Xhensila Myrtezaj & Pirro Cako - Sekreti im

Δημοσιεύτηκε στις 3 Μάρ 2019
Listen on Spotify / Download on iTunes "Sekreti im"
► fanlink.to/SekretiIm
Music: Pirro Cako
Lyric: Pirro Çako
Arrangement: Darko Dimitrov
Styling: Tier
Make up artist & hair: Sellma & Kaci
Styling: Altin Mici
Video: Eduart Grishaj
Sekreti im
Ne hapsiren time me intime
Ku vec zotit s’hyn njeri
Rreze dielli je per mua vetem ti

Po mi ngroh te gjitha dhomat
Ne cdo cep te zemres sime
Ma tundove me 1001 mendime
*
Si mjegull vere
Mi prek ti shputat
Me ben te ndjej mornica
Qe shkojne e vijne si flutrat
Ti zgjas une buzet
Ti prek une duart
Me shpresen tek magjia
Se ndoshta ndodh çudia
*
Je sekreti im,
Dhe askush se di
Ti vjen cdo nate
Ne shtratin tim
E prane meje rri
Je sekreti im
Dhe askush se di
Me ty cdo nate
Dhe pse ti hesht
Une bej dashuri
Sic ben cdo njeri
*
Ti je me e bukur
Se gjithe notat,se gjithe notat e kesaj kenge
me e bukur se genjeshtra e nje endrre
Ndaj nga dashuria jote
Te largohem sonte s’dua
Le te fler kjo zemra ime ne duar e tua
*
Si mjegull vere
Mi prek ti shputat
Me ben te ndjej mornica
Qe shkojne e vijne si fluturat
Ti zgjas une buzet
Ti prek une duart
Me shpresen tek magjia
Se ndoshta ndodh çudia
*
Je sekreti im
Dhe askush se di
Ti vjen cdo nate
Ne shtratin tim
E prane meje rri
Je sekreti im
Dhe askush se di
Me ty cdo nate
Dhe pse ti hesht
Une bej dashuri
*
Aaaaaaaaa
Aaaaaaaaa
Aaaaaaaaa
Aaaaaaaaa
*
E para here ne jete
Ku shoh nje engjell vete
Ne 7miliard je mrekulli e 8
Me e bukur ti behesh
Kur per mua buzeqesh
Kur per mua buzeqesh
*
Je sekreti im
Dhe askush se di
Ti vjen cdo nate
Ne shtratin tim
E prane meje rri
Je sekreti im dhe askush se di
Me ty cdo nate
Dhe pse ti hesht
Une bej dashuri
*
Je sekreti im
Dhe askush se di
Ti vjen cdo nate
Ne shtratin tim
E prane meje rri ii ii

Xhensila on Instagram: instagram.com/xhensilamyr...
Xhensila on Facebook: facebook.com/XhensilaMyrt...
℗ & © AVD Digital & Xhensila Myrtezaj. All Rights Reserved.

Σχόλια

 • Listen on Spotify / Download on iTunes "Sekreti im" ► fanlink.to/SekretiIm

 • shum fjal te bukura Bravoooo 👏👏👏👏👍

 • Je sekreti im askush se din 😏

 • Marshalla xhensila qa zo te bukur ke 😍trujt zoti me gjith familjerisht💕💕

 • ♥️♥️♥️😢

 • Kenga me e bukur qe kane bere deri tashi bravo te dy xhensila te jep kenaqesi sa here te degjon je yll ❤❤

 • Si gjithmone shendrit 👏👏 Dashuri 😍😍😘😘😘💞💞💝💝💞💞💞

 • Pirro Cako si gjithmon adhurim 👏👏dy zera me nji perputhshmeri magjike

 • Pse mduket fake xhensila?

 • shume bukur ca zeri kan qe te dy suksese

 • Kenga me e bukur ne bot 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🤗🤗

 • Ja ke fut kot plako...Kjo kenge nuk ka lidhje,po fare me hitet e tua..Xhulit,Kokteji,deri te kenget e Elvanes..Ketu ke bere hapa prapa.

 • Waw gjithcka perfekte mese e bukur..!!

 • replay replay replay ;)

 • Super. Kenge me pelqen jash mase gjohetm ne mengjes vendosj ket keng bravo per kengen

 • Bravoo 💖💖👏👏👏😘😍

 • sa shume po patinohesh ne stuko moj vajz...

 • Sekreti im💓

 • kjo kenge me frymezon te shkoj ne pune

 • si kjo kenge kaq te bukyr se ben dot asnje

 • E bukur kenga por e kopjuar ne skenat e filmit Angelina Jolie The Tourist gr-tv.com/tv/%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-E3X9Y7RfIlI.html

 • Hera e pare qe me pelqen shume zeri i Xhensiles!! 😍😍 Bravo te dyve 👌🏼👌🏼❤️❤️

 • Bellissima canzone e una bellissima ragazza...

 • Bravooooo o ikona e muzikes as pirro nuk ngelet prapa jeni yje

 • Bravi bravi 👏👏👏👏😍😍😍❤

 • 💖💋💕❤👄♥️🔥😍😍😍😍😍

 • Edhe Pirro Zanin seksi è ka😍🤗

 • 😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 ylli i botes

 • Kjo eshte muzika shqiptare 😍😍😍

 • Wouuuuu shum shum bukur Xhensila ti je talent i vertet je engjell

 • ka qen rob I mir kjo po I ka hy vetja sh ne qejf ..eshte bo e neveritshme

 • si dac eshte ly xhensila

 • Faleminderit Pirro qe gjithmone sna ke zhgenjyer mbi te gjitha po na e fut Xhensilen nga pak ne qejf vetem nga prezenca jote

 • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • 🙄💝👍🏻mmmxxoo3 👻نونو

 • gr-tv.com/tv/%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-R3sKimwRxLw.html

 • xhensila shum zanin te mir 👍🥇🇦🇱❤🇽🇰❤

 • Ju duhet te perfaqesoni shqiperin n eurovison 🇦🇱🇦🇱

 • o Zot sa e bukurr ne cdo drejtim 🤗🤗

 • 😄😄😄😄😄😄😉😉

 • Love albanian music...Love my albanian husband ..😍😍🤩😍

 • Xhensila ia ka zbukuruar Pirros kengen, si nje qershize ne torte...

 • 🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑 🌑🌑🌕🌕🌑🌑🌑🌕🌕🌑🌑 🌑🌕🌕🌕🌕🌑🌕🌕🌕🌕🌑 🌑🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌑 🌑🌑🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌑🌑 🌑🌑🌑🌕🌕🌕🌕🌕🌑🌑🌑 🌑🌑🌑🌑🌕🌕🌕🌑🌑🌑🌑 🌑🌑🌑🌑🌑🌕🌑🌑🌑🌑🌑 love this song... 😍😍🙏

 • Nje kenge e bukur me kuptim.Bukur xhensila dhe pirro cako.Nje kenge e vertete jo si tayna rina tu i be diss njera tjetres lan nam .Merrni shembull nga keto artist te vertet

 • Kjo kenge eshte per te fjetur dhe shume e lezeqme

 • projekt, video dhe kenga fantastik. bravo, pirro dhe xhensila. 👏

 • Perle 👏👏👌sa bukur vene te dy keta zera

 • Xhensila ke nje ze shum te bukur l love you

 • i madhi piro cako gjigandja xhensila myrtezai

 • 💚💚🌟🌟💙💙❤️❤️💸🎁🎁🏘️🏘️⚡️🌼🌼 ⚡️💥💥🍀🍀💛💛 *Perëndia na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall nga të vdekurit për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *(Vetëm pyesni Atë)*

 • 🙏🙏🙏🙏💥💥💥💥😍😍😍😍

 • Thumbs Up ke ka prekur ne zemer kjo kenge , dhe kujt i ka zgjuar kujtime te paharrueshme ! LOVE MY COUNTRY MY MOTHERLAND ALBANIA !!!

 • Kjo xhensila m'rrenqeth! 😍

 • Sa bukur like plz kush Mendon kshu

 • Daddy love?

 • Bravoooo🥰🥰🥰

 • nuk suprizohem nga pirro sepse dihet qe eshte i lindur per art por xhensila woou pa fjale

 • pse na i fshini komentet?????'?

 • Super këngë super këngëtarë!!

 • super kenge super interpretim bravo te dy xhensila woou zeri jot omg me le pa frym

 • Arte ... pura! Bellissima canzone. Il videoclip un film che ti fa sognare.

 • Like per Xhensilen tone Like kush mendon se dashuria per Xhensilen eshte e plote

 • Like nese edhe ti po lexon komentet nderkohe qe po degjon edhe kengen ↓ ↓ ↓

 • Sa e bukur xhensila pa makeup 😍😍

 • Si palohet kishe Jam angel hahahahahhahahaha

 • God I hate her she’s so fake dhe bertet si lop Hahahahahahaha

 • 👏👏👏👏 meravigliosa

 • Another JLo wannabe 😂

  • Who wants to be like Jl by the way? Gtfo

 • Super te jep nje emocion te bukur kur e degjon kengen bravo 💎💎

 • Shume e bukur 👌👌👌

 • Two perfectly combined voices.

 • Sekreti im Ne hapsiren time me intime Ku vec zotit s’hyn njeri Rreze dielli je per mua vetem ti Po mi ngroh te gjitha dhomat Ne cdo cep te zemres sime Ma tundove me 1001 mendime * Si mjegull vere Mi prek ti shputat Me ben te ndjej mornica Qe shkojne e vijne si flutrat Ti zgjas une buzet Ti prek une duart Me shpresen tek magjia Se ndoshta ndodh çudia * Je sekreti im, Dhe askush se di Ti vjen cdo nate Ne shtratin tim E prane meje rri Je sekreti im Dhe askush se di Me ty cdo nate Dhe pse ti hesht Une bej dashuri Sic ben cdo njeri * Ti je me e bukur Se gjithe notat,se gjithe notat e kesaj kenge me e bukur se genjeshtra e nje endrre Ndaj nga dashuria jote Te largohem sonte s’dua Le te fler kjo zemra ime ne duar e tua * Si mjegull vere Mi prek ti shputat Me ben te ndjej mornica Qe shkojne e vijne si fluturat Ti zgjas une buzet Ti prek une duart Me shpresen tek magjia Se ndoshta ndodh çudia * Je sekreti im Dhe askush se di Ti vjen cdo nate Ne shtratin tim E prane meje rri Je sekreti im Dhe askush se di Me ty cdo nate Dhe pse ti hesht Une bej dashuri * Aaaaaaaaa Aaaaaaaaa Aaaaaaaaa Aaaaaaaaa * E para here ne jete Ku shoh nje engjell vete Ne 7miliard je mrekulli e 8 Me e bukur ti behesh Kur per mua buzeqesh Kur per mua buzeqesh * Je sekreti im Dhe askush se di Ti vjen cdo nate Ne shtratin tim E prane meje rri Je sekreti im dhe askush se di Me ty cdo nate Dhe pse ti hesht Une bej dashuri * Je sekreti im Dhe askush se di Ti vjen cdo nate Ne shtratin tim E prane meje rri ii ii

 • Shummm e bukurrr shummm

 • Shum e bukur kenga . Suksese 10 million leke Te vjetra ka bere deri tani kjo kenga 🤫😛

 • Agim shabani ti je sekreti im❤️ 🤫mos harro kurr se (SH ) te ka desht shummm 1998 .

 • E dua shume kete kenge!

 • Bravo xhensila shum e ndjeshme kenga,se Piron e dim qe esht star i muzikes.

 • Super keng... Urime Xhensila dhe Pirro!!👌👌

 • Ne cilin vend e ka bo videon?

  • te lana

 • "je sekreti im" not aymore :) 3.6mil views

 • 😘😘😘😘😍😍😍😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋 shume bukur

 • E mbrekulluesh,mund ta degjosh me dhjetra her ne ditet dhe nuk te merziter,vero🤔

 • Keng shum rrenqethese shuumm te lumt xhensila je legjend e femrave shqiptare respekt te madh per ty 😘😘

 • Ju lumte por xhensil pse spe bon ni kenge me besin

 • Se di per ju por kur une degjoj kete kenge vetem mbylli syte dhe e degjoj ka kaq melodi dhe cdo gje tjeter te mrekullueshme thjesht perfekt kush mendon si une

 • Kryeveper...! 👌😌

 • Fatastike xhensila si gjithmon💞💞

 • Sa e bukur qe eshte Venecia!!!Xhensila e zbukuron akoma me shume!

  • Olsi Xhaxha shume bukur e ke thene👌

 • Kenge fantastike

 • sa bukur

 • bravo xhensi, edhe ky sukses rezultoi!!!!!!

 • Xhesil ka nje super ze

 • Shume bukur ♥♥♥

 • hiti ma i bukur i 2019

 • Dashuriiiiii dhe vetem dashuri kjo këngë ❤❤❤❤❤❤❤ Xhensila rrezatuse si gjithmonë!!!!!!!! Pershendetje nga Durresi 👍🏖🌞

 • Po deshet me ben dhe mua like si cju bej une sa me shum like o xhensila je yll ne ze e muzik talenti yt nukd o mungoj kurr pirro cako kompozitor shum i madh jeni ju zeri u meziked ne te vertet ckenga cndjenj fantastike mirsi lumturi ju uroj me te mirat😍😍😍 xhensila te dua shum jam fannsja e jote 😚😎😍😍😍😍

 • O xhensila , o yll , lum burr kush te ka

 • 👏👏👏👏👏

 • Sekreti im Ne hapsiren time me intime Ku vec zotit s’hyn njeri Rreze dielli je per mua vetem ti Po mi ngroh te gjitha dhomat Ne cdo cep te zemres sime Ma tundove me 1001 mendime * Si mjegull vere Mi prek ti shputat Me ben te ndjej mornica Qe shkojne e vijne si flutrat Ti zgjas une buzet Ti prek une duart Me shpresen tek magjia Se ndoshta ndodh çudia * Je sekreti im, Dhe askush se di Ti vjen cdo nate Ne shtratin tim E prane meje rri Je sekreti im Dhe askush se di Me ty cdo nate Dhe pse ti hesht Une bej dashuri Sic ben cdo njeri * Ti je me e bukur Se gjithe notat,se gjithe notat e kesaj kenge me e bukur se genjeshtra e nje endrre Ndaj nga dashuria jote Te largohem sonte s’dua Le te fler kjo zemra ime ne duar e tua * Si mjegull vere Mi prek ti shputat Me ben te ndjej mornica Qe shkojne e vijne si fluturat Ti zgjas une buzet Ti prek une duart Me shpresen tek magjia Se ndoshta ndodh çudia * Je sekreti im Dhe askush se di Ti vjen cdo nate Ne shtratin tim E prane meje rri Je sekreti im Dhe askush se di Me ty cdo nate Dhe pse ti hesht Une bej dashuri * Aaaaaaaaa Aaaaaaaaa Aaaaaaaaa Aaaaaaaaa * E para here ne jete Ku shoh nje engjell vete Ne 7miliard je mrekulli e 8 Me e bukur ti behesh Kur per mua buzeqesh Kur per mua buzeqesh * Je sekreti im Dhe askush se di Ti vjen cdo nate Ne shtratin tim E prane meje rri Je sekreti im dhe askush se di Me ty cdo nate Dhe pse ti hesht Une bej dashuri * Je sekreti im Dhe askush se di Ti vjen cdo nate Ne shtratin tim E prane meje rri ii ii

 • Nje nder krijimet me te bukura shqipetare