στις 10 Σεπ 2019
stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Emisioni “Stop” sjell me zë dhe figurë një tjetër kamera të fshehtë. Prostitucion në rrugë e pranë pallateve. Pamjet skandaloze, vijnë nga kompleksi malajzian, përballë “casa italia”. Nga kjo situatë janë shqetësuar banorët, të cilët kanë ngritur zërin, por asnjë zgjidhje. Gjithcka ndodh si ritual i përnatshëm, nën hundën e policisë. Më skandaloz është fakti, se fëmijët e mitur shërbejnë si tutorë të nënës e negociojnë me drejtues automjetesh e klientë të mundshëm.

Σχόλια

 • Kurva ka ne te gjithe boten dhe ne rrug po jo me femi

 • Hahahah iku me sak ai u fut nferra tu maru pun🤣🤣

 • dhe ato qe kercejn aty para syve te juaj pa brek .i mut esht bo ky vend shan muti kaken i thon ksaj .

 • Un e di kish o ajo kurva o e ka emrin mami kurva

 • Pastaj thon shqiptqret dun me ik Arsimi do me te q.... Mjeksia te q.. Pa pyt Drejtsia do me te q... Jan shum e smahen dot te gjitha A i hongert mortia ene ate gocen kur nuk mso shko gjej pun ene petagogun qe e shiti vetwn per i pi....

 • Shikues nuk jam nga Shqipëria ju lutem rrehni kta 2 Pedera pa Ndër nëse i takoni dikun

 • Keto vajzat qe keni ju ne skene si kurwa jan ee kujdes se keto sene i shohin femija

 • o stopi pyetje 1milion € per ju...; Ato qe kercejne aty a me thua pse ne vend te atyre 2 bijave te nenave qe pronari i paguan te dredhin bythet ,a do pranonte te ishin vajzat e veta??? apo genti apo sajmiri te ishte nje nga velinat gruaja e tyre????

 • Kjo sene eshte marksizmi kulturore!!1!1

 • O Stopi Po ato valltaret që i keni çka janë? Xhaxhi ato vajzat janë Kurwa !

 • Po ky e beri vertet me kete ?

 • E urrej kombesine time sepse e perfaqson nje mafios she nje shtet mafiozash,gjeja me mire eshte te tresesh ate pasaporte pa,asnje dhoj vlere....

 • Lejeni rehat ndihmojeni se kjo nga mjerimi ka perfundu ketu. Pra dy femijet nihmojini.

 • Smujta qe asht ne shqiperi edhe nkosove asht ardh

 • Katastrof asht asht ky shtet edhe studio e ktyne dy hajvanave asht prostucion

 • Katastrof 100 her ma mir ne kohen e Enver hoxhes

 • Po si perfundim e qiu qytetari😂😂

 • Shtet muti

 • *Shqiperia ka shku per leshi*

 • Policia e korruptume!!! Po une u habita për femijet... Taman Mame e mirë edhe e bukur💩

 • Po shteti duhet ta ligjirojne ne vende te posaçme si ne gjithe boten.

 • Fundi botes.. 😐😐😐

 • Ok kjo zonje shet trupin per te rritur femijet gje shum e gabuar dhe ulje per moralin .... ma gjithe kto meshkuj qe shkojne aty esht normale ndoshta gjithe jane te martuara o me femijet qe i presin ne shtepi ? me falni ma si jane kurvat ne rruge jane dhe qejte

 • Po policet jon me kurva se ajo rlindja beri pushtet me kurva

 • Ajt ma ka pa ardh Koha me dal edhe shqipni adoni evropen ishtu asht evropa me kurva rruges

 • O zot ca po na shikon syri o zot

 • zot i madh vepro nje or e me par shkaterrohe kte dynja ku po vemiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

 • Të vij turp . Ta djegin dhin. Të paktën lej fëmijët n shpi dhe ik pirdhu për vete ose çoni më mirë ti mbajë shteti . Idiotsirë

 • Prostitutat ne rrug , kurse kta e plot Te tjere neper emisione kan prostituta live

 • Pse gjykoni o mizerje njerez.ajo me per 1 cop buk e bo...kujtoni se ka qejf ta boj..shteti jon eshte plere qe nuk siguron minimum jetik qytetarve te ktij vendi

 • Vishini ato dy balerinat... pastaj gjykoni tjeret

 • Ore atje shiko cfar Adresash ka Shqipëria jam perball ksaj pas harqeve aty tek rrethi 😅😂😂😂😂😂 eshte nje zonje 😅 pastaj thjesht nga kjo imagjino cfar rregulli edhe ligjesh ka aty si funksionon vendi ku skemi gjerat me elementare qe ka bota Adresat e shpive edhe te rrugve si ne Kabulistan

  • petrit petrit jo jam Malësor Kruje nga Kruja e Skënderbeut

  • @Daku Malsisë e di e di ne jemi pa adresë dhe në vëndet e tjera ne nuk na gjen kush 😂😂😅😅😂

  • petrit petrit Ktu ku jetoj unë në Holland o shoku lëre se vendi ynë as një centimetër nuk i afrohet spo flas më shum

  • Shum keq rrugat nuk kanë adres fare si i kanë në itali e në vëndet e tjera 😃😃😅😅😅

 • Jam kurioz te di ku e ka gjet ate bluzen e UFC qr nice one.

 • Po ai gazetari i infiltruar e qiu apo jo?

 • Kush mund te ma shpjegoj pak ..? Po femijet pse i merr ajo ?? Q pun Kan femijet me nejt aty ...? T pakten femijet lej n shpi. . E pastaj Dil qiu sa t dush. . ..

 • 30 nje e prishur shume jane :/ ajo thetra me 7 mije leke mbaronte pune te hekuroste dhe rrobat

  • Tjetra*

 • bonen qa bonen, ky gazetari prap se prap e qiu ket kurven

 • Leni mor te qihen nkrejt europen punojn kurva nrrug ku a problemi me ju te mediave??

 • Zot ku po jetojmë. Ky eshte fundi i botës😲😲😲

  • Fundi botes ka qen me koh ktu ke ne o Klara

 • GENTI JE MRET

 • Po flitni per prostitucion dhe vet keni femrat ne TV qe dalin gati zhveshur si REKLAM

 • O Zot ca tmerri tmerr tmerr i vertete 😥😥me vjen me te vertete natyralisht te qaj 😥😥😥😥😥

 • HAHAHAH kjo gruja esht ADA TIRONA , kerkojeni ne facebook dhe shifeni ca mostre esht booo

 • Shqiptaret si n shqipri si n kosov po dojn europ demokraci e pra ja Europa ja demokracia ja liberalizimi ja morali ja karakteri me pas kan xhaxhi Enver ose vetem 50%sistemi i tij kish qen pak ma ndryshe por ai ka vdek pra ju uroj te gjithve shqiptarve si n shqipri si n kosov perhajr Europa perhajr demokracia perhajr e QIMJA

 • O stopi po ke 140 prostituta ne parlament dhe shkon e filmon nje prostitut te vetme

 • i turpëshëm është edhe kërcimi i atyre vajzave që keni aty

 • Turp te Ken sa keq per femijet

 • Eeeee ja nguli njehere ai

 • Nje dite dhe femijet e saj te mitur do prostituojne,kjo eshte e pashmangsjme.

 • per te ber dis like esht kjo o legena komb qe jemi ne ore

 • Po nuk pati kurva nuk hym ne Europe Jan kta ata qe da fusin shqiprin ne bashkimin Europjan

 • Ada e ka emrin

 • Fmijet i thon me u prostitut

 • Po ju ca keni ba e keni theksu ma shume skene erotike e keni ba degjenerim degradim..qr lufte per mbijetese...po dhe kto me ket lajme me rrit audiencen... Po kto grate e tjera na haren rakun apo kane qef edhe kto ju kruhet edhe ktyne po nk ja ushtokan mire aktin burrat e tyre I shqetesokan pale kto ajo nk shkonte te shpija ksaj me kry aktin ajo ferrave u fute po ka fillu mju ba shkendija dhe plakeve tu ngju at zonjen....une hall hallin e ktyne zonjave kam se nk flinin rahat Ky asht hall ma I madh..🤔😏

 • Ky esht shteti qe duam policia e z.lleshajt 👎👎

 • Po të njëjtin bërllog ju e keni në studio.A nuk po jau shikoni veshjen atyre gocave në studio?Fare pak dallim kanë nga ajo prostituta e rrugës.Lërini këto pallavra

 • 😲🤬🤬😠😠😠

 • Edi rama ka fajet

 • Po ajo Parukeri Merita ate e leni sepse ajo eshte kurv me klas. Jeni emission vk

 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 o qija ropt sa femer rop qire