Tayna - Kce (Official Video)

Δημοσιεύτηκε στις 13 Μάρ 2019
ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Tayna - Kce
Music & Produced: Cricket
Hair & MakeUp: SELLMA & KACI
Styling: Fatjon Nikqi
Video: Valon Aziri
Executive Producer: Rinor Hykolli
Connect with Tayna:
instagram.com/tayna/
© 2019 Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Σχόλια

 • 👑

 • 🌟

 • Kush o ai budall qe e bani like ket far lope breh ?? Xigell xigell xagell qfaungel qfangel ... ropt.

 • Kush munet me gjet emrin e qikes me flok tshkurta ?

 • Nese rrepi Shqiptar do kish pas naj princesh un thirri "Tayna"

 • Bravo tayna shum kong e fort

 • Like kush mendon se Tayna eshte 1000 here me e mire se Rina.Epo dihet Tayna e dini pse sepse Tayna ka fame ne te gjithe boten.Like kush e pelqen 🎤

 • Shum trullavica kto qikat mrapa taynes si mi pas marr me dhun nspot

 • Sh bukur👑

 • Te lumt tayna❤️❤️❤️❤️❤️

 • Isuf ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Të dua

 • Tayna je bish je ma e mira. E ke kall krej

 • Nice like subscribe😬😏😏

 • 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

 • Luft Tayna-Kce 6.2m views Rina-Ilegal 6.2 views

 • po

 • tayna me e mira

 • rina eshte shum e keqe

 • tayna je me emira

 • shum mir te lumt te kesh sukses

 • qite edhe ni gong tjeter per inat te rines dhe melindes

 • I love you 💙💙❤❤👑👑

 • LIKE KUSH MENDON SE TAYNA ESHTE SUPER FEMER

 • Aban me fol

 • Wow wow tayna💋💋🌷🌷

 • te lumte Tayna ma ke kenaq zemren qite edhe ni tjeter ❤️

 • O zemor

 • ❤❤❤

 • RESPEKTE ai qe me ban sub mua

 • Wow tayna 🥇🥇🏆

 • 2016: rina 2017: fero 2018: S4MM 2019: tayna

 • Je 👑👑👑👑👑👑 queen

 • 👏👏👍👍👍👌👌

 • 👏👏👍👍👍👌👌

 • TAYNA ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Ku me dit sa jan perlah gjeth kta Qika 😆😆😆

 • ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Me e mir tayna kush eshte ma taynen beje like

  • I am love tayna

 • Dhe rina ilegal

 • Shum bukur tayna dhe rina

 • Bravo tayna(melinnda me rinen nit plasinn 😑😑🤤🤤😓😓😓😭)

 • vazhdo tyana 😘👍👌

 • 10% shqip 5% anglisht 85% xhigo xhago xhigo

 • Nëse dëshiron te shikoni filma ather klikoni ktu ⤵ gr-tv.com/tv/%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-dGxU4HASizs.html

 • Rrush je tayna nga rinesa 😍😍😍❤❤❤😘😘🍇💕💋🌹

 • ???

 • Xhikell xhikell xhakoll hit nkrejt Kosoven qekjo fjala =-O

 • keng me pe lpen shum

 • ❤️

 • 0:58 wow

 • Hii

 • Kush e pelqen taynen like♥♥

 • Kush e pa Kejvinen like👍🏻

 • te lumte

 • Slovenia #43 on trending

 • Tayna loqk suksese

 • Like nese mendoni se tayna asht nje repere e mir dhe e famshme

 • 10. shqip. 5. anglisht.

 • Na myti muzika komercjale qija ropt lidhje me artistik skan asnjo.

 • Te do shoqa ime shum je bukurishe like kush te do

 • Tayna te do anisa memedi nga cifliku

 • Tayna bravo je bukur te dua like kuah oshte adhurusi tayns

 • Tayna bravo kusg do tayna like bukurosge te do anisa

 • Të lumt tajna ma e bukura. 💝💝💝

 • Tayna:like Miza:coment Per mua taynaaa😚😚😚

 • gr-tv.com/tv/%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-hSVChvfBWBk.html

 • kejvina esht ajo afer tej a

 • Gu

 • Kush e don tajnen like kush e don rinen komete

 • Pom doket si me kan kenge per hajgare, po e verteta e trishtushme eshte qe kjo kenge nuk u ba per me qesh.

 • 😘😘😘

 • [Teksti i "Kce" nga Tayna] [Chorus] Jiggle jiggle juggle Hallakam si n'jungle Jiggle juggle jiggle Kce si me kon single Jiggle jiggle jaggle Hallakam si n'jungle Jiggle juggle jiggle Kce si me kon single [Verse 1] Hear that brrum brrum is the lambo Qe thot em ka pas o kat rren bruh Kush thot e kom dasht o kat rren bruh E kom njo nese je bos si ty sem vyn sen mo Gucci gucci bag mos em fol mu kurr per Swag (uh) Ndizajn em sheh n'trend shijen e omel si keks (brrr) Edhe sonte jom bajrak ner qika ti je hoe Edhe sonte jom bajrak ner qika oh Skom ngajt mas kerkujt edhe pse noshta jom e holl Nese don met lon me dhez duhesh me vet A bon me fol? Mos rollitni weed po rollitne ni moll En ket shit jom dananana ka ktu kush koll Qitma like combo in Mexico Jom tu bo lek une per ty skom koh "Mos i beso" une e kom moto Si me kon lloto Me m'pas provo kot oh [Chorus] Jiggle jiggle juggle Hallakam si n'jungle Jiggle juggle jiggle Kce si me kon single Jiggle jiggle jaggle Hallakam si n'jungle Jiggle juggle jiggle Kce si me kon single [Verse 2] Kom dal une mu knaq e me pi pak E kena dhez njo edhe po na then E dojna na veten ju nese na shani be asniher so problem A mi me gusta, sa here e ni qet sen A mi me gusta Kur menon krejt i nxen veq pak ta nguca Me t'kallzu qe per mu t'len kshtu qe mos ta nin per kerkon mo Bitch im from the south side wi'da E silli si me kon tu kcy salsa wi'da Qa me bo tash qa me bo tash wi'da Ma n'fund e ka kuptu qe I'm better, I'm better Pi der sa s'din s'din Ti s'din s'din Pi der sa s'din s'din Ti s'din s'din [Chorus] Jiggle jiggle juggle Hallakam si n'jungle Jiggle juggle jiggle Kce si me kon single Jiggle jiggle jaggle Hallakam si n'jungle Jiggle juggle jiggle Kce si me kon single

 • Tayna eshte me e bukura se rina

 • te lumte tayna je me emira

 • te lumte tayna

 • lop e gjall🐄

 • Pravo tayna

 • E fort je 😍😍😍😍😍

 • Ma e mira je tayna vet kush ta ka inatin

 • ABONMEFOL

 • Tayna shum mir po dokesh me shoqe bravo Tayna ma e mira je

 • 2020

 • 😚😚

 • Bravo

 • 10%shqip 5%anglisht 85%xhigo xhago xhogo 😂😂😂

 • tajna te dua shum

 • Ja paski ba infraktin rines ,asaj bebes me Pampersa

 • Tyna kcyn ma mir kush eplqen like

 • Kush e pelqen taynen let te bej like

 • Veq 1 kenge tbukur ka bo kjo, tjerat i ka tnjejta

 • Qa kari osht kjo kange bre?

 • Je ma e mira tayna Veni 1 je Koment melind@ //

 • TAYNA=100% je mbretëresha e repit vazhdo kështu 😍😍😍😍😍 RINA as 1% nuk e meriton e pastaj vetës pi thot mami hahaha 😋😋 MEILINDA 10% pja japim po kur të folim për TAYNËN kjo 0%është 🤭 TAYNA jam fanc e jotja dhe të dua shumë jam 10 vjeçare dhe jam vajzë dhe më pëlqejnë shumë të gjitha këngët e tua

 • Niher jam kan fance e rines tash jam e taynes po rina me duket me e bukur

 • Lyrics Xhigu xhohu xhihu Bsiaakan sjskskakdvehsj a jskasbwbebesne sjwjwjwjwjwiabw wjsjshwhshsjwlw idnsjwjwjajaa whsjsjahanw wjwjw wiw wlqievr sjwhwhwhwhwhw wiwjw eniebww w wjwjenwoqo dhhddhdidbdjd elql1 tvwkeheircisgushevsiw bshw9qjqhwhwysgshsoa nshsjsjs Bshajakaduhddb. Dhdhsjsjsjsjsjsjs. Prap: xhigu xhogu xhogu Jejsnsnsnska shshahajajaj akasgxysjd r kstfjsvtcsjalsgdtd jdjdhdhwsiuah dksldydgshsh Shum flm per mirkuptimin❤

 • Shum mirr

 • Fakti qe me pelqejn vetem 2 teksa qe ka ne te gjith kengen esht 🙄 very disappointed.

 • 😍

 • Ai momenti kur do te besh nje koment qe te marresh shume like po kujtohesh qe je ne shqiperi dhe max i likeve qe mund te marresh eshte 10... Kce si me kon single