Tayna X Dafina Zeqiri - Bye Bye

Δημοσιεύτηκε στις 11 Αύγ 2019
ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/ByeBye
Tayna X Dafina Zeqiri - Bye Bye
Produced by: Cricket
Lyrics: Tayna
Melody: Tayna, Dafina
Music 1 by: Cricket
Music 2 by: Jacob Lethal
Mastered by Lorenc Aliaj
Directed by: Alban Selimaj
DOP: Adonis Krasniqi
Edit by: Gezim Hysenaj
Styling of Tayna: Donika Loci
Styling of Dafina: Drenusha Xhara
Make up & Hair by: Sellma & Kaci
Executive Producer: Rinor Hykolli
© 2019 Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Σχόλια

 • What f**k this music

 • Qifsha lezbiket 🖕🖕🏿🖕🖕🏿🔞

 • kenga shume e mire por dafina e prishet

 • Per mendimin tem ska ma..munen lirisht me lan muziken kto majmunat tjer..suksese nga djali nga shkodra

 • 💟💟💟💙💙💙💖💖💖💚💚💚💚💙💙💙

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Super

 • Tayna-like Dafina-coment

 • jqr kam pa gjith videon deri ne fund dhe u kujtova qe nuk e kisha pa taynen fare vtm dafinen ehhhh ske ci ben sot pidhi shikohet p.s tayna ruaje sqetullen

 • that's a funny language what is it? No offence just curiosity

  • Albanian

 • 😘👸😘💎

 • Si keng se kuptoj po vidioklip mir😘

 • Garant kamermani u kan qik.

 • Kujdes se po thyheni

 • Feeling myself like im from Trinidad 😂 Nicki is proud of her sons

 • Ufff tayna ❤️😍😍

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱Welcome to KOSOVAA 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱Welcome to KOSOVAA 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱Welcome to KOSOVAA 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱Welcome to KOSOVAA 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • 3:08 ropt qia si fmia

 • i like you tayna for music

 • Tayna je mbeteresha e rrepit je me e mira

 • Dafina e prish kengen set tajna asht ok edhe dafi asht si burr e sdi me kcy e me twerk

 • 😍😍😍🤩❤

 • Great performance & very talented young ladies + they look terribly good👍👍👍👍

 • E vetmja Dafina qe doket si Amber Rose me flok 🥰

 • Kosovo - 🇷🇸🇷🇸🇷🇸 always ❤️❤️❤️

 • 🇦🇱❤️🇬🇷

 • What is this shit

 • Sa me pelqen kjo tayna ❤

 • shum bukur ju lumt🤗🤗🤗

  • Dafi dhe Tayna jeni 👑👑👑👑👑😘

 • Subscribe channelin tim per me shum subscribe

 • Levizjet e Dafit jane epike😂 Muzika fantastike!!!

 • Kur bon edhe ti Dafina si Gangstere 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️nuk je per rrepere me rob shpie🖕🖕

 • Tayna E Dafina e kini dhez atmosferen

 • 8.5 milion🙌🏻🙌🏻🔥

 • Keto gocat jane te cmendura 💫❤🇦🇱

 • Just use more English lyrics and add some English subtitles and boom your views will explode you are so good 🔥🔥

 • Beat-Rich the kid money

 • Suksese talente

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😈🇦🇱😈😈🇦🇱😈🇦🇱😈🇦🇱😈🇦🇱😈🇦🇱😈🇦🇱🇦🇱🇦🇱😈😈😈🇦🇱😈😈🇦🇱😈🇦🇱😈🇦🇱😈😈🇦🇱😈🇦🇱😈🇦🇱😈🇦🇱😈🇦🇱😈🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • OMG!!Tayna zemer.Tayna is so much HOT...🔥🔥🔥🌟🌟🌟

 • Tayna rappt echt gut muss man ihr lassen sexy. Nur die Sache ist die die werden arroganter Alles nötig hahaha so is es Geld

 • Bay bay Welcome 🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸

  • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱Welcome to KOSOVAA 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • 2 Babat 👊🏻

  • a je me rinen a me taynen

  • o boll mir qe pe din bravooo

 • Bravo shum Mir do to edhe emir he

 • Ku te vemi tek babai planet Jupiteri.

 • Bitches hehe

 • Wtf?

 • U knaq kameramani i lumi ai 😂😂😂 cut cut edhe niher twerk

 • Bravvo

 • Bravo tayna.E fute dafinen prap ne rrugen e suksesit sepse ka vite qe i ka mungu.Pra ke ba sevap me dafinen. Kenga shum e mir super.perveq pjeses se kopjuar nja Drake ka fundi i kenges , ne pergjithsi super kenge

 • Super song Tayna and Dafina 😍😍🙌🌸🌹

 • Te na rroi skenderbeu e ata qe ruajten gjuhen shqiper dolen keta muter e na prishen gjuhen shqiptare stop gjuh tjeter ...kengetar koti

 • bye bye nese m'ki inat un nuk kam faj

 • Leizbiket

 • 💎💎

 • Dafina ka zerin PERFECT

 • Lesbike muti qe te dyja na hapet barkun vetem pa ia mar ne goj njera tjetres u ka mbetur ..besoj se edhe kte prapaskenave e beni

 • Tayna🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 • Tayna🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

 • Tanya 👑👑👑🌟👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

 • Oohhh Enver Ku je

 • Super hit Tayna dhe Dafina 😎😎🤩🤩😍

 • Their rap game is STRONG!!!

  • R G proud for this and Hope your bias doing well

  • @bianka kananaj always an army

  • Army

  • @Kadri Tifeki indeed

  • It's a WAR man

 • Ju dua te dyav jeni shum te bukra❤❤

 • Pse mundohet kaq shume Dafina te behet si zezake??

 • Ju dua💚💚💛❤tayna dhe dafina mka pelqy shum kenga juaj 💞💕

 • The Notorius B.I.G-Hypnotize. BIGGIE,BIGGIE,BIGGIE CAN'T U SEE. TAYNA TAYNA TAYNA CAN'T U SEE. Më duket pak sa identike 🤣🤣🤣

 • Cekam onog jami sto blei po komentarima desi?

  • KOPIJA OD TAYNE I DAFINE ZEQIRI 🤯🤯🤯🤯😈🙄

 • Kalle TAYNA kalle 💘💘💘💘💘❤❤❤❤❤💗💗💗💓💓💓

 • raus mit de viecher

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Kjo është super këngë...super hittt✨✨✨

 • *dafin shum je amber rose a ving ving*

 • Just amazing song ♥️♥️⭐⭐💎💎

 • amber rose is that u?

 • Tayna😍 Dafina 😘 Rina 👎👎