Xhensila Myrtezaj - PARIS

Δημοσιεύτηκε στις 26 Οκτ 2019
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fanlink.to/XhensilaParis
Muzika & Teksti: Pirro Cako
Arregment: Darko Dimitrov
Video: Eduart Grishaj
Make up & Hair: Elona Balaj
Styling: Ksela & Lara

Xhensila on Instagram: instagram.com/xhensilamyrtezaj
Xhensila on Facebook: facebook.com/XhensilaMyrtezaj
℗ & © AVD Digital & Xhensila Myrtezaj. All Rights Reserved.

Σχόλια

 • 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fanlink.to/XhensilaParis

 • Qfar nuse kakaaaaa mprishe

 • 💋💋💋

 • отлично!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Shum bukur kenga, po perse kendojn gjith shqiptaret me dialekt kosovar?

 • I like the music, and the video, Bravo very well done. Congrats

 • ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

 • This is the best song that i’d ever heard 😍😍😍🤧 love Albania from Italia 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇮🇹🇮🇹

 • Pse cdo kenge e Xhesit na hyn ne zemer dhe mendje. ❤️🤗

  • Shume bukur

  • Te lumt Xhensila shum kenge e bukur 👏👏👏👏👏♥️😍

 • Kjo kang do degjohet edhe kur mos egzistoj me parisi

 • Super Talente Xhesii ❤️ Lovee youu 😘

 • Nejse I love you baby!!

 • Car thua du me t'hy aty hahahhahah

 • Elvana Gjata Ft. Xhensila Myrtezaj (Hiti i gjithë kohërave) ❤❤👑👑🔥🔥

 • Daily attendance ✋

 • Kja ashte Shum e bukur 👌NUK e kuptoj si è ka marr per burr at majmun👺👺👺🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈

 • Zeri mahnites

  • Xhensika e bukur kenga shume e bukur 👍

 • Bravo të lumtë!!!!! Kenge shumë e bukur

 • 🌟🌟🌟🌟💐💐💐

 • Bellissima!!!

 • si bukuroshe jee xhensilq ma e mira ne kete bote

 • Super keng xhensila bravo si gjithmon flak💋❤

 • Te lumt Xhensila shum kenge e bukur 👏👏👏👏👏♥️😍

 • 🤩🤩😍😍

 • Nga kenget me te bukura shqiptare ! Komplimente ☆

 • Αγαπάω Αλβανία αλλά και τη μουσική της ❤️.

  • voglushen tju rroj as malet urrit plot dashuri elumturi ju perqafoj vazhdoni kshu ...❤❤

 • Kenga shume e bukur, video klipi po ashtu, vetem qe jam e mendimit qe nuk i pershtatet parisit ky version.

 • ❤️❤️❤️

 • kush e ben dislike dora ju thaft

 • Thjeshtë nuk ngopem duke të dëgjuar nga Drenicë Kosovo love love Xheni 🌟😘🙋‍♀️

  • Hajde like per te gjithe ata qe e degjonje kenge non stop

 • Xhensika e bukur kenga shume e bukur 👍

  • Kush esht subscribe per subscribe

 • ❤❤❤❤

 • I don't know what she is saying .. but i love it ... Love from India ♥️

  • @Mario _1995 🤫😟😜

  • I know you find it hard to feel a little craving for me, When i need a motive to feel alive, I look at the sky and the storm is coming, Tonight i am scary to go alone in bed. 😜😜

 • ❤️🧸

 • VK.

 • E mrekullushem si gjdo her gjensila

 • +hi

 • Xhensila te lumte nje super hit

 • ❤👍👍👍👍👍👍👏👏👏

 • Te vdes un per ty je dashuri fare lum besi we tka ne mund tjemi katunar po katunar te civilizuar bes shoku tkam 1 jeni cift ipersosur ju uroj suksese ne jete dhe nje urim per voglushen tju rroj as malet urrit plot dashuri elumturi ju perqafoj vazhdoni kshu ...❤❤

  • Genga super po ashtu dhe ti xhensila sexi flm per kto klipet ebukura zero jot te Ben te dashurohesh menjeher skan faj meshkujt jam femer dhe po na cmend fare jemi krenare per ty ylli shiperis ❤❤❤

 • Wow

 • Greeting from United States Of America!!❤️ Albania is the best country i have ever seen ❤️

 • Je nje kengetare super👌👌👌

 • Kush eshte me mua se xhensila eshte kengetare shume e talentuar

 • Kush esht subscribe per subscribe

 • Hajde like per te gjithe ata qe e degjonje kenge non stop

 • Paris is Tori Hanson and

 • 🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 • Nuk i afrohet as te kembet elvana gjates

 • Edhe une Jam ne Paris afer kulles

 • Je kaq e embel💄👡👑👑👑😻😻😻😻👰👰👸👸💅💅💋❤💚💙💛💜💕💖💗💝💘

 • gr-tv.com/tv/%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-MqAVgOT8EJM.html

 • Edhe une zhytem ne kete kenge kaq te bukur

 • Po ca u be me te dashurin jashtemartesor qe kishte ,sikur Po e ndante Besin ...apo kaloj

 • Like Xhensila Myrtezaj ❤❤❤❤❤❤❤❤ Komente Elvana Gjata

 • A live version gr-tv.com/tv/%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-VNiLPnLE0yk.html

 • Like Xhensila Myrtezaj ❤❤❤❤❤❤❤❤ Komente Elvana Gjata

  • Une e kam degjuar nja 1000 her deri tani !! Like kush mendon se kjo krngr eshte e pelqyera juaj!!! :}

 • Xhensila Myrtezaj Paris Teksti i Këngës" E di qe ti e ke t'veshtire me ni pak mall Tash po kerkoj motivin me u ni e gjalle Ca ki? Ca ki? A bon me dit ku je ket' nate? E jam friguar per me shku ne shtrat Ma ma ma ma ke ndal frymarrjen E ke vra ti zemren time Kush po lun me buzet e tuja E t'ka bo ty fije fije Sa te perendoj dhe hena me ty po du me u nis Pa-ra-ram-pa-pam-pa-pam-pam Me nje tango ne Paris Je t'aime, je t'aime, je t'aime, je t'aime Je i jemi po ta them Je t'aime, je t'aime, je t'aime, je t'aime Tous les jours je t'aime, je t'aime Ma ke myll, ma ke myll, ma ke myll ti Ma ke myll, ma ke myll, ma ke myll ti Zemren ma ke myll, po une du me t'hy aty Ma ke myll, ma ke myll, ma ke myll ti Ma ke myll, ma ke myll, ma ke myll ti Zemren ma ke myll, po une du me t'hy aty E di qe ti e ke t'veshtire me ni pak mall Por une kerkoj motivin me u ni e gjalle Nga qielli po afrohet befas nje shtrengat E jam frigu me shku sonte vetem ne shtrat Ma ma ma ma ke ndal frymarrjen E ke vra ti zemren time Kush po lun me buzet e tuja E t'ka bo ty fije fije Sa te perendoj dhe hena me ty po du me u nis Pa-ra-ram-pa-pam-pa-pam-pam Me nje tango ne Paris Ma ma ma ma ke ndal frymarrjen E ke vra ti zemren time Kush po lun me buzet e tuja E t'ka bo ty fije fije Sa te perendoj dhe hena me ty po du me u nis Pa-ra-ram-pa-pam-pa-pam-pam Me nje tango ne Paris Ma ke myll, ma ke myll, ma ke myll ti Ma ke myll, ma ke myll, ma ke myll ti Zemren ma ke myll, po une du me t'hy aty Ma ke myll, ma ke myll, ma ke myll ti Ma ke myll, ma ke myll, ma ke myll ti Zemren ma ke myll, po une du me t'hy aty Ma ma ma ma ke ndal frymarrjen E ke vra ti zemren time Kush po lun me buzet e tuja E t'ka bo ty fije fije Sa te perendoj dhe hena me ty po du me u nis Pa-ra-ram-pa-pam-pa-pam-pam Me nje tango ne Paris Je t'aime, je t'aime

 • Zemer

 • Na paske knaq edhe kesaj radhe Xhensila 👍👍Je shume këngetare e mirë ♥️